Şimdi Ara

Amazondan saat siparişi

Daha Fazla
Bu Konudaki Kullanıcılar: Daha Az
2 Misafir - 2 Masaüstü
5 sn
27
Cevap
0
Favori
4.445
Tıklama
Daha Fazla
İstatistik
  • Konu İstatistikleri Yükleniyor
0 oy
Öne Çıkar
Sayfa: 12
Sayfaya Git
Git
sonraki
Giriş

Amazondan aşağıdaki linklerdeki saatleri almak istiyorum .

http://www.amazon.com/Casio-Mens-W94HF-3AV-Sport-Watch/dp/B000AR7RZY/ref=sr_1_1?s=watches&ie=UTF8&qid=1314966673&sr=1-1

http://www.amazon.co.uk/Casio-W94HD-7AV-Touch-Backlight-Digital/dp/B00026WAO6/ref=sr_1_4?s=watch&ie=UTF8&qid=1314966900&sr=1-4

Sizce gelirken sıkıntı olur mu ? Kaç günde gelir? Ve gümrük vergisi yada kargo parası..vs ekstradan alırlar mı ?

Şimdiden tşk ler..

• amazon tr ye göndermiyor
  • quote:

Orijinalden alıntı: Alkolog

amazon tr ye göndermiyor

emin misiniz ? çünkü free shipping ile gönderiliyor diye duydum ama emin olamadım??
  • quote:

Orijinalden alıntı: westernblew

quote:

Orijinalden alıntı: Alkolog

amazon tr ye göndermiyor

emin misiniz ? çünkü free shipping ile gönderiliyor diye duydum ama emin olamadım??

ben göndermiyor diye biliyorum
  • quote:

Orijinalden alıntı: 07BLueDeViL07

Bu mesaj silindi.

Alıntıları Göster
    merhabalar ben dehttp://www.amazon.com/Seiko-Mens-Watches-Kinetic-SKA427P1/dp/B001QEIO1G/ref=sr_1_1?ie=UTF8&qid=1316975808&sr=8-1 linkteki saati almayı düşünüyorum da.Gümrüğe takılır mı, takılırsa ne yapılır? vergi var mı, varsa ne kadar? alırsam kapıma kadar getiriyolar mı? Hiçbir şey bilmiyorum bu konuda.Bir yardımcı olun müdür?

• quote:

Orijinalden alıntı: Zıp.Zıp

merhabalar ben dehttp://www.amazon.com/Seiko-Mens-Watches-Kinetic-SKA427P1/dp/B001QEIO1G/ref=sr_1_1?ie=UTF8&qid=1316975808&sr=8-1 linkteki saati almayı düşünüyorum da.Gümrüğe takılır mı, takılırsa ne yapılır? vergi var mı, varsa ne kadar? alırsam kapıma kadar getiriyolar mı? Hiçbir şey bilmiyorum bu konuda.Bir yardımcı olun müdür?

100€ veya $ üstündeki ürünlerde vergisini ödemeden alamıyorsun diye biliyorum

• quote:

Orijinalden alıntı: Poison Well

quote:

100€ veya $ üstündeki ürünlerde vergisini ödemeden alamıyorsun diye biliyorum

Alıntıları Göster
    mesela 265USD olan bir ürün toplamda her şey dahil ne kadara mal olur? Bilen var mı?

• quote:

mesela 265USD olan bir ürün toplamda her şey dahil ne kadara mal olur? Bilen var mı?

tc gümrük dahilmi hesaplıyalım?
  • quote:

Orijinalden alıntı: kangroo

quote:

tc gümrük dahilmi hesaplıyalım?

Alıntıları Göster
    mümkünse hepsi dahil.açıkça ne ne kadar belirtirseniz sevinirim
  • quote:

mümkünse hepsi dahil.açıkça ne ne kadar belirtirseniz sevinirim

Alıntıları Göster
    %20 miydi neydi o yakınlıkta bir vergi ödüyordun gümrüğe sanırım
  • quote:

Orijinalden alıntı: BluePage

%20 miydi neydi o yakınlıkta bir vergi ödüyordun gümrüğe sanırım

Alıntıları Göster
    gümrükle hesaplarsan iki katına gelir sanırım
  • quote:

Alıntıları Göster
    2. seçenekteki saatin üstünde illuminator yazıyor :D
  • quote:

Orijinalden alıntı: Wide'Horizon

2. seçenekteki saatin üstünde illuminator yazıyor :D

Alıntıları Göster
    geçen aylarda düzenleme yapıldı 75$-75€ ya düşürüldü limit bir kişi de yılda 3mü 4 mü ne alışveriş yapabiliyor yurtdışından

• quote:

Orijinalden alıntı: designr

geçen aylarda düzenleme yapıldı 75$-75€ ya düşürüldü limit bir kişi de yılda 3mü 4 mü ne alışveriş yapabiliyor yurtdışından

Alıntıları Göster
    amazon'dan bir kaç alışverişim olmuştu.FedEx ile geldi 1 haftayı geçmedi.Kargo da öyle ahım şahım değildi.Tabi kitap cd vs almıştım

• quote:

Hocam mesela 300 $ 'lık bir saat almak istedik diyelim.
    Gümrük vergisi ne kadar olur? %18 den mi yoksa farklı bir hesap var ?
  • gümrük işini bilmiyorum sadece site olarak bi tavsiyem var

overstock. com

ben buradan almıştım amerikadayken..fiyatlar gayet uygundu
  • quote:

mantığa bakarmısın.böyle bir mantık sadece ya yerli ürün tüketimini artırmak için uygulanır yada bir takım insanların ithal etikleri mallar alınsın diye uygulanır ee yerli üretim yok demekki?????????????
  • quote:

2 katı mı ? yuh artık ! 265 USD olan bir ürün 530USD ye mal olacak o da 950TL civarı yapıyor bugünün kuruyla.Zaten alacağım saat Türkiye'de 850TL civarında hem de Türkiye distribütöründen garantisi var.Bu nasıl iş şimdi böyle yaa!!
  • quote:

quote:

2 katı mı ? yuh artık ! 265 USD olan bir ürün 530USD ye mal olacak o da 950TL civarı yapıyor bugünün kuruyla.Zaten alacağım saat Türkiye'de 850TL civarında hem de Türkiye distribütöründen garantisi var.Bu nasıl iş şimdi böyle yaa!!

onuda eğer gümrükten geçerse geçmeme şansıda var.
  • quote:

quote:

quote:

onuda eğer gümrükten geçerse geçmeme şansıda var.

Gelin malınızı alın diye haber gelmeyebilir paket kaybolabilirde..

• 
Sayfa: 12
Sayfaya Git
Git
sonraki
- x
Bildirim
mesajınız kopyalandı (ctrl+v) yapıştırmak istediğiniz yere yapıştırabilirsiniz.