Şimdi Ara

AMD 64 3400+ mu Cosmio dothan mı?

Daha Fazla
Bu Konudaki Kullanıcılar: Daha Az
1 Misafir - 1 Masaüstü
5 sn
8
Cevap
0
Favori
315
Tıklama
Daha Fazla
İstatistik
  • Konu İstatistikleri Yükleniyor
0 oy
Öne Çıkar
Sayfa: 1
Giriş
    Notebook alacağım ,fiyat önemli değil dersem en üst model olarak ne tavsiye edersiniz.
    Cosmio gibi ürünler var,diğer yandan ASUS amd 64 3400+ var...
    CPU'yü yoracak en fazla video capture yapacağım,VCD,DVD yapacağım. Bunlar için sorunsuz dothan 1,7 veya 2.0 yeter mi? Yoksa 64 bit 3400+ gibi gelecekte windowsun destekleyeceği bir işlemciye mi yatırım yapayım..Eğer kullanacağım amaç için dothan yeterli ise,onun donanımları daha zengin olduğu için tercih edeceğim. Valla karasız kaldım,bir kaç gün içinde alacağım.

Her şeyi kablosuz kullanmak istiyorum..Video in olunca capture yapıyor anlamına geliyor mu?Yoksa harici bir capture device almam kalite hız anlamında daha mı iyidir?

ADSL kablosuz modem için Zyxel,USR gibi markaların iyi olduğu söylenmişti, Alcateli bilgisayarcı tavsiye ediyor,ne dersiniz.

Her türlü önerileriniz için teşekkür ederim.

• cosmio dediğin ürün hangisidir.asus ve bu cosmio için link verebilirsen sevinirim
    karsılastırmıs olurduk.tahminim amd 3400 daha iyi performans verecektir ama ısınma sorunu olurmu bilemem.bide tabi enerji tüketimi centrinolarda daha dusuk olur.
    video in varsa bu harici bi goruntu cihazından bu girişle makinaya goruntu alabilirsin demek.ve bu goruntuyu kaydedebilirsin.ama kameradan goruntu aktarcaksan eger sana 1394 girişi lazım pc de.bu goruntu aktarma olayını forumda arastırısan daha detaylı bulabilirsin
    wireless kablosuz modem içinse marka tavsiyesi yapamayacagım ama zyxel iyi markadır.
    yanlız kablosuz sistemi bina içinde veya nasıl kullanacagın onemli
    aynı odada calısan sistem yan odaya gectiginde calısmayabilir.
    etraftaki manyetik alanlar ve duvarlardan etkilenir
    onun için deneyip gormek lazım
    ama buyuk bir oda içinde kullanacaksan 80-100 metrekare bölünmemiş bir kapalı alanda ofis gibi mesela
    yada kucuk bir dairede birbirine yakın odalarda kullanabilecegini tahmin ediyorum

• bence amd yi tercih et intel işlemciler amd işlemcileri video capture ve kaydetme konularında bir-vbir buçuk saniye geçiyo ama öte yandan amd nin saf gücü ve bilinen diğer tarfları daha da basar diye düşünüyom amd al memnun kal...
  • Ben notebook ta centrino cuyum. Mutlaka centrino bazlı sistem al başın ağrımasın. Ama masaüstü pc alacaksan amd al yine başın ağrımasın
  • orası öyle tabbiiiiiii ben yazmayı unutmuşum centrino bazlı alırsan uzun süre kullanma hafiflik performans bi arada olacaktır onu da düşünebilirsin...
  • LG LS-50 Pentium M 735 2.0GHZ alayım o zaman, senin konfigürasyonlarını beğendim. ancak böyle bir bilgisayar satan yer bulamadım internette. Nereden alabilirim,link var mı? Veya firma ismi verir misin.
    Teşeküürler
  • Eğer video capture editing vs yapacaksan tabi ki AMD 3400+
    Centrino Dothanlar 2mb l2 cache ile geliyor ve çok ısınıyor!
  • 2700dolar+kdv yi notebooka vereceksen toshiba -cosmio iyi seçim olur.sony ninde üst seviyede çok iyi modelleri var onuda gözardı etme.

performans yönünden beklentin varsa tercihini mobil p4lerden yana yap.
  • 
Sayfa: 1
- x
Bildirim
mesajınız kopyalandı (ctrl+v) yapıştırmak istediğiniz yere yapıştırabilirsiniz.