Şimdi Ara

ALMANYADA 6 AYLIĞINA 2.EL ARAÇ ALMAK ?

Daha Fazla
Bu Konudaki Kullanıcılar: Daha Az
2 Misafir - 2 Masaüstü
5 sn
4
Cevap
0
Favori
485
Tıklama
Daha Fazla
İstatistik
  • Konu İstatistikleri Yükleniyor
0 oy
Öne Çıkar
Sayfa: 1
Giriş
  • Arkadaşlar merhaba.. Bir süre önce Erasmus+ Programı ile Almanyaya geldim. Burada eyalet içi yol ücretleri aylık kart alsanız bile 80-90 € civarı.. Düşük model mütevazi bir 2.el araç ise 150-500 € arası değişiyor. (Ford Ka - Ww Polo vs. ) Bende civar ülkeleri de gezmek istediğim ve şehir içi ulaşıma çok para vermek istemediğim için 2.el bir araç almayı düşünüyorum. İnternette bir kaç gündür bakınmama rağmen doyurucu bir bilgiye ulaşamadım. Tüm konular araçları Türkiyeye getirmek üzerine.

Burada 2.el bir araç almak, burada olduğum sürede kullanmak ve dönerkende satmak ya da bırakmak istiyorum. Yalnız bu durumun prosedürlerini bilmiyorum. Yani araç satın alma hakkım var mı? Varsa nasıl bir prosedürü var, satış nereden gerçekleşiyor ? Sigorta durumu ve ücretleri nasıl oluyor ?

Bu konu hakkında bilgisi olan arkadaşlar yardımcı olursa gerçekten çok mutlu olurum. Şimdiden teşekkür ederim.

• Konuyla alakasız olabilir ama aklınızda bulunsun.

audi a6 quatro 3.0tdi 15bin euro civarı satılıyor haberiniz olsun.

< Bu mesaj bu kişi tarafından değiştirildi Herattaa -- 6 Haziran 2017; 16:30:8 >
    < Bu ileti mobil sürüm kullanılarak atıldı >
  • Fiyatlar gerçekten türkiye ile kıyaslanamayacak kadar düşük.. Tabi benim bütçem de sizin söylediğiniz ile kıyaslanamayacak kadar :( Konuyla ilgili bilgisi olan çok insan yok sanırım.. nereden bilgi edineceğimi bilemiyorum gerçekten

< Bu ileti mini sürüm kullanılarak atıldı >
  • quote:

Orijinalden alıntı: -Uzumaki Naruto-

Konuyla alakasız olabilir ama aklınızda bulunsun.

audi a6 quatro 3.0tdi 15bin euro civarı satılıyor haberiniz olsun.

< Bu ileti mobil sürüm kullanılarak atıldı >
  • 
Sayfa: 1
- x
Bildirim
mesajınız kopyalandı (ctrl+v) yapıştırmak istediğiniz yere yapıştırabilirsiniz.