Şimdi Ara

AMD-ATi Radeon HD 5870'in fiyatını yükseltiyor ? (3. sayfa)

Daha Fazla
Bu Konudaki Kullanıcılar: Daha Az
2 Misafir - 2 Masaüstü
5 sn
87
Cevap
0
Favori
5.186
Tıklama
Daha Fazla
İstatistik
  • Konu İstatistikleri Yükleniyor
0 oy
Öne Çıkar
Sayfa: önceki 12345
Sayfaya Git
Git
sonraki
Giriş
  • suç nvidia nındır. daha ne kadar artar kimbilir. zaten ati de çinli amcanın pozlarına inanmıyor.
  • quote:

Orijinalden alıntı: XivA

suç nvidia nındır. daha ne kadar artar kimbilir. zaten ati de çinli amcanın pozlarına inanmıyor.

aynen kızılması gereken nvidiadır.tıpkı atinin 2900xtyi 5-6 ay geç çıkardığı zamandaki gibi.hatta atiye iki defa kızmak gerekiyordu o dönem çünkü kötü bi kart çıkarmıştı.umalım da fehmi abi kötü olmasın
  • Hep nvidia götürdü birazda ati yesin. FX5200 e verdiğim paralara hala acıyorum ama hd 2600 ve hd 4830 verdiğim paralara helal olsun diyorum. Keşke sağlam rakabet olsada kartlar ucuza satılsa ama genel görüşüm 10 dolar zamda saçma olmuş :)
  • keşke atinin 4800 serisi kartlarıyla nvidiaya yaptıını nvidia fermiyle atiye yapsa, forumda günün fırsatı gtx 375 299 $+ kdv gibi konular açılsa
  • meydan bosaldi tabe aban ati:)..valla kimse 10-20 dolarla zengin-fakir olmaz ama atinin niyeti az bucuk belli oldu.yillarin ezikligine bir bas kaldiris olarak goruyorum ben bu hamleyi...
  • ATI nvidialaşıyor
  • ati meydanı boş buldukça fiyatları yukarı çekiyor.bence kart değiştirmek için acele edilmemeli.şöyle piyasaya en az 20 tane dx11 oyun düşmeden kartlarınızı değiştirmeyin.tabi ki parası çok olan arkadaş istediği zaman değiştirebilir.zaten üst seviye nvidia yada ati kartları olanlar her oyunu şuan için rahatça oynayabiliyor.bence rakip firmanın hamlesi beklenmeli.tabi nereye kadar....
  • Yardır ATI kim tutar seni... AMD-INTEL-ATI-NVIDIA hepsi aynı anlayışta arkadaşlar, olan bize oluyor... Rekabet yoksa, indirim de yok bu kadar basit Bugüne kadar çoğunlukla Nvidia'nın yaptığını şimdi fırsatı yakalayınca ATI de yapıyor... Al birini vur ötekine... Allah bizlere sabır versin
  • quote:

Orijinalden alıntı: Statistik

ATI nvidialaşıyor

Bu konuma gelen her firma nvidialaşır
  • ati nvidianın yokluğunda aynen sunu sölemek istiyo, 'alan alır, almayan yol alır'

< Bu mesaj bu kişi tarafından değiştirildi DISTURBED -- 29 Kasım 2009; 13:04:45 >
  • quote:

Orijinalden alıntı: The Wanted

ati nvidianın yokluğunda aynen sunu sölemek istiyo, 'alan alır, almayan yol alır'

Çok iyi ya
  • Geçici bir kaymak yeme durumu. Sebebinin Nvidia yüzünden olduğunu inkar edemeyiz, bilmiyorum bazı kimseler edebilir
  • kullanıcı dostu dememek lazım a ya b ye işte görünen köy ve klavuz hikayesi ortada sadece rakip yok diye fiyat basıyor , bahanede komedi ddr fiyatıymış sanki ddr ciler 10$ artırdı tüm dünyadaki ddrli vga lar 10$ artmış gibi yimeye calışıyorlar
  • AMD kullanıcı dostu diyenlere Selamlar olsun :)
    Nvidia onu ezmese fiyatlar alır başını gider Sonradan görme
  • quote:

Orijinalden alıntı: K0rkunc

AMD kullanıcı dostu diyenlere Selamlar olsun :)
    Nvidia onu ezmese fiyatlar alır başını gider Sonradan görme

• Bal tutan parmagini yalar !!!

Atide rakipsizliginin avantaji ile bal kadar tatli kartlarina dokundukca fiyat arttiriyor ...

Iste buna tekel diyoruz !!! umarim intel vede bir iki firmadaha ekrankarti isine girer de artik ust duzey kartlara max. 100$ verdigimiz gunler gelir... Yoksa kim ondeyse tuketiciyi soyuyor !!
  • Bazı kişiler abuk sabuk yorumlar yapmaya devam ediyorlar GTX 295 hala 918 TL ye satılıyorsa en ufak bir fiyat indirimi olmuyorsa burada AMD değil nvidia topa tutulmalı AMD nin kartları hala daha ucuz GTX285 e göre HD5870 daha ucuz ve performanslı HD5890 çıktığında GTX295 den daha ucuz ve performanslı olursa o zaman görücez. Nvidia olsa en az 100 dolar koyardı fiyatların üstüne AMD 2010 da HD6000 serisini tanıtacak.Daha fehmi çıkacak fehmi çıktıktan bir iki ay sonra HD6000 serisi yeni mimari canavarları meydanda olacak şu atic faliyete geçsede tsmc den kurtulsa firmalar.Ayrıca AMD haklı olabilir ram fiyatlarında anormal bir yükseliş var zamanında 800 mhz lik 1GB kingston rami 23 TL ye 23TL ye almıştım şimdi ise 60 TL 2GB lığı ise 85 TL.Bazılarının dünyadan haberi yok.

< Bu mesaj bu kişi tarafından değiştirildi Razor Crest -- 29 Kasım 2009; 8:33:30 >
  • quote:

AMD nin kartları hala daha ucuz GTX285 e göre HD5870 daha ucuz

GTX 285'ten daha ucuz değil HD 5870 (Türkiye'de bile. Nakit 511 TL'ye özel soğutmalı[HydroGen OC] GTX 285 var. En ucuz 5870 ise 690 TL). Ancak HD 5850 285'ten daha ucuz veya benzer fiyatta ve 285'ten genel anlamda daha iyi bir ürün olduğunu belirtmeye gerek yok.
    GTX 285'in örnek verilmesinin pek bir anlamı yok. Zira 285 başından beri uçta kalmış anlamsız bir karttı ve ATi'nin HD 5800'lerinin bir altındaki ürünü olan HD 4890'nın karşısında GTX 275 ve 260'larla belli bir konumlanma söz konusu. Elbette çeşitli fiyatlar var; ancak her zaman kartları eşit görüp fiyat farkından başka fark yokmuş gibi yorumlamak doğru olmayabiliyor. Bir ürün birçok kişi için daha iyi olabilir, rakibi olarak konumlandığı ürüne karşı.

"Şu şöyle fiyat verir, bu böyle verir" kısmına girmiyorum. Bir iki bilgi verdim sadece.

• Eğer Nisan'a kadar Fermi satışa çıkmazsa yeni zamlar yerine ATI'ın her son 3-4 serideki genel indirimi yani kart çıktıktan 4-5 ay sonra yaptıkları indirim bu sefer gelmez. Gene olan kullanıcıya olur.
  • nvidia fanboyları yine ortalığı veryanına götüürmüşler.adamlar (amd-ati) durmadan zarar açıklıyo ne yapmalarını bekliyosunuz sizin nvidia bu kötü durumunda bile kar etmesine
    rağmen hala 200 serisine indirim yapmadı hala fiyat performasn yerlerde siz önce önünüzdeki ekmeği yiyin sonra başkalarındakine göz dikin.fanlıkta bi yere kadar

< Bu mesaj bu kişi tarafından değiştirildi miharbi17 -- 29 Kasım 2009; 9:36:58 >
  • 
Sayfa: önceki 12345
Sayfaya Git
Git
sonraki
- x
Bildirim
mesajınız kopyalandı (ctrl+v) yapıştırmak istediğiniz yere yapıştırabilirsiniz.