Şimdi Ara

ALTIN PALMIYE NURİ BİLGE CEYLANIN

Daha Fazla
Bu Konudaki Kullanıcılar: Daha Az
1 Misafir - 1 Masaüstü
5 sn
24
Cevap
0
Favori
655
Tıklama
Daha Fazla
İstatistik
  • Konu İstatistikleri Yükleniyor
0 oy
Öne Çıkar
Sayfa: 12
Sayfaya Git
Git
sonraki
Giriş
  • Cannes fılm festıvali buyuk odulu olan alın palmıyeyı alarak bızı gururlandıran bu kotu gunlerımıze bır nebze serınlık kazandıran Nurı Bılge Ceylan a cokk tesekkurler...

< Bu mesaj bu kişi tarafından değiştirildi volkan737 -- 24 Mayıs 2014; 21:37:14 >
    < Bu ileti tablet sürüm kullanılarak atıldı >

• Yani

< Bu ileti mobil sürüm kullanılarak atıldı >
  • Yanisi su bu odul dunyanın en prstıjlı odullerındendır.ıstersen bı arastır googleda anlamı nedır dıye.Bu arada Nurı Bılge Ceylan yaptıgı konusmada odulu son 1 yılda turkıyede hayatını kaybeden genclere ve somada sehıt olan madencılere adamış.Adamsın .....

• eee ?
  • Sen gıt gandalfla dumbledoreyı kapıstır.buyuyunce ogrnırsın eee sını....

• Helal olsun gurur duydum. Ilgi çekmemesine ise ayrıyeten üzüldüm. Sinemayı ve sanatı fazla takip edemiyoruz ne yazık ki. Sonrada "recep ivediklere nasil gülüyosunuz yhaa" diyolar. Sanki sinemayı çok düzgün izleyip doğruları biliyolarda.

• Yaptı mı güzel bir konuşma ?
  • Odunluğunuzu her yerde belli etmeyin lan, yurt dışında bir forumda olsa 5-6 tane konusu açılırdı. Burada ipleyen yok.
  • abi yanlis kisilere laf anlatmaya calisiyosun, yorma kendini. guzel bir gurur olayidir.

• quote:

Orijinalden alıntı: volkan737

Cannes fılm festıvali buyuk odulu olan alın palmıyeyı alarak bızı gururlandıran bu kotu gunlerımıze bır nebze serınlık kazandıran Nurı Bılge Ceylan a cokk tesekkurler...

Volkan kaptan hoşgeldin,çok sevindim fakat forumun bu tarihi olaya duyarsız kalmasına da bir o kadar üzüldüm. Konuyu dağıtmadan ufak bir soru sormak istiyorum sivil havacılıkta 1.90 üzeri olup pilot olunabiliyor mu teşekkürler şimdiden iyi akşamlar. :D
  • quote:

Orijinalden alıntı: brk-bjk

Yani

ne yanisi?

• Yılmaz Güney ve Şerif Gören almıştı.
  • quote:

Orijinalden alıntı: FollowRivers

quote:

Cannes fılm festıvali buyuk odulu olan alın palmıyeyı alarak bızı gururlandıran bu kotu gunlerımıze bır nebze serınlık kazandıran Nurı Bılge Ceylan a cokk tesekkurler...

Volkan kaptan hoşgeldin,çok sevindim fakat forumun bu tarihi olaya duyarsız kalmasına da bir o kadar üzüldüm. Konuyu dağıtmadan ufak bir soru sormak istiyorum sivil havacılıkta 1.90 üzeri olup pilot olunabiliyor mu teşekkürler şimdiden iyi akşamlar. :D

Ben forumu hergun takıp edıyorum ama yazı yazmıyorum.sorunun cevabı evet olabılıyor...

• Helal olsun. Trollenecek son konulardan biri duyarli olun.

• Güzel iş helal olsun.

• Gurur duydum,helal olsun

• quote:

Orijinalden alıntı: Spider-Man

Yılmaz Güney ve Şerif Gören almıştı.

Şerif Gören almadı diye biliyorum Yılmaz Güney almıştı sadece
  • quote:

Orijinalden alıntı: Görünen Köyün Kılavuzu

quote:

Orijinalden alıntı: Spider-Man

Yılmaz Güney ve Şerif Gören almıştı.

Şerif Gören almadı diye biliyorum Yılmaz Güney almıştı sadece

Yol fılmıyle ıkısı bırlıkte aldılar altın palmıyeyı

• Tebrikler

• quote:

quote:

Orijinalden alıntı: FollowRivers

quote:

Ben forumu hergun takıp edıyorum ama yazı yazmıyorum.sorunun cevabı evet olabılıyor...

Teşekkürler hocam iyi akşamlar

• 
Sayfa: 12
Sayfaya Git
Git
sonraki
- x
Bildirim
mesajınız kopyalandı (ctrl+v) yapıştırmak istediğiniz yere yapıştırabilirsiniz.