Şimdi Ara

AMD'den %40'a varan fiyat indirimleri geliyor (2. sayfa)

Daha Fazla
Bu Konudaki Kullanıcılar: Daha Az
2 Misafir - 2 Masaüstü
5 sn
85
Cevap
0
Favori
3.791
Tıklama
Daha Fazla
İstatistik
  • Konu İstatistikleri Yükleniyor
0 oy
Öne Çıkar
Sayfa: önceki 12345
Sayfaya Git
Git
sonraki
Giriş

şöyle 120$ falan
  • quote:

Orjinalden alıntı: bozkurtomer24

quote:

Orjinalden alıntı: NakkaSss

quote:

Orjinalden alıntı: forious

Diyelim x2 4800 136 dolar'a düştü conroe 183 dolar hangisi alınmalı o zamanda

tabiki conroe

arada 50 dolar fark ver nerdeyse eğer 6300,e overclock yapılmayacaksa biraz bu tartışılır

ben extrem adamım valla aldığım parçanın sınırlarını görmek bana zevk verıyo o yüzden conroe ama def. dede iyi iş çıkartır

• siz şimdi yeni sistem mi kurmak istiyorsunuz? güldürmeyin beni
  • vallha bu gidişli sene sonuna 100 dolara 4 çekirdekli işlemci alırız gibime geliyor
  • merak etme o zaman da gelince az daha bekleyelim 6 çekirdek alırız dersin sonra tam 6 çekirdek alıcan az daha beklıyelım 8 çekirdek alırız dersin bu böle gider ileriye yönelik bir anakart ile bu sorun fazla zarar edilmeden halledilebilir
  • Amd nin anlaşılan satışları azalmış ki fabrika yatacağına tam kapasite çalışsın ucuz satalım diyorlar. Neyse rekabet güzel, 5 senedir böyle sıkı rekabet olmuyordu.

x2 3600 fiyatı iyi ama ben K8L fiyatını ve performansını görmeden almam. x2 1900 kumadan çok umutluyum. %40 iddiaları doğru ise x2 1900 kuma bile aşırtma ile ortada c2d bırakmayacaktır. Hem ayrıca fiyatta 100$ altında olur gibi tahmin ediyorum. Umarım doğru olur. Beklemedeyim. Amdden anılarımızı hatırlatmasını istiyoruz.

Örneğin;

Duronların p3lere attığı tokadı, dlt ve dutc AXP 1700+leri, AXP 2500+@2500mhz , Opty 144,146,165,170 bunların yanına birde kuma iyi gider
  • Daha dün 107$ a x2 3800 aldımdı... tüh..........
  • vayy ohaaa fiyatlara bak..artık bizim 3000+ ları sakızın yanında verecekler..yuhh yaaa..
  • AMD patlattı yine bombasını
  • bu dönemde bilgisayar söktöründe hep indirim olur ticari pazar işte
  • BEN X23800 321$ BAYILDIM HALA ACIYO......AHA BURAYA YAZIYOM BUNDAN SONRA 100$ USTUNDE İŞLEMCİYE PARA VERILMEZ....... BEKLEYECEN DUŞECEK OYLE ALACAN.... NASILSA EN DUSUK İŞLMCİ BİLE ÇOK İŞ GÖRÜYO.....
  • bu indiirm tr'ye geldikten sonra giriş seviyesi bilgisayarı x2 3600+ olur kesinlikle (ki bence 100$'lık fiyatı ile şu anda bile öyle)...
  • aynı kaderi paylaşıyoruz..bende 3000+ yı 160dolara almıştım..off offf..

quote:

Orjinalden alıntı: El_domingo

BEN X23800 321$ BAYILDIM HALA ACIYO......AHA BURAYA YAZIYOM BUNDAN SONRA 100$ USTUNDE İŞLEMCİYE PARA VERILMEZ....... BEKLEYECEN DUŞECEK OYLE ALACAN.... NASILSA EN DUSUK İŞLMCİ BİLE ÇOK İŞ GÖRÜYO.....

• Nerede kaldı.. Çok geç kaldı AMD, bu fiyat indirimini çok önceden yapacaktı..
  • ulan zamanında 2800 e 140 ytl verdık cuk diye oturdu içime
  • aferim olum AMD , işte böyle

K8L çıkana kadar en azından fabrika boş kalmasın , alt-orta segmentte iddaan olsun dimi

buarada benim gibi s754 kullanan gariban takımı da böylece çift çekirdeğe atlasın , ( sanki bi halt ediyom da oyun bile oynamıyoruz artık , almıcam ulennn)
  • Hadi be AMD toparlan biraz. Bu arada 3800+ ve 4000+ olduça iyi seçenekler. AMD belki üst seviyede ne performansı ne de fiyatı yakaladı ama iş düşük fiyata geldiğinde AMD hala lider. Yani 3800+ sayesinde düşük fiyata çift çekirdekli güncel bir sistem sahibi olunabiliyor. Ancak AMD nin biraz daha çalışması gerekiyor keza intel de indirime gidiyor. Ama şu an için de fiyatlar iyi gibi. Sonuçta intel tarafında bu performansta bu fiyata satılan bir ürün göremedim. Fiyatlar 150$ dan başlıyor ama ya bütçemiz bir işlemci için o kadar değil ise.

Bu arada gene taraflı fanatik ve kendini bilmez yorumlar gelmez umarım. AMD olmasa idi biz bu conroe ları 2012 yılında ancak görürdük.

Ama AMD de çok salaklık yaptı yaaa. Etin ne budun ne. Gitti intele meydan okudu. Ahanda gördün mü şimdi? Sen mütevazi şekilde pazar payını kapsaydın gene. Yani bir reklam için yapılacak şey miydi bu? Ahh ahh.

< Bu mesaj bu kişi tarafından değiştirildi DigitalWorld -- 20 Mart 2007; 23:59:42 >

• C2D 6300 de bir indirime giderse ortalık baya şenlenir ;) 4300 de olabilir hatta daha şık olur 120 dolar civarları ;)
  • yahu bi 2 çekirdeğe geçecez adamı çelişkide bırakıyolar. amd mi intelmi uğraş şimdi.
  • quote:

Orjinalden alıntı: VoodooChiLd

yahu bi 2 çekirdeğe geçecez adamı çelişkide bırakıyolar. amd mi intelmi uğraş şimdi.

bir de sistem toplayanları da çelişkide bırakıyolar, beklesek mi beklemesek mi???
  • 
Sayfa: önceki 12345
Sayfaya Git
Git
sonraki
- x
Bildirim
mesajınız kopyalandı (ctrl+v) yapıştırmak istediğiniz yere yapıştırabilirsiniz.