Şimdi Ara

almanya mı arjantin mi

Daha Fazla
Bu Konudaki Kullanıcılar: Daha Az
1 Misafir - 1 Masaüstü
5 sn
18
Cevap
0
Favori
672
Tıklama
Daha Fazla
İstatistik
  • Konu İstatistikleri Yükleniyor
0 oy
Öne Çıkar
Sayfa: 1
Giriş
  • sizce ne oynayayım nedenleriyle birlikte açıklarsanız iyi olur

• Kremalı Pasta K kullanıcısına yanıt
    almanya oynadığı futbolla bir adım önde olduğunu herkes görüyor ancak finalde belli olmaz ben arjantinin kupayı alcağına inanıyorum.Messi faktörü
  • Final maçlarına pek belli olmaz ama bi laf vardı maç 90 dk ama hep almanlar kazanır mı neydi

< Bu ileti tablet sürüm kullanılarak atıldı >
  • alamanya...
  • Uzatmaya gideceğini düşünen var mı?

< Bu ileti mobil sürüm kullanılarak atıldı >
  • quote:

Orijinalden alıntı: trcpt

Final maçlarına pek belli olmaz ama bi laf vardı maç 90 dk ama hep almanlar kazanır mı neydi

22 kişinin 90 dakika topun peşinde koştugu sonunda her zaman almanların kazandıgı oyundur
  • Maç X/X yada 1/X olacak. Kesinlikle X olup uzatmalara gidecek.
    Evet Almanlar gerçekten çok iyi ancak Brezilya maçındaki kadar rahat olamayacaklar. Brezilya defansı yol geçen hanıydı. Arjantin defansıyla maçı uzatmalara götürür.
  • Gönlüm Arjantin'den yana ama Almanlar kazanacak gibi.
  • Kupa g.amerikaya gidecek bence.
  • 1/X
  • Almanya kollektif oyunu ve kalecisi ile neden kaleci dedim çünkü yeri geliyor oyunu çok iyi takip edip son adam gibi hızlı hücumları kesiyor ve oyunu bir çok stoperden daha iyi kuruyor bu nedenlerden dolayı iki adım önde

< Bu ileti mobil sürüm kullanılarak atıldı >
  • Arjantin tek farkla alır.

< Bu mesaj bu kişi tarafından değiştirildi teknoloji cahili -- 13 Temmuz 2014; 10:52:33 >
  • Coçuklara Tablet Sözüm vardı cepte 100 TL var
    Oranı Düşük ama Mantıklı Riski Az ne oynayayım
    Yani
    Kupon 1= ilk Yarı 0/Mac Sonucu=0
    Kupon 2=ilk yarı 0/Mac Sonucu=1
    Kupon 3=Ust
    Kupon 4= Karşılıklı Gol Var

Aslında Oran yukselsin diye yanına Aşağıdaki maçları eklesem mi? düşünüyorum ne dersiniz Takımlardan anlamadığımdan genelde Üst yada karşılıklı gol var Oynuyorum

252=ÜST/Haugesund-Stabaek
    256=ÜST/Valerenga-Rosenborg
    262= ÜST/Elfsborg-Brommapojkarna
    ne yapayım
  • quote:

Orijinalden alıntı: Amedra

1/X

Forumu sat Almanya şampiyon olura bas :))
  • Messi dünyanın en iyi futbolcusu olduğunu kanıtlamak istiyorsa dünya kupası şart.ben Arjantin'i tutuyorum ama Almanya çok disiplinli karşıdaki kötü oynarsa acımıyor.başka takım 3 te bırakır 7 nedir ya
  • Uzatmaya gitmesi için Arjantinin şok bi gol atması lazım o şekilde ilerleyen dakikalarda Almanya bulsa bi gol anca uzar yoksa ya 1/1 olacak ya da 0/1 olacak yüksek misli girenlere İY0 ve Almanya Şampiyonluğuna bassınlar.

< Bu mesaj bu kişi tarafından değiştirildi CR7_35 -- 13 Temmuz 2014; 14:42:22 >
  • quote:

Orijinalden alıntı: CR7_35

Uzatmaya gitmesi için Arjantinin şok bi gol atması lazım o şekilde ilerleyen dakikalarda Almanya bulsa bi gol anca uzar yoksa ya 1/1 olacak ya da 0/1 olacak yüksek misli girenlere İY0 ve Almanya Şampiyonluğuna bassınlar ama hiç kaçarı yok bu maç MS1.

futboldan anlamıyorsan yorum yapmak zorunda değilsin
  • dimaria varmı akşamki maçta ?
  • 
Sayfa: 1
- x
Bildirim
mesajınız kopyalandı (ctrl+v) yapıştırmak istediğiniz yere yapıştırabilirsiniz.