Şimdi Ara

Alternatif Kitap Sitesi

Daha Fazla
Bu Konudaki Kullanıcılar: Daha Az
2 Misafir - 2 Masaüstü
5 sn
7
Cevap
0
Favori
274
Tıklama
Daha Fazla
İstatistik
  • Konu İstatistikleri Yükleniyor
0 oy
Öne Çıkar
Sayfa: 1
Giriş
  • Bunlar siparisi verdikten 1 hafta sonra bile telefona bakmayip,kargoya verildi diye yalan atacak ve insani 1 haftadir kargo gelecek diye bekleten bir sirkettir (!) Alışveriş yapmayın !!! Pişman olursunuz !!!

< Bu ileti mobil sürüm kullanılarak atıldı >

• Bende yargı yayinevinden yaptiyd aynisi banada oldu.Sinra alternatiften yaptim 71 liralik nakit kredi kartiyla odedim.Bakalim ne olacak

• 3 ay önce alışveriş yaptım alternatif kitaptan 1 ayda geldi aq bu arada ucuzkitapal.com ve alternatifkitap.com aynı firmanın ikisindende alışveriş yapmayın
  • Kitapisler.com dan aldın ve 3 gün de geldi siparisler

• Kitapişler.com adresinin satış sözleşmesini okursan sanki adamlar tek tarafli kendilerini güvence altina almis tüketiciye hiç bir hak vermemiş.Güvenlikli bir site değil bana göre Tc kimlik no istiyo ne yapacak a.q birde kartinizdan olası bir bilgi .... firmamız sorumlu değildir .Falan.Kart güvenliği yok.

• Bana en geç 2 güne getiriyorlar. Hatta bir kere ertesi gün gelmişti. Ama en son 2 ay oldu sipariş vereli

• sino45 S kullanıcısına yanıt
    alternatif kitabı kullanmadım ama ucuzkitapal dan kitap aldıktan 2 gün sonra gelmişti ama araya tatil girdiği için kargodan hafta sonu alamamıştım yinede 2 günde gelmişti amacım savunmak değil ama bana olan bu. Böyle durumlarda müşteri hizmetlerine bağlanıp eğer kredi kartı ile ödeme yapmadıysanız siparişi kabul etmeyeceğnizi söylemek olmalı inatla yollarlar ise de kargoyu geri gönderirsiniz ne olursa olsun haklıyız paramızla rezil olmamız gerekiyor
  • 
Sayfa: 1
- x
Bildirim
mesajınız kopyalandı (ctrl+v) yapıştırmak istediğiniz yere yapıştırabilirsiniz.