Şimdi Ara

Alpenföhn Peter; Dünyanın ilk 2x 140mm fan kurulabilen ekran kartı soğutucusu (3. sayfa)

Daha Fazla
Bu Konudaki Kullanıcılar: Daha Az
2 Misafir - 2 Masaüstü
5 sn
47
Cevap
0
Favori
9.212
Tıklama
Daha Fazla
İstatistik
  • Konu İstatistikleri Yükleniyor
0 oy
Öne Çıkar
Sayfa: önceki 123
Sayfaya Git
Git
Giriş
  • biraz daha daraltılmalı ve yükseltilmeli bence..

evde kullandığımız vantilatörlerde incecik fanlar var ve fayet sessiz ve performanslılar..

onlarda 2 tane 14cm fan takılır çift slot kaplayacak şekilde tasarlanabilir..

yani 8cm'lik fanlar kullanmaya gerek yok..
  • açıkcası fiyatı 45-55 tl geçen soğutucular ilgimi çekmiyo buda büyük ihtimal pağalı olur gibime geliyo neden ilgimi çekmiyo çünki kart astarı yüzünü geçiyo yani değmez! elimde 4870 var standart modellerden diyorumki alayım bi soğutucu da kafamı ütülemesin sonra fiayatları görünce aman salla diyorum bu durum taaa ben kartı ilk çıktığı zamanlarda aldığımdan buyana geliyo xD
  • Haydi Arkadaşlar Yukarıda Söylediğini Yapalım Ve Bu Soğutucuyu İmama Danışalım :D
    Baktık Fetvayı Verdi, Tüm Müslüman Alemine Bu Soğutucuyu Alalım, Hemide Helal :D
  • güzel fikir hoş ama cf yada slı sistemlerde ne yapacak kullanıcılar zaten 2 slottan sonrası sorun yaratıyorken bide bölesi açıkçası pek gereksiz geldi bana fan olayı güzel ama havanın çogu boşa gidecek
  • alman malı ise düşünülmez alınır derim amaarctic cooling accelero twin turbo pro da süper bir ürün tavsiye edilir
  • İşte devrimci fikir buna denir , müthiş bir tasarım.
    Zamanında Xigmatek gibi ismi pek bilinmeyen bir firma cpu'lar için Heat-pipe Direct Touch soğutucu çözümünü getirmiş ve diğerlerine , kafaya oynayan aktörlere iyi bir ders vermişti.Vede şimdilerde kasa güçkaynağı ,soğutucu çözümleri ile çok bilinen bir marka haline geldi.(Zalman'ın soğutucu çözümlerini hatırlayalım hem pahalı(iyi soğutmasına laf yok)hemde fanı değiştiremiyordunuz bozuldumu at çöpe.)

Bu da öyle bir fikir göreceksiniz bu soğutucu çözümünün ne kadar çok klonu çıkacak.
    İşte bu özgürlük olsa gerek , istediğin renkteki , istediğin devir'deki ,ışıklı yada termal sensörlü fanı al tak zevkine bak.Stok fanla gelen ekrankartları da tak-çıkar fan yuvalarına sahip olsa nasıl olurdu?.Son olarak isteyen 12cm fan da takabilir herhalde yapı buna izin veriyor gibi duruyor?

• quote:

Orijinalden alıntı: Penryn

Son zamanalrda dev soğutucular piyasada baş gösterir oldu.Şimdi biz mi bunu karta takıcaz yoksa kartı mı buna takıcaz

katılıyorum
    benim cooler master v10 soğutucum var yere ters koyup anakartı ona takıyorum daha kolay oluyor..
    buda onun gibi ama geniş kasalarda oldukça işlevsel olacağını düşünüyorum
    ben beğendim ekran kartımda thermalright trad2 kullanıyorum satarsam bundan almak isterim
  • 
Sayfa: önceki 123
Sayfaya Git
Git
- x
Bildirim
mesajınız kopyalandı (ctrl+v) yapıştırmak istediğiniz yere yapıştırabilirsiniz.