Şimdi Ara

Altyapı ve hangi ISS kullanılmalı

Daha Fazla
Bu Konudaki Kullanıcılar: Daha Az
3 Misafir - 3 Masaüstü
5 sn
9
Cevap
0
Favori
1.128
Tıklama
Daha Fazla
İstatistik
  • Konu İstatistikleri Yükleniyor
0 oy
Öne Çıkar
Sayfa: 1
Giriş

Birkaç senedir vodafone evde internet kullanıyorum yakın zamanda tahadütüm sonlanacak. 16mbps tarifesi kullanıyordum. İnternet servis sağlayıcımı değiştirmek istiyorum fakat alabileceğim hız konusunda da tereddütteyim. İstanbul/Levent civarında yaşıyorum türknet sitesinden altyapı sorgusu yaptığımda verebilecekleri 35mbps internet olduğu gözüküyor. Farklı bir siteden yaptığım sorgulamada alabileceğim maksimumun 60mbps olduğu söyleniyor. Bunların hangisi doğru sizin önerebileceğiniz daha iyi bir site var mıdır. Yaşadığım bölgeye göre sorun yaşamayacağım bir sağlayıcıya geçmek istiyorum (netspeed, türknet vs.) şikayetlere baktığımda biraz geri durdum sizin de önerilerinizi bekliyorum şimdiden teşekkürler iyi forumlar.Altyapı ve hangi ISS kullanılmalıAltyapı ve hangi ISS kullanılmalı

< Bu mesaj bu kişi tarafından değiştirildi Jubstaaa -- 24 Kasım 2018; 11:31:20 >

• İkiside doğru hangi firmayı istiyorsan hizmet alın.
  • 60 mbps destekliyorsa vodafone 50 Mbps tarifeye geçirir arayıp sor
  • HakanG22 H kullanıcısına yanıt
    vodafone 50mbps tarifesi 100 lira civarında ayrıca 150 gb kota sunuyor çok performanslı değil sanırım.
  • Binandaki altyapının esas sahibi hangi ISS ise ondan hizmet alın. Gerisi maceraperestlik olur. Heyacan ve aksiyondan hoşlanıyorsanız ve bol zamanım var bunlarla uğraşmaya diyorsanız alternatifleri deneyebilirsiniz.
  • Bende altyapı görünmüyor ama TTden 13 mbps internet alıyorum yine iyisiniz :D

< Bu ileti DH mobil uygulamasından atıldı >
  • turknet'i deneyin bence geçiş olarak başvuru yapın zaten hazır kurulu düzeniniz var mevcut modeminize gelecek olan k. adı şifre ile modeme kurulum yapıp kullanmaya başlayabiliyorsunuz bu şekilde kurulum ücretide ödemezsiniz.
    35 mbps olarak 65 tl den kullanırsınız altyapınız 50 mbps destekliyor hat aktif olduktan sonra 15 tl fark ile 50 mbps lik pakete geçebilirsiniz ama 35 mbps de gayet yeterli bir hız.
  • Jubstaaa kullanıcısına yanıt
    Türknetteyim arıza kaydıma 1 hafta 2 gündür döndmüyorlar hiç önermem netspeed fln geç
    Ama illa da türknet diyorsan benim davet kodumu kullanırsan sevinirim burda paylaşmam yasak oyüzden özelden davet kodu atarmısın yazarsan atarım

< Bu ileti tablet sürüm kullanılarak atıldı >
  • 
Sayfa: 1
- x
Bildirim
mesajınız kopyalandı (ctrl+v) yapıştırmak istediğiniz yere yapıştırabilirsiniz.