Şimdi Ara

Amblemi T olan Marka

Daha Fazla
Bu Konudaki Kullanıcılar: Daha Az
2 Misafir - 2 Masaüstü
5 sn
28
Cevap
0
Favori
58.273
Tıklama
Daha Fazla
İstatistik
  • Konu İstatistikleri Yükleniyor
0 oy
Öne Çıkar
Sayfa: 12
Sayfaya Git
Git
sonraki
Giriş
  • Arkadaşlar bugün yolda amblemi uçları sivri T şeklinde olan 3 kapılı bir araba gördüm. Bu markanın adını bilen varmı aranızda

•  Amblemi T olan Marka

• bundan mıydı logo ?
  • quote:

Orijinalden alıntı: KafasıGüzel

bundan mıydı logo ?
    Hyundai FX Coupe gördüğün o araç şekil olarak oldukça güzel bir araç dikkat çekiyo
  • quote:

Orijinalden alıntı: Deleted User

Bu mesaj silindi.

Alıntıları Göster
    bundanmı?

Amblemi T olan Marka
  • quote:

Orijinalden alıntı: serkan_2120

Hyundai FX Coupe gördüğün o araç şekil olarak oldukça güzel bir araç dikkat çekiyo

Alıntıları Göster
    quote:

Orjinalden alıntı: serkan_2120

dun de ben gordum ama hyundai oldugunu biliyordum.

acaba neden farklı bir logo kullanıyor?

• quote:

Orijinalden alıntı: emtue

quote:

Orjinalden alıntı: serkan_2120

dun de ben gordum ama hyundai oldugunu biliyordum.

acaba neden farklı bir logo kullanıyor?

Alıntıları Göster
    trabantmı acaba ?
  • quote:

Orijinalden alıntı: SAİM.

trabantmı acaba ?

Alıntıları Göster
    Hyundai FX Coupe araçlar yurt dışında Tiburon Coupe olarak satılıyor.Bu yüzden bazı kullanıcılar araçlarındaki Hyundai logolarını iptal edip Tiburon logoları koyuyorlar.
  • quote:

Orijinalden alıntı: atiyba

Hyundai FX Coupe araçlar yurt dışında Tiburon Coupe olarak satılıyor.Bu yüzden bazı kullanıcılar araçlarındaki Hyundai logolarını iptal edip Tiburon logoları koyuyorlar.

Alıntıları Göster
    quote:

Orjinalden alıntı: atiyba

aynen öyle underground 2 oynasaydınız bilirdiniz

Amblemi T olan Marka

• quote:

Orijinalden alıntı: SAİM.

trabantmı acaba ?

Alıntıları Göster
    tuscon
  • quote:

Alıntıları Göster
    maserati olabilirmi

• quote:

Orijinalden alıntı: cemoki

maserati olabilirmi

Alıntıları Göster
    Burada amblem

Amblemi T olan Marka

• quote:

Orijinalden alıntı: Quadrifoglio

Burada amblem

Amblemi T olan Marka

Alıntıları Göster
    Tubo arkadaşın koyduğu araba arkadaşlar bahsettiğim amblem.
  • quote:

Burada amblem

Amblemi T olan Marka

Alıntıları Göster
    quote:

Orjinalden alıntı: Tubo

Burada amblem

Amblemi T olan Marka

Bu arabayı ben de görür ve ne olduğunu merak ederdim. Böylece öğrenmiş oldum.Merak edenler için Bağdat Caddesi Caddebostan Pelit Pastanesi'nin yanında bir eczane var.Bu arabanın gri renklisi arada sırada eczanenin önünde duruyor. Sanırım sahibine ait.

< Bu mesaj bu kişi tarafından değiştirildi bureda -- 24 Şubat 2009; 21:02:09 >

• quote:

Orijinalden alıntı: bureda

quote:

Orjinalden alıntı: Tubo

Burada amblem

Amblemi T olan Marka

Bu arabayı ben de görür ve ne olduğunu merak ederdim. Böylece öğrenmiş oldum.Merak edenler için Bağdat Caddesi Caddebostan Pelit Pastanesi'nin yanında bir eczane var.Bu arabanın gri renklisi arada sırada eczanenin önünde duruyor. Sanırım sahibine ait.

