Şimdi Ara

Amazon 90 dolar değerindeki toplam 39 uygulamayı ücretsiz sunuyor (2. sayfa)

Daha Fazla
Bu Konudaki Kullanıcılar: Daha Az
2 Misafir - 2 Masaüstü
5 sn
35
Cevap
1
Favori
2.737
Tıklama
Daha Fazla
İstatistik
  • Konu İstatistikleri Yükleniyor
0 oy
Öne Çıkar
Sayfa: önceki 12
Sayfaya Git
Git
Giriş
  • Bu androidciler neden bu kadar beleşci oluyor.

Hoşunuza giden, işinize yarayan uygulamalara 3-5tl vermekten neden bu kadar çekiniyorsunuz? Android kullanıcılarının çok büyük bir kısmı hiç uygulama satın almayan insanlar.
  • quote:

Orijinalden alıntı: commandx

Bu androidciler neden bu kadar beleşci oluyor.

Hoşunuza giden, işinize yarayan uygulamalara 3-5tl vermekten neden bu kadar çekiniyorsunuz? Android kullanıcılarının çok büyük bir kısmı hiç uygulama satın almayan insanlar.

peşin hükümlü konuşmayın hocam etrafımda android kullanan hemen hemen herkes ücretli program kullanıyor sırf androidde crackli program kullanmak daha kolay ios da zor diye kıskanmayın...

< Bu mesaj bu kişi tarafından değiştirildi fleischman -- 17 Ağustos 2015; 11:45:35 >
  • Dün get app yaptım ama indirmedim bugün baktım hiçbiri yok

< Bu ileti mobil sürüm kullanılarak atıldı >
  • for47 F kullanıcısına yanıt
    Bugün ücretsiz dağıtım bitti
  • quote:

android çileri, ios çu olarak hakir mi görüyorsun? böyle bedava kampanyaları oldukça neden para verelim ki? adama sövmezler mi? android kullanıcı sayısı ios kullanıcı sayısından haylice fazladır, bunların büyük çoğunluğu telefonunda yüklü gelen uygulamaları kullanan insanlardır. şimdi sırf çamur atmak için böyle bir yorum atılır mı? nasıl bir genellemedir bu?

< Bu mesaj bu kişi tarafından değiştirildi ztalan -- 17 Ağustos 2015; 22:47:48 >
  • quote:

Orijinalden alıntı: Okisht

Bugün ücretsiz dağıtım bitti

Ana mesaja güvendik. Ekleyip sonra indirebilirsiniz yazıyordu

• for47 F kullanıcısına yanıt
    Hesabınıza eklediğiniz uygulamaların kalmış olması gerekiyor hesapta. Uygulamalarım kısmına bakın isterseniz.
  • quote:

Orijinalden alıntı: Okisht

Hesabınıza eklediğiniz uygulamaların kalmış olması gerekiyor hesapta. Uygulamalarım kısmına bakın isterseniz.

En azından indirmeyi başlatıp iptal etmek gerekiyordu. Install tuşuna basmadıklarını vermedi bu kez amazon. arkadaş doğru söylüyor. ben durumu farkedince hepsini indirdim.
  • quote:

Iphone 4 umu sahibinden ile sattım. Arayan arkadaş ile bostanci vatan önünde buluştuk. Baktı kontrol etti telefonu. Parayi ödedi ve hattı taktı. Hattı takar takmaz "abi interneti kapat, cok yiyor" dedi... midyecilik yapıyormuş. Şimdi ben buradan genelleme yurutecegim. "Iphone kullananların çoğu..."

• quote:

Orijinalden alıntı: muhamnet

quote:

Iphone 4 umu sahibinden ile sattım. Arayan arkadaş ile bostanci vatan önünde buluştuk. Baktı kontrol etti telefonu. Parayi ödedi ve hattı taktı. Hattı takar takmaz "abi interneti kapat, cok yiyor" dedi... midyecilik yapıyormuş. Şimdi ben buradan genelleme yurutecegim. "Iphone kullananların çoğu..."

Yanlış anlaşılmışım ben.

Ben android kullanıcısıyım, uygulama geliştiricisiyim. Ücretli ücretsiz uygulamalarım var, pazar hakkındaki düşüncelerimi söyledim sadece. Hiç ios da kullanmadım, androidi, androidcileri kötüleme ya da küçümseme amaçlı değil kesinlikle sadece izlenimlerimi yazdım.

Aynı uygulamanın ücretsiz versiyonu androidde daha fazla indirilmesine rağmen ücretli versiyonu ios da on kat daha fazla maalesef.

< Bu mesaj bu kişi tarafından değiştirildi commandx -- 18 Ağustos 2015; 9:31:01 >

• Arkadaşlar yardım

Önce amazon shopping uygulamasını yükledim

ardından daily free app @ amazon uygulamasını indirdim

ancak hala günün ücretsiz uygulamasını indiremiyorum

indirmeye çalıştığımda amazon shopping uygulamasını indir diye uyarı veriyor

nasıl hallederim bu sorunu?
  • masterakif M kullanıcısına yanıt
    Birbirine benzer iki uygulama var. Sen kısayolunda Amazon shopping yazanı degil sadece Amazon yazanı indireceksin. Google playe sadece Amazon yazıp arat. Amazon shopping yazma

• commandx C kullanıcısına yanıt
    Sizin mantığınız ile bu millet hiç indirim promosyon takip etmesin hep ilk çıktığı fiyata alsın fiyatlar hiç düşmesin.

İos ta kaç tane ücretsiz uygulama var ücretlileri kadar iş yapan.

Bir çok ıphone kullanan tanıdığım var ıphone a bir şey indirmemiş. Niye diye sorunca 2500tl telefona verdim birde uygulamasına mı para vereyim diyor.

< Bu mesaj bu kişi tarafından değiştirildi trakyAli-1986 -- 18 Ağustos 2015; 10:16:23 >
    < Bu ileti mini sürüm kullanılarak atıldı >
  • quote:

Orijinalden alıntı: minormajor05

Birbirine benzer iki uygulama var. Sen kısayolunda Amazon shopping yazanı degil sadece Amazon yazanı indireceksin. Google playe sadece Amazon yazıp arat. Amazon shopping yazma

teşekkür ederim
  • yararlı paylaşım saolasın
  • 
Sayfa: önceki 12
Sayfaya Git
Git
- x
Bildirim
mesajınız kopyalandı (ctrl+v) yapıştırmak istediğiniz yere yapıştırabilirsiniz.