Şimdi Ara

AMD Radeon HD 6850/6870 İncelemeleri (37. sayfa)

Daha Fazla
Bu Konudaki Kullanıcılar: Daha Az
2 Misafir - 2 Masaüstü
5 sn
736
Cevap
2
Favori
52.591
Tıklama
Daha Fazla
İstatistik
  • Konu İstatistikleri Yükleniyor
0 oy
Öne Çıkar
Sayfa: önceki 3334353637
Sayfaya Git
Git
Giriş
  • boşta ve yük altındayken güç tüketimi tablosu var mı?
  • bilmiyorum kartın görünüşü bana hoş geldi zevksizim heralde güç tüketimi referans tasarım 6870 seviyesine yükselmiş, yakıştıramadım..
  • quote:

Orijinalden alıntı: Man From Atlantis

bilmiyorum kartın görünüşü bana hoş geldi zevksizim heralde güç tüketimi referans tasarım 6870 seviyesine yükselmiş, yakıştıramadım..

Başka bir seri altında sunulsa bana da güzel gelebilirdi ama IceQ serisi...

Yani şu kartı yaptıktan sonra yukarıdakini nasıl yapabilir insan. Hadi yaptın, ayn ismi nasıl verdin!

AMD Radeon HD 6850/6870 İncelemeleri

• quote:

Orijinalden alıntı: M@U

quote:

Orijinalden alıntı: Man From Atlantis

bilmiyorum kartın görünüşü bana hoş geldi zevksizim heralde güç tüketimi referans tasarım 6870 seviyesine yükselmiş, yakıştıramadım..

Başka bir seri altında sunulsa bana da güzel gelebilirdi ama IceQ serisi...

Yani şu kartı yaptıktan sonra yukarıdakini nasıl yapabilir insan. Hadi yaptın, ayn ismi nasıl verdin!

AMD Radeon HD 6850/6870 İncelemeleri

Kesinlikle katılıyorum, nerde o eski iceq' ler.

• xfx daha sessizdir ama msi alırsan da ses konusunda sorun yaşamazsın.. xfx'i oc konusunda bilmiyorum
  • xfx e voltaj verilemiyormuş ayrıca msı daha serin çalışıyor deniliyor sanırım msı alıcam
  • Zahmet harcanmış bir konu. Tebrik ederim
  • Onca zaman geçtikten sonra benim de işim düştü, çok iyi derlenmiş bir konu ortaya konmuş.
  • hayırdır mck ? rüyanda mı gördün?
  • arkdaşlar
    sistem gereksinimlerim

amd phenon x2 965 işlemci b.e.
    m68mt-s2 anakart gigabyte
    kingstone ram 4*2 1333
    msi hawk 6870
    power 500 w

daha once varmıydı bılemıyorum ama
    bugun dıkkat ettım ekran kartımda bırsey yok çalışıyor oyunlarda bır problem yok yanlız arkasında kırmızı led yanıyor hep ?? bır sıkıntı yaratırmı neden yanıyor arastırdım bır turlu bulamadım ???
  • Msi'yın bir programı var. Onu yüklemezsen, hepsi yanıyormuş tüm güç fazları çalışıyor anlamında. Programı yüklediğinde ise boşta bazı ledler sönüyormuş. Çok kafana takma, ben de şaşırmıştım.
  • Asus HD 6870 almayı düşünüyorum bu Perşembe. Görüşleriniz nedir ?

< Bu ileti mobil sürüm kullanılarak atıldı >
  • quote:

Orijinalden alıntı: mrking

Asus HD 6870 almayı düşünüyorum bu Perşembe. Görüşleriniz nedir ?

monitörünün çözünürlüğü nedir. 1920*1080 ise bazı oyunlarda sıkıntı çıkarır daha düşük çözünürlüklerde ise iyidir. anakartın crossfire destekli ise ilerde bitane daha alırsın o zaman tadından yenmez ancak desteklemiyorsa biraz daha bütçeni zorla ya da bi kampanya ile bi 6950 1gb lık alırsan o çok daha iyi olur...
  • Doku filtre kalitesi seçeneği "Performans" ayarında olmadığı takdirde görüntüde eşsüzme hatası oluyor. Test etmek isteyenler deneyebilir: kullanmanız gereken programın ismi "3dcenter filter tester" ve size gereken ayarlar şöyle;

• Tünel bakışı,
    • 16x AF,
    • doku ölçeği en küçük olan "0.1,"

Dikey eksende hareketi başlattığınızda ufuk belirsizliğinde olmaması gereken karıncalanmalar belirmeye başlayacak. "TFQ=Performans" olunca ise bu mesele çözülüyor.
    GCN mimarisi kartlarla da istediğiniz mimaride de deneyebilirsiniz. Kartınızın sağlayabileceği eşsüzme netliği adına belirleyici olur. Eski VLIW5 mimarisinin böyle 0.65 lod kadar olduğunun bahsi geçen bir performans kesintisine gidilmiş; performanstan yüksek filtreleme seçeneğini kurtarmayacak örneklem kalitesi var ama başka kusurunu göremedim.

• 
Sayfa: önceki 3334353637
Sayfaya Git
Git
- x
Bildirim
mesajınız kopyalandı (ctrl+v) yapıştırmak istediğiniz yere yapıştırabilirsiniz.