Alıntıları Göster
    Bu arada bişey atladım Tiburon ispanyolcada köpekbalığı anlamına gelir, yani yeni tartışmamız bizim bildiğimiz Hyundai Fx-Coupe'nin 96'dan beri üretildiğini hesaba kattığımızda gerçek köpekbalığı budur lancer değil

• quote:

Bu arada bişey atladım Tiburon ispanyolcada köpekbalığı anlamına gelir, yani yeni tartışmamız bizim bildiğimiz Hyundai Fx-Coupe'nin 96'dan beri üretildiğini hesaba kattığımızda gerçek köpekbalığı budur lancer değil

Alıntıları Göster
    Arkadaşlar peki bu aracın piyasası ne durumda ;

Kaç km yi geçtimi araç tehlikelidir , fiyatı vs.

• quote:

Orijinalden alıntı: Huseyinn31

Alıntıları Göster
    quote:

Orjinalden alıntı: huseyin16

2 elde fx coupeyi 25 bin 40 bin arası bulabilirsin
  • quote:

Orijinalden alıntı: Huseyinn31

Alıntıları Göster
    quote:

Yukarıda yazdığımı okuduysan eğer bu araçlar ülkemizde Hyundai FX Coupe olarak satılmakta.Piyasaları çok değişkendir.1.6 105HP ve 2.7 V6 iki motor çeşidi vardır.Çoğunlukla 1.6 modelini bulabilirsin piyasada.2005 yılı sonunda makyajlanıp 2007'de daha ciddi bir makyaja girerek hemen hemen kasa değiştirmiştir.Fiyatları 22.000'den başlar aracın model yılı-kasası-temizliği-km.si ve aksesuarlarına göre değişir.Dış tasarımı oldukça çekicidir ancak tam tersi olarak içi de bir o kadar kötüdür.Bakımları zamanında yapılmış,zorlanmamış bir aracı kullanım rahatlığı ve elden çıkartma kolaylığı göz önünde bulundurarak max 60.000km civarında alman senin yararına olur.Otomobil ilanları içeren sitelerden detaylı bilgi alabilirsin.

quote:

• quote:

Orijinalden alıntı: Salih

Amblemi T olan Marka

quote:

Orjinalden alıntı: Salih

Amblemi T olan Marka

< Bu mesaj bu kişi tarafından değiştirildi EIRP -- 24 Şubat 2009; 21:24:02 >

• quote:

quote:

Yukarıda yazdığımı okuduysan eğer bu araçlar ülkemizde Hyundai FX Coupe olarak satılmakta.Piyasaları çok değişkendir.1.6 105HP ve 2.7 V6 iki motor çeşidi vardır.Çoğunlukla 1.6 modelini bulabilirsin piyasada.2005 yılı sonunda makyajlanıp 2007'de daha ciddi bir makyaja girerek hemen hemen kasa değiştirmiştir.Fiyatları 22.000'den başlar aracın model yılı-kasası-temizliği-km.si ve aksesuarlarına göre değişir.Dış tasarımı oldukça çekicidir ancak tam tersi olarak içi de bir o kadar kötüdür.Bakımları zamanında yapılmış,zorlanmamış bir aracı kullanım rahatlığı ve elden çıkartma kolaylığı göz önünde bulundurarak max 60.000km civarında alman senin yararına olur.Otomobil ilanları içeren sitelerden detaylı bilgi alabilirsin.

quote:

Alıntıları Göster
    Bi ekleme yapiyim ilk çıktığında 96-97-98 kasalarında Elantrada da kullanılan 1.8lt'lik motorla da satıldı ayrıca 2.0 155hp'lik versiyonu da var, piyasası da 12-13bin tl'den 40-45lere kadar değişir.

• 
Sayfa: 12
Sayfaya Git
Git
sonraki
- x
Bildirim
mesajınız kopyalandı (ctrl+v) yapıştırmak istediğiniz yere yapıştırabilirsiniz.