Şimdi Ara

AMD'nin güncel yol haritası; Haziran ayına kadar çıkacak yeni işlemciler (2. sayfa)

Daha Fazla
Bu Konudaki Kullanıcılar: Daha Az
2 Misafir - 2 Masaüstü
5 sn
26
Cevap
0
Favori
8.115
Tıklama
Daha Fazla
İstatistik
  • Konu İstatistikleri Yükleniyor
0 oy
Öne Çıkar
Sayfa: önceki 12
Sayfaya Git
Git
Giriş
  • Amd x2leri neden geri plana atıyor anlayabilmiş değilim.
  • x2 lerin için doldurup intel e8xxx gibi satacağına x3 yapıp daha fazla performans alınmasını sağlıyor bencede daha akıllıca böylece uygun fiyatlara yüksek frekanslı x2ler alınabiliyor. devir F/P devri
  • hımmm. baya bir göz dolduruyor liste. yarın bir gün güzel güzel testlerde gelince iyi bir kıpırdanma olacak gibi...
  • quote:

Orjinalden alıntı: Promity

x2 lerin için doldurup intel e8xxx gibi satacağına x3 yapıp daha fazla performans alınmasını sağlıyor bencede daha akıllıca böylece uygun fiyatlara yüksek frekanslı x2ler alınabiliyor. devir F/P devri

Fiyat/Performans zaten AMDnin ikinci adı onda şüphem yok.Ekonomik sebeplerden hala xp2500+ kullanıyorum..Ancak mesela athloan x2lerin bir de phenom olanları çıksa diyorum.O zaman görün rekabeti, e8200e denk e8400e rakip,hem de yarı fiyatına. PII X2 220 black 2.8ghz gibi 95$ olsa atlanmaz mı şimdi..9)
  • ya bana Amd nin piyasaya sundugu işlmecileri söylermisin bigi verin nolur acil hmn:(
  • Konu boşa hortlatılmış. Güncel işlemcileri çoğu alışveriş sitelerinden bulabilirsiniz.
  • 
Sayfa: önceki 12
Sayfaya Git
Git
- x
Bildirim
mesajınız kopyalandı (ctrl+v) yapıştırmak istediğiniz yere yapıştırabilirsiniz.