Şimdi Ara

AMD 1055T HyperTransport ve NB Frequency Testleri

Daha Fazla
Bu Konudaki Kullanıcılar: Daha Az
2 Misafir - 2 Masaüstü
5 sn
4
Cevap
0
Favori
1.486
Tıklama
Daha Fazla
İstatistik
  • Konu İstatistikleri Yükleniyor
1 oy
Öne Çıkar
Sayfa: 1
Giriş
  • Selamlar.. HT frekansinin genelde 2000 Mhz civarinda olmasi gerektigi overclock ile ugrasan hemen herkes tarafindan bilinir. Bir cok forumda incelemelerde bu sekilde tavsiye ediliyor ama uzerinde cok degisik yorumlar da yapilan bi konu.

Bazilari bu hizlari normalden yuksek tutmanin performansi arttiracagini soylerken bazilari tam tersi dusurdugunu soyluyor. Inceledigim yabanci forumlarda resimli olarak bu farklari tartismislar. Ben de kendim deneyip sonuclari gormek icin imzamdaki sistemle testler uyguladim. Esit degerlendirme acisindan her iki testi bitirdikten sonra pc'yi yeniden baslattim.

Dikkatimi ceken sey Super Pi Sonuclari gelisirken Cinebench puanlarinin degisken cikmasi oldu. Fikirlerinizi paylasirsaniz sevinirim.

Once default kullandigim 2144 Mhz ile test ettim

< Bu mesaj bu kişi tarafından değiştirildi LoST_PaTRoL® -- 20 Kasım 2012; 0:52:37 >

• Burda ilginc sekilde Cinebench puani dustu.

< Bu mesaj bu kişi tarafından değiştirildi LoST_PaTRoL® -- 20 Kasım 2012; 0:54:05 >
  • Her iki testin de en yuksek degerleri.

< Bu mesaj bu kişi tarafından değiştirildi LoST_PaTRoL® -- 20 Kasım 2012; 0:56:15 >
  • Bu da 1876 Mhz'e dusurup aldigim son test. Super Pi bariz gerilerken Cinebench ortalama degerde

• 
Sayfa: 1
- x
Bildirim
mesajınız kopyalandı (ctrl+v) yapıştırmak istediğiniz yere yapıştırabilirsiniz.