Şimdi Ara

AMD Catalyst 11.3 sürücüsü çıktı (2. sayfa)

Daha Fazla
Bu Konudaki Kullanıcılar: Daha Az
1 Misafir - 1 Masaüstü
5 sn
35
Cevap
0
Favori
5.528
Tıklama
Daha Fazla
İstatistik
  • Konu İstatistikleri Yükleniyor
0 oy
Öne Çıkar
Sayfa: önceki 12
Sayfaya Git
Git
Giriş
  • 11.3 surucusu ile msi 6850 cyclon edition battlefield bc2 de 8/15 fps artıs gosterdi.benim icin gayet guzel bir sıcrama oldu dogrusu.
  • 11.4 kuracaklar dikkat etsin, 2 tane var, Preview 2 yeni cikti...

http://support.amd.com/us/kbarticles/Pages/Catalyst114earlypreview.aspx

< Bu mesaj bu kişi tarafından değiştirildi Hicks -- 30 Mart 2011; 20:12:16 >
  • 11.4 preview mobilitylere olur mu acaba?
  • quote:

Orijinalden alıntı: selahattin1987

bence AMD nin ve diğer gpu üreticilerin asıl çözmesi gereken problem w7 ve vista daki refresh problemi...

refreshde ne gibi bir problem var ki??
  • quote:

Orijinalden alıntı: Alessio Nikky

11.4 preview mobilitylere olur mu acaba?

Olur...
  • quote:

Orijinalden alıntı: Hicks

quote:

Orijinalden alıntı: Alessio Nikky

11.4 preview mobilitylere olur mu acaba?

Olur...

Nasıl olur?
    Elle kurmadığın sürece?
    merhaba hicks
  • 5850 de deneyen varmi yada 5850 için hangi sürücüyü önerirsiniz?
  • quote:

Orijinalden alıntı: sheeepkiller

5850 de deneyen varmi yada 5850 için hangi sürücüyü önerirsiniz?

11.3 kurabilirsin . 5850 kullanıyorum sorun yok .
  • Ben kurdum 11.3 Crysis 2 de fark oldu sanki daha fazla performans alıyorum...
  • okadar bekledim ben yollarda iken cıktı lanet olsun
  • i5 750 HD4650 ikilisi ile 3dmark2006 da 11.3 ile 5228 aldım.daha sonra 11.4 kurdum skorum 5238 oldu...

sm3.0 skorunda ise 2099 yerine 2094 aldı..

sonuç: hd4650 için performans değişikliği yok.
  • GameRanger da FIFA 11 oynuyordum. 11.3 ü yükledikten sonra ne zaman GamRanger üzerinden oyunu acsam acılıs ekranı olan kaleci resminde abartısız 3 dakika sabit olarak kalıyor oyun. Oyunu normal olarak yani gamranger üzerinden değilde tek basına actıgımda o ekranda bekleme olmuyor. Neden olabilir?
  • Amd nin var ya

Laptopa 1saattir uğraşıyorum. olmadı. hayatımda laptopta mavi ekran almamıştım ilk defa aldım. yeniden başlamıyor ve sürücü hatası veriyor laptop.
    ilk sürücüye dönüyor. özetle laptopu olanlar 11,2 ile idare etsin. 11.2 64bit mobility bulamıyorum. böyle saçmalık olmaz amd
  • AMD'nin genelde Mart ayında sürücülerde gelenek haline gelmiş olan performans yükseltme işlemi bu kez Nisan ayında çıkacak olan sürücü ile yapılacak sanıyorum. AMD'nin geçen sene 10.3 sürücüsü için ön izleme sürümleri yayınlarken bu yıl 10.4 için bunu yapması, bu durumu doğrular nitelikte. Bir diğer husus da AMD'nin ön izleme sürümleri ardından Nvidia'nın beta olarak sunduğu 270.xx performans ve 3dVision sürücüsü. Sanırım Nvidia da AMD'nin ne yapacağını bilidiği için Nisan ayında sunabileceği sağlam bir sürücü hazırlıyor. Zaten Nvidia'nın son dönemde 3 ayda bir sürücü güncellediğini düşünürsek, Nisan ayında sağlam bir WHQL sürücü çıkarması gerekiyor. Zaten yeni kart da beklemiyoruz. Artık sürücülerle eğleneceğiz bir müddet.

• 11.3 ü yükledim yavaşlamalar oldu yaw 11.2 ye döncem
  • 
Sayfa: önceki 12
Sayfaya Git
Git
- x
Bildirim
mesajınız kopyalandı (ctrl+v) yapıştırmak istediğiniz yere yapıştırabilirsiniz.