Şimdi Ara

AMD İşlemci ve Ekran Kartı alınacak, Lütfen Tavsiye

Daha Fazla
Bu Konudaki Kullanıcılar: Daha Az
1 Misafir - 1 Masaüstü
5 sn
11
Cevap
0
Favori
1.096
Tıklama
Daha Fazla
İstatistik
  • Konu İstatistikleri Yükleniyor
0 oy
Öne Çıkar
Sayfa: 1
Giriş
  • Arkadaşlar İşlemci tarafında fx 6300 ve fx 8350, Ekran kartı tarafında ise RX 470 4 GB ve 8 GB seçenekler arasında.
    yeğenim için topluyorum. GTA 5 kasmasın yeter diyor. :)
    yukarıdakilerden hangisini tavsiye edersiniz? yada bunlar dışında öneriniz varsa almak isterim.
    Teşekkürler.

• fx 8350 -rx470 8gb
  • İşlemciyi yeni alacaksanız Intel İ5 6400 ve RX 470 almalısın.
  • FX 8350 ve rx 480 8g kullanıyorum. GTA V BF4 ulti ayarlarda oynuyorum. kasma falan yok. gpu ve kasa içi sıcaklık iyi. Ama bu işlemciyi 2013 te taktım. Şimdi takmak mantıklı mı bir düşünmek gerekir.
  • ELinde anakart falan varsa neyse de oda yoksa BU devirde heralde sıfırdan bu işlemciler alınmayacaktır. 2012 de çıkmış 8350 bu devirde yeni sıfırdan kurulan sistemde yeri falan olmaz.

Elinde anakart varsa oc kapasitesi de varsa 480 al.
  • elimde ana kart yok :) sırf amd sevdiğim için bu sistemi toplamak istiyorum. yeğen acele etmese amd nin yeni nesil işlemci ve ekran kartlarını bekleyip öyle toplayacağım sistemi,
    ancak yazılanlara bakılırsa en azından işlemci kısmında intel düşünmem gerekiyor.
    amacım gta 5 i sıkıntısız oynatacak bir sistemi en düşük maliyetle toplamak.
  • fz18 F kullanıcısına yanıt
    Firmayı seviyoruz da aslında firmanın bizi sevmesi daha doğru olandır. Şu anda İşlemci cephesindeki durumu göz önünde bulundurmak lazım. Oyun performansı bazında öyle durumlar oluyor ki yeni nesil bir i3 tarafından geri bırakılabiliyor. Zamanında üstelik daha uyguna 8350 alıp kullanmış suyunu çıkarıp yeni nesil intel sistemlere geçişini tamamlamış insanlar doluyken bu devirde sıfırdan yatırım yapılmaması en uygun olanıdır.

Ekran kartı cephesinde sorun yok Rx serisi şu an gerçekten başarılıdır.Sürücü ekibi de bayağı ilerleme sağladı.
  • simdi 470'e yeten bir amd islemci alabilirsin 8350 alir biraz da oc basarsin mis gibi yeter ama 470'ten sonra bir kart alayim dediginde 570 olsun millet der ki o islemci kaldirmaz.o yuzden gunu kurtarma biraz ileri dusun bir sonraki kartina da yetebilecek bir islemci al dedikleri gibi yeni nesil i5 6500 filan olabilir.
  • Bir üst konuda i5 6400 ünde rx 480 e darboğaz yaptığı söyleniyordu, şimdi bu millet i7 lere 1200 tl mi versin ne yapsın.

< Bu ileti mobil sürüm kullanılarak atıldı >
  • 8370+gtx1060(6gb) gta5 akarsın
  • https://www.youtube.com/watch?v=ZUqtvI6aafM

bf1 oynuyacaklar ya i5klı sistem kuracak yada i7 yapacak birsey yok
  • 
Sayfa: 1
- x
Bildirim
mesajınız kopyalandı (ctrl+v) yapıştırmak istediğiniz yere yapıştırabilirsiniz.