Şimdi Ara

AMD yeni Catalyst 12.11 sürücüsü ile oyunlarda performans kazanımı sağlıyor (3. sayfa)

Daha Fazla
Bu Konudaki Kullanıcılar: Daha Az
2 Misafir - 2 Masaüstü
5 sn
54
Cevap
0
Favori
5.070
Tıklama
Daha Fazla
İstatistik
  • Konu İstatistikleri Yükleniyor
0 oy
Öne Çıkar
Sayfa: önceki 123
Sayfaya Git
Git
Giriş
  • Şimdi bu bahsi geçen süper driver hangisi 12.10 mı yoksa 12.11 beta mı?
  • quote:

Orijinalden alıntı: alito

quote:

Orijinalden alıntı: BoRaXiN

quote:

AMD'nin yaptığı driver'dan bi cacık olmaz. şimdi fanboy cart curt demeyin, Allah taş yapar. uzun yıllar AMD kart kullandım, kartlarına lafım yok ama AMD'nin driver yapamadığını ilkokul çocuğu bile öğrendi artık, kendinizi kandırmayın.

Bu defa yapmış işte :D hem de yardırıp geçmiş...

sonraki ay yapacağı sürücüde, bu ayın optimizasyonunu bozacaklarına 1e10 bahse girerim. tecrübe konuşuyor

boşver sen onu, şimdikine bak..

• quote:

Orijinalden alıntı: nemesissx

Limitations:
    Hardware: AMD Radeon HD 7900 Series AMD Radeon HD 7800 Series AMD Radeon HD 7700 Series AMD Radeon HD 6000 Series AMD Radeon HD 5000 Series AMD Mobility Radeon HD 7000M Series AMD Mobility Radeon HD 6000M Series AMD Mobility Radeon HD 5000 Series

hd 4000 ve öncekiler çöpe...

hocam burada biz mağdur olduk taş gibi 4890 şuan pert yani boş artık kartıma güzel bir oc ile belli bir seviyeye çekiyorum ama driver gelmeyince adam gibi zaten yoktu fiilende olmayınca yeni oyunları denemiyorum bile adam akıllı gta 5 felan çıkacak deniyor belki bir driver gelse bi çare olabilirdi amam olmuyor kocaman amd firması programcımı bulamıyor piyasada şaşıyorum
  • quote:

quote:

quote:

quote:

AMD'nin yaptığı driver'dan bi cacık olmaz. şimdi fanboy cart curt demeyin, Allah taş yapar. uzun yıllar AMD kart kullandım, kartlarına lafım yok ama AMD'nin driver yapamadığını ilkokul çocuğu bile öğrendi artık, kendinizi kandırmayın.

sonraki ay yapacağı sürücüde, bu ayın optimizasyonunu bozacaklarına 1e10 bahse girerim. tecrübe konuşuyor

12.10 whql daha mı iyi yoksa birde bunu mu denesek...
    Testler oyle gosterıyor

AMD yeni Catalyst 12.11 sürücüsü ile oyunlarda performans kazanımı sağlıyor

• Hadi bakalım.
  • Zaten amd catalyst 12.11'in beta 4 versiyonuda çıktı, yine driver çöplüğüne döndü ortalık bree :))
  • quote:

Orijinalden alıntı: osedon

quote:

quote:

quote:

quote:

12.10 whql daha mı iyi yoksa birde bunu mu denesek...
    Testler oyle gosterıyor

AMD yeni Catalyst 12.11 sürücüsü ile oyunlarda performans kazanımı sağlıyor

indirip bunu da deneyelim bakalım ;)

• Nvidia çok eski ekran kartları için bile driver çıkarırken, AMD'nin 4xxx ve yakında 5xxx kartlara driver desteğini kesmesi çok saçma.

Saygılar, naruterme
  • quote:

Orijinalden alıntı: naruterme

Nvidia çok eski ekran kartları için bile driver çıkarırken, AMD'nin 4xxx ve yakında 5xxx kartlara driver desteğini kesmesi çok saçma.

Saygılar, naruterme

bazıları eski drv üzerine yeni DLL'leri ekliyip kullanabiliyormuş ! :D
  • 8800gt kullanıcısı olarak nvidia dan çok memnunum son çıkan driver ı kurdum en son cıkan oyunları oynuyorum en ölü kartı bile uyandırır nvidia

şimdi daha iyi anlıyorum nvidia almakla ne kadar iyi bi karar verdiğimi...

• ARKADAŞLAR AMD HAİN BİR FİRMADIR! BEN BF3 İÇİN LİMİTED EDİTİON + PREMIUM SATIN ALDIM AMD GÜNCELLEMESİ YAPTIM AMA BİR DEĞİŞİKLİK YOK! O KADAR REZİL DURUMDAYIM Kİ ŞUAN! AMD PİŞMANLIKTIR!

• Nvidia kartlar kadar çok çabuk bozulan bir kart görmedim, peş para etmez adı var gerisi hikaye,
  • quote:

Orijinalden alıntı: cemal1982

Nvidia kartlar kadar çok çabuk bozulan bir kart görmedim, peş para etmez adı var gerisi hikaye,

neye dayanarak bunu söylüyorsunuz, merak ettim.
  • quote:

Orijinalden alıntı: Fire.Sword

quote:

Orijinalden alıntı: cemal1982

Nvidia kartlar kadar çok çabuk bozulan bir kart görmedim, peş para etmez adı var gerisi hikaye,

neye dayanarak bunu söylüyorsunuz, merak ettim.

Kullandığım için söylüyorum, genelde hep voltajdan dolayı bozulmalar yaşadım, psu mda 750watt asus... Birdefa bozulmuştu oyüzden, genelde hepsi bütün ekran kartlarıda aynı,

• 
Sayfa: önceki 123
Sayfaya Git
Git
- x
Bildirim
mesajınız kopyalandı (ctrl+v) yapıştırmak istediğiniz yere yapıştırabilirsiniz.