Şimdi Ara

Altyapı hakkında sorunum lütfen yardım edin

Daha Fazla
Bu Konudaki Kullanıcılar: Daha Az
2 Misafir - 2 Masaüstü
5 sn
4
Cevap
0
Favori
281
Tıklama
Daha Fazla
İstatistik
  • Konu İstatistikleri Yükleniyor
0 oy
Öne Çıkar
Sayfa: 1
Giriş
  • Yaklaşık 3 hafta önce turknet aboneliğimi sonlandırdım amacım telefonu ve interneti kapattırıp ttnet internet + tivibu almaktı.Her şey tamamdı telefonumu ve internetimi kapattırdıktan sonra ttnet bayiisine gittim aboneliğimi yaptım yaklaşık 1 hafta bekledim interneti bağlamaya kimse gelmediği ttneti aradığımda bulunduğunuz yerde altyapı sorunu vardır 2 hafta lütfen bekleyin dediler 2 hafta oldu hiç bir geri dönüş yapılmadı tekrar aradıgımda ise türk telekom merkezine gidin dediler yarın merkeze gideceğim. bulunduğum yerde wi-fi ağı arattıgımda internetler mevcut superonline olsun ttnet olsun ayrıca markete gittiğimde orada da vardı sorun ne sizce ? yarın gittiğimde ne demeliyim ? Eğer olumsuz cevap alırsam ne yapmalıyım ? Lütfen yardım edin

not:bulunduğum yerde uydunet kutusu yok ve fiber altyapısı yok.

• Yardım edin lütfen acil yaklaşık 20 gündür internetim yok vınn ım var ve onun kotası da yakında bitecek.
  • Şehir merkezine yaklaşık 10 dakika uzaklıktayım.Ayrıca harita üzerinden sorgulama yaptıgımda ise seçtiğiniz lokasyona ait bilgi bulunamamıştır diyor.
  • Ve eklemek istediğim bir şey daha var yaklaşık 3 ay önce Turknet kullanırken türk telekom çalışanları geldi internet hızınız düşük değil mi falan dediler hızım gayet iyiydi ama apartman da bir şeyler yaptım sonra gittiler spam yaptığım için üzgünüm lütfen yardım edin
  • 
Sayfa: 1
- x
Bildirim
mesajınız kopyalandı (ctrl+v) yapıştırmak istediğiniz yere yapıştırabilirsiniz.