Şimdi Ara

Amazon.com'dan Cowon iAudio 7 Satın Almak

Daha Fazla
Bu Konudaki Kullanıcılar: Daha Az
1 Misafir - 1 Masaüstü
5 sn
6
Cevap
0
Favori
719
Tıklama
Daha Fazla
İstatistik
  • Konu İstatistikleri Yükleniyor
0 oy
Öne Çıkar
Sayfa: 1
Giriş
  • Merhaba. Uzun zamandır araştırıyorum ve ihtiyaçlarımı karşılayacak tek mp3 çalar Cowon iAudio 7 8GB gibi gözüküyor. Aslında Trekstor Vibez istiyordum ancak hafızası HDD olduğu için vazgeçtim, zira sürekli dağ bisikletiyle arazide gezerken, spor yaparken kullanacağım. Türkiye'de fiyatların aşırı pahalı olmasından dolayı amazon.com'dan almayı düşünüyorum, ancak daha önce hiç amazon.com'dan alışveriş yapmadım ve kredi kartım da yok. En çok merak ettiğim şey de kargo fiyatı. Kesin bir bilgiye nasıl ulaşabilirim kargo fiyatıyla ilgili? Yani $200 olan iAudio 7 için ekstra olarak ne kadar öderim? Bana toplamda ne kadara gelir? Bir de gümrüğe takılma durumu söz konusu olur mu? Dediğim gibi, kredi kartım da yok malesef, nasıl alabilirim, kredi kartı şart mıdır? Gerçi şart gibi görünüyor, havale masrafı çok olur aksi halde banka havalesiyle. Yardımlarınızı esirgemeyeceğinizi biliyorum, şimdiden teşekkür ederim.

• Türkiye ye amazon kitap albüm dışında ürün göndermiyor.
  • Evet Amerika alışveriş sitelerinin çoğu gibi amazon'da ülkemize elektronik ürün göndermemekte. Hatta bu siteler Kıta dışı ürün göndermemekte. Yani ülkemize özel bi durum değil..
    Amazon.co.uk sitesinden sipariş verebilirsin ancak ama oradaki fiyatlar da sana uyar mı bilemem..
  • Anladım. Amazon.co.uk'de 144 Pound fiyat var. Ne kadara geliyor Türk Lirası ile bilmiyorum. Önemli olan kargonun ne tutacağı aslında...
  • 144 pounds:358 ytl
  • 358 çokmuş, zaten Gittigidiyor'da 400 YTL'ye satıyorlar.
  • 
Sayfa: 1
- x
Bildirim
mesajınız kopyalandı (ctrl+v) yapıştırmak istediğiniz yere yapıştırabilirsiniz.