Şimdi Ara

Altın veya Gümüş Krom Boya Kazanma Yöntemi

Daha Fazla
Bu Konudaki Kullanıcılar: Daha Az
3 Misafir (1 Mobil) - 2 Masaüstü1 Mobil
5 sn
64
Cevap
0
Favori
5.919
Tıklama
Daha Fazla
İstatistik
  • Konu İstatistikleri Yükleniyor
0 oy
Öne Çıkar
Sayfa: 1234
Sayfaya Git
Git
sonraki
Giriş
  • Şu krom boya olayının nasıl yapıldığını merak edenler için yöntemi açıklıyorum

Her 30 araç alındığında hediye boya mesajı çıkıyor, örneğin 59 aracınız var 60. aracı alınca mesaj çıktığında tamam tuşuna basmadan oyundan çıkın ve tekrar girin, save yapmadan çıktığımız için aynı mesaj tekrar çıkıyor ve altın veya gümüş boya rengi hediyemizi alıyoruz, dün denedim ilk seferde altın boya verdi, ilk seferde çıkmazsa da ilk 10 denemede mutlaka çıkıyormuş, sonra da save dosyası kopyalama yöntemiyle diğer hesaplarınıza veya arkadaşlarınıza gönderebilirsiniz

Hediye mesajına hemen ulaşmak için gokart gibi ucuz arabalardan alabilirsiniz

• bende 55 crom 47 gümüş var
  • quote:

Orijinalden alıntı: birol özsoy

bende 55 crom 47 gümüş var

birir tanesini atsanda ezziyet olmasa bize olmaz mı?
  • quote:

Orijinalden alıntı: whiteangel206

quote:

parayı veren düdüğü çalar ''şaka şaka''
    akşam online girersen yollarım. psn birol-ozsoy

< Bu mesaj bu kişi tarafından değiştirildi birol özsoy -- 17 Haziran 2011; 15:08:21 >
  • ARDA selam
    Gümüşten bi tane hediye etsen olurmu Çok hoşuma gitti..
  • o pagani ne biçim olmuş be canavar gibi.
  • Ooo iyimiş bu yöntem Arda. biraz gümüş-altın boya alalım. Özellikle gümüş çok güzelmiş. Peki Silver çıktı kabul ettik kaydettik sonra tekrar PDIkart vs alarak tekrar hediye alana kadar bekleyecek miyiz? Yoksa araç satıp geri 1 tane alsak olur mu?
  • .

< Bu mesaj bu kişi tarafından değiştirildi eMRe_Dmrc -- 18 Haziran 2011; 12:10:04 >
  • quote:

Orijinalden alıntı: TarkanBassoy

Ooo iyimiş bu yöntem Arda. biraz gümüş-altın boya alalım. Özellikle gümüş çok güzelmiş. Peki Silver çıktı kabul ettik kaydettik sonra tekrar PDIkart vs alarak tekrar hediye alana kadar bekleyecek miyiz? Yoksa araç satıp geri 1 tane alsak olur mu?

Araç satarak olmuyor ama gerek yok 30. aracı almadan önce save dosyasını kaydedersen boyayı diğer hesabına yollayıp tekrar aynı işlemi yapabilirsin, ben böyle yapmamıştım sonradan aklıma geldi

Onur bende gümüş yok ama altın gönderirim
  • quote:

Orijinalden alıntı: arda_tirmas

quote:

Ooo iyimiş bu yöntem Arda. biraz gümüş-altın boya alalım. Özellikle gümüş çok güzelmiş. Peki Silver çıktı kabul ettik kaydettik sonra tekrar PDIkart vs alarak tekrar hediye alana kadar bekleyecek miyiz? Yoksa araç satıp geri 1 tane alsak olur mu?

Araç satarak olmuyor ama gerek yok 30. aracı almadan önce save dosyasını kaydedersen boyayı diğer hesabına yollayıp tekrar aynı işlemi yapabilirsin, ben böyle yapmamıştım sonradan aklıma geldi

Saol

• quote:

Orijinalden alıntı: F0rtress

quote:

Orijinalden alıntı: arda_tirmas

quote:

Saol

Yolladım, gümüş bulursan bana da yollarsın artık

• quote:

quote:

quote:

baskan banada bi gri beklerım gırom sevaptır (çingenelikte son moda )

psn: bysayk0

• quote:

quote:

quote:

birol seni ekledim kabul etmişsin... oyunu açıp bakamadım ama gönderdiysen çok teşekkür ederim. yok fırsat bulamadıysan da canın sağolsun.

• G0THIC
    5555 kere söyledim sana ekle diye beni

whiteangel206
    1 altın 1 gümüş yolladım, yedekleyip başka hesabına at ordan yedekleyerek hegün kendi hesabına at çoğalır.

günlük 5 gönderme sınırı olduğu için birer adet verebiliyorum başka arkadaşlara veriyorum birazda uğraştırıyor ,çoğaltırsınız.

emre sanada attım küsme
  • quote:

whiteangel206
    1 altın 1 gümüş yolladım, yedekleyip başka hesabına at ordan yedekleyerek hegün kendi hesabına at çoğalır.

çok teşekkür ederim.. değin gibi uğraştırdık seni kusurumuza bakma..
  • quote:

quote:

whiteangel206
    1 altın 1 gümüş yolladım, yedekleyip başka hesabına at ordan yedekleyerek hergün kendi hesabına at çoğalır.

çok teşekkür ederim.. değin gibi uğraştırdık seni kusurumuza bakma..

uğraştırıyor deyince şöyle. günlük 5 boya gönderiliyor bir kişiye günde 5 boya versem başka isteyenlere sıra zor gelir ama bir ünde 2 kişiye birer boya gönderiyorum böylece günde iki kişiye göndermiş oluyorum.
    artık uğraşmak sizden bir kaç gün sürekli diğer hesabınıza atın diğer hesabınızda 3 altın 2 gümüş yapın böylece her gün asıl hesabınıza 3 altın 2 gümüş yollayarak boyayı çoğaltırsınız.

• Skyline çok şekil olmuş altını bilmiyorumda chrome çok gösterişli olmuş
  • quote:

uğraştırıyor deyince şöyle. günlük 5 boya gönderiliyor bir kişiye günde 5 boya versem başka isteyenlere sıra zor gelir ama bir ünde 2 kişiye birer boya gönderiyorum böylece günde iki kişiye göndermiş oluyorum.
    artık uğraşmak sizden bir kaç gün sürekli diğer hesabınıza atın diğer hesabınızda 3 altın 2 gümüş yapın böylece her gün asıl hesabınıza 3 altın 2 gümüş yollayarak boyayı çoğaltırsınız.

tamam kardeşim anladım. yapıcam bunu. tekrar teşekkür ederim...
  • @ birol özsoy

Dostum bana boya değil de araba lazım

1 tane nostalji süpercar için bir de 79 öncesi japon arabası lazım.

PSN: RuNYa53

• birol kardeşim dün boyayı aldım. teşekkür ederim. hemen denedim bi arabada altın rengini güzel oldu dedimki bide gümüşü deneyeyim la bi baktım altın yok. hııııı. demekki bi defa kullanılıyo bu
    bende diyorum birol bunu neden yedekle diyo. hemen save etmeden kapattım da boyalar geri geldi. yedekleyip diğer hesabıma attım. onuda yedekleyip orjinal hesaba gönderdim. az kalsın boyadan olacaktık.
  • 
Sayfa: 1234
Sayfaya Git
Git
sonraki
- x
Bildirim
mesajınız kopyalandı (ctrl+v) yapıştırmak istediğiniz yere yapıştırabilirsiniz.