Şimdi Ara

AMD 7990 Çözemediğim Sorun

Daha Fazla
Bu Konudaki Kullanıcılar: Daha Az
2 Misafir - 2 Masaüstü
5 sn
5
Cevap
0
Favori
763
Tıklama
Daha Fazla
İstatistik
  • Konu İstatistikleri Yükleniyor
0 oy
Öne Çıkar
Sayfa: 1
Giriş
  • Selamlar herkese elimde bios yazılımı bozuk bir 7990 ekran kartı var(yada ben öyle sanıyorum) pc görüyor kartı ancak tek takıldığında görüntü yok ama ekran kartı sağlıklı bir şekilde ısınıp gözüküyor aygıtlarda sorunu çözemedim . Acaba vramlerdemi bir problem var attığım resimlerde kullanılan ramler 0 mb olarak gözüküyor yoksa driver çakışması falan mı diyeceğim ama 2 kartta amd bios sanıyordum ancak atiwinflash ile orijinal bios attım ancak düzelmedi birde 2 kart takılıyken pc kapatmaya çalıştığımda kapanıyor yazısından sonra ekran siyah oluyor ancak pc kapanmıyor belli bir süre sonra mavi ekran verip reset atıyor (7990 takılıyken ikincil olarak) yardım edebilecekler lütfen yazsın ilk defa böyle bir sorun ile karşılaştım daha ne yapabilirim bilmiyorum yol gösterici yorumlarınızı bekliyorum.

• Up

< Bu ileti mobil sürüm kullanılarak atıldı >
  • Yardım edebilecek biri yok mu ?

< Bu ileti mobil sürüm kullanılarak atıldı >
  • Redamazhri R kullanıcısına yanıt
    Ram sıfır demişsin ama 3 GB ben görüyorum nerede 0 gördünüz ?
    2 ci kart dediğini anlamadım ?
  • ram sıfır derken kullanılan ram yani memory usage den bahsetmek istedim 2. resimde gözüküyor orda 0 MB yazıyor 2 ci kart dediğimde birincil olarak çalışan AMD R7 250 ekran kartı.AMD 7990 ekran kartını tek olarak taktığım zaman görüntü alamıyorum o ekran görüntülerini ilk slotta takılı olan AMD R7 250 ekran kartından aldım 2 slotta 7990 takılı başka türlü ekrana görüntü gelmiyor .
  • 
Sayfa: 1
- x
Bildirim
mesajınız kopyalandı (ctrl+v) yapıştırmak istediğiniz yere yapıştırabilirsiniz.