Şimdi Ara

Amazfit Pace GHOST SCREEN Lütfen Yardım!

Daha Fazla
Bu Konudaki Kullanıcılar: Daha Az
2 Misafir - 2 Masaüstü
5 sn
6
Cevap
0
Favori
855
Tıklama
Daha Fazla
İstatistik
  • Konu İstatistikleri Yükleniyor
0 oy
Öne Çıkar
Sayfa: 1
Giriş
  • Arkadaşlar herkese merhaba. Amazfit Pace imle git Gide artan, şöyle bir ekran sorunum var. Hepsiburada dan almıştım. Başına gelen, fikri olan var mı?

Demek istediğim, ekran ışığı kapalı iken sıkıntı yok, ama ışık yandığı anda ekran piksel piksel görünüyor ve inanılmaz soluk. Eğer beyaz renk bir saat seçtiysem iyice artıyor. Seçtiğimiz saatin görüntüsü üstten ya da alttan menüyü çektiğinde de görünmeye devam ediyor.

Bildiğiniz ghost screen sorunu yaşıyorum.

https://youtu.be/0Na2okNaYiY

Mesela fotoğrafta bir önceki saatin 19 u iz olarak görülebiliyor.

Amazfit Pace GHOST SCREEN Lütfen Yardım!

< Bu mesaj bu kişi tarafından değiştirildi mrtgkce -- 27 Kasım 2018; 19:53:21 >
    < Bu ileti mobil sürüm kullanılarak atıldı >

• Bildiğim bu cihazda Suunto Spartan Ultra ile aynı ekran kullanılıyor. Onlarda böyle bir sıkıntı duymadım hiç. Sizin cihazınıza özel bir durum olabilir. Garanti, teknik servis vs. giderebilir muhtemelen sıkıntıyı. Ya da siz de bir süre her gün farklı saat yüzleri kullanmayı, farklı renklerde kullanmayı deneyebilirsiniz. Eski telefonumda oluyordu böyle, uzun süre saat göründüğü için görüntüde, başka ekrana geçsem de saat belli olurdu yine.
  • Teşekkürler. Araştırdım ama ben de başka başına gelene rastlamadım. Bir saati arayüzünü öyle uzun süre kullanmam. 10 farklı kordon ile toplamda 100 ün üzerinde saat arayüzüm var. Her gün değiştiririm.

• O zaman satıcı ile görüşün, servisi vs. var mı bir servise gönderin. Değişim yapılır belki. Tabi Xiaomi'nin Türkiye garantisi, servisi ne durumdadır bilmiyorum.
  • sis651 kullanıcısına yanıt
    Satıcı Hepsiburada. Teşekkür ederim cevabınız için.

• 
Sayfa: 1
- x
Bildirim
mesajınız kopyalandı (ctrl+v) yapıştırmak istediğiniz yere yapıştırabilirsiniz.