Şimdi Ara

ALMANCA DİZİ FİLM VS...

Daha Fazla
Bu Konudaki Kullanıcılar: Daha Az
2 Misafir - 2 Masaüstü
5 sn
14
Cevap
0
Favori
13.472
Tıklama
Daha Fazla
İstatistik
  • Konu İstatistikleri Yükleniyor
0 oy
Öne Çıkar
Sayfa: 1
Giriş
  • Arkadaşlar Almanca dizi, film vs izlemek ve kulak aşinalığı kazanmak istiyorum.

Lost, dexter, southpark gibi sürükleyici diziler var mı acaba? Ne önerirsiniz? Torrentde arattım ama birşey bulamadım.

Tavsiyelerinize yardımlarınıza ihtiyacım var, saygılarımla

• How i met your mother , the big bang theory , simpson :D

< Bu ileti mobil sürüm kullanılarak atıldı >
  • Deutsche welleden haberleri dinle.

Almanca dublajli filmer falan bulunmuyor pek piyasada, DVD set olarak almanyadan alabilirsin ama ;)

< Bu mesaj bu kişi tarafından değiştirildi Mechaniker -- 8 Haziran 2011; 23:14:49 >
  • quote:

Orijinalden alıntı: Mechaniker

Deutsche welleden haberleri dinle.

Almanca dublajli filmer falan bulunmuyor pek piyasada, DVD set olarak almanyadan alabilirsin ama ;)

Teşekkür ederim netten izleniyor bu kanal sanırım. Biraz arayacam umarım izleniyordur. Almanyadan sipariş edemeyeceğim maalesef.
    Ama belki bildiğiniz Alman forumları vardır film vs düblajlı indirebilmek için

quote:

Orijinalden alıntı: shorttucano

How i met your mother , the big bang theory , simpson :D

Hocam bunlar ingilizce. Almanca dublajlısını nerden indircem acaba?

• bildiğim kadarıyla prosieben da gösteriyor. alman kanallarından takip edebilirsin. filmde var zaten
  • almanca film
    das leben der anderen

almanca dizi
    alarm für kobra
  • quote:

Orijinalden alıntı: olek1988

almanca film
    das leben der anderen

almanca dizi
    alarm für kobra

danke schön

bildiğiniz daha fazla almanca film varsa ve paylaşırsanız çok sevinirim indireceğim de

< Bu mesaj bu kişi tarafından değiştirildi syruse -- 9 Haziran 2011; 15:49:13 >
  • Tabii ki de kino.to
    Almanca dublajlı dizi falan dolu. Bir çoğu da online izlenebiliyor. Ama şu anda girilmiyor nedense
  • Sen temel ve basit yani a2 ve b2 arasi almanca istiyosun... Ki-ka seyredebilirsin. Bernd das brot iyidir. Rtl sat1 ard gibi kanallar cok spontan kalir.. Film istiyosan tamamen alman yapimi pamuk prenses ve 7 cuceler var. Bunu almancaya cevirip aratabilirsen eger ileri seviyesindir

Sana daha guzel biseyler tavsiye edeyim. Bende ayni durumdaydim ve burdaki turkler bu konuda feci derecede tempra olmuslar. Resmen seni eziyorlar.Adam turk derdimi anlaticam turkce konusmuyorlar. İstisnasiz hepsi bu durumda. Bildigin gozlerini para ve gosteris burumus bide diyorlarki turkiyede bizi neden sevmiyorlar. Lan allahin haci mahmutu seni yasadigin yerde gorduk.. Sