Şimdi Ara

Altus AL-509 E Ses Sorunu

Daha Fazla
Bu Konudaki Kullanıcılar: Daha Az
4 Misafir (1 Mobil) - 3 Masaüstü1 Mobil
5 sn
4
Cevap
0
Favori
2.989
Tıklama
Daha Fazla
İstatistik
  • Konu İstatistikleri Yükleniyor
0 oy
Öne Çıkar
Sayfa: 1
Giriş
  • Arkadaşlar Teknosa 'dan Altus Al-509 E model derin dondurucu aldık.Servis geldi kurdu giderken ses yapar normaldir dedi.Kitapcığında 42 db ses seviyesi var yazıyor.Gelen ses su kesilir gelirde boruda bir ses meydana gelirya o şekilde.Diğer odadan gece duyulabiliyor ses.2 kere servis geldi.Normal dedi.Bende ses ölçümü istedim.Arçelik servisi cihaz yanımızda değil dedi ve gitti.Geldiklerine dair işlem fişi bile kesmiyorlar.Biz buna fiş açamayız diye.Dolap 2 haftalık.Ara sıra bu dolaşım sesi aslında gaz dolaşımı esnasında meydana geliyormuş.Normal sayılabilirmi 42 db diğer odadan duyulurmu.Sizin dolabınız varsa ondada böyle ses geliyormu.Yanıtlarınız için teşekkür ederim.

< Bu mesaj bu kişi tarafından değiştirildi bilalkavlak -- 13 Ağustos 2014; 0:40:11 >

• aynı yerden aynı marka model derin dondurucuyu bende aldım dün kurulum yapıldı aynı ses bendede var.kurdukları an o ses yoktu sonradan başladı sebebini soramadım, bu ses normalmi siz çözüm hakkında ne yaptınız...
  • Servis hiçbir şey yapmıyor öylece kaldı sesli sesli çalışıyor.Ses testine geleceklerini söylediler fason.Altusmu uzak durun
  • quote:

Orijinalden alıntı: mustafakasti

aynı yerden aynı marka model derin dondurucuyu bende aldım dün kurulum yapıldı aynı ses bendede var.kurdukları an o ses yoktu sonradan başladı sebebini soramadım, bu ses normalmi siz çözüm hakkında ne yaptınız...

Aynı marka Altus derin dondurucu bende aldım 2-3 gün ses yapabilir sonra kesilir dediler. fakat kesilmedi hele gece çok rahatsız etmeye başladı. birde benim ev amerikan mutfak salon mutfak birleşik. tayır tayır tayır dayanacak gibi değil. servise uğradım o gün usta geldi. baktı. abi gaz kaynama sesi dedi içerisinde boru birleşim yerinden geliyor. buraya işlem yapacağız dedi. yarın malzemesiyle gelirim deyip gitti. ertesi gün geldi. 2 tane plastik torba içinde onun bitüm dediği yaklaşık 5 cm x 10 cm ebatlarında 2 yada 3 mm kalınlığında elastik siyah bir malzeme nedir bu dedim ziftten yapılıyor dedi. fabrikada sarıyorlar ama az geliyor üstüne ilave yapıyoruz dediler. neyse sardı. ses büyük bir oranda kesildi. internette aradım malzemeyi bulamadım. galiba sadece servislerde olan bir şey ama işe yaradı tavsi ederim. servisi zorlayın biraz gelip o malzemeden sarsınlar. üstünede iki tane plastik kelepçe attı çözülmesin diye.

< Bu mesaj bu kişi tarafından değiştirildi oder -- 13 Mart 2015; 18:33:38 >

• 
Sayfa: 1
- x
Bildirim
mesajınız kopyalandı (ctrl+v) yapıştırmak istediğiniz yere yapıştırabilirsiniz.