Şimdi Ara

AMD fx6300 ve msi 970a-g43 anakart alacağım.

Daha Fazla
Bu Konudaki Kullanıcılar: Daha Az
1 Misafir - 1 Masaüstü
5 sn
4
Cevap
0
Favori
266
Tıklama
Daha Fazla
İstatistik
  • Konu İstatistikleri Yükleniyor
0 oy
Öne Çıkar
Sayfa: 1
Giriş
  • Bu ürünleri amazon dan sipariş vermeyi planlıyorum. Amazon dan sipariş verirsem 157 dolar a geliyor. Ama bu fiyata arti kaç vergi geleceğini bilmiyorum. Bana bu konuda yardımcı olursanız sevinirim. Bir de bu ürünleri en ucuza nereden alabilirim(sıfır) Yurt içi yurt dışı fark etmez. Yardımlarınız için şimdiden teşekkürler.

< Bu mesaj bu kişi tarafından değiştirildi ahmet736 -- 30 Ocak 2017; 5:46:13 >
    < Bu ileti tablet sürüm kullanılarak atıldı >

• Hocam selamlar. Ürünleri aldınız mı ? Almadıysanız sıfır almanızın bir sebebi var mıdır? Bana sorarsanız fx6300 gibi bir işlemciyi sıfır almanın şuan için kabul edilir bir yanı yok. İkinci elde çok güzel fiyatlara alınabiliyor. Hatta 157 dolara yanına 2*4gb ram de alınabilir ikinci elde.
  • özel bir nedeniniz yoksa
    Pentium 4560 + H110 yongalı anakart alabilirsiniz
  • quote:

Orijinalden alıntı: Mystik

özel bir nedeniniz yoksa
    Pentium 4560 + H110 yongalı anakart alabilirsiniz

Bunu yazacaktım bende. Yeni nesil pentiumlar artık i3'ler gibi 4 izlekli. Yani 4 çekirdek gibi çalışabiliyor. 2 çekirdek diye kafanıza takılmasın. Ayrıca kıyaslama testlerinde de her şey meydanda. DX11'de fx8350'den bile her zaman önde g4560. Ayrıca fx6300'ü ikinci el alacağın fiyata g4560'ın sıfırı var.
  • 
Sayfa: 1
- x
Bildirim
mesajınız kopyalandı (ctrl+v) yapıştırmak istediğiniz yere yapıştırabilirsiniz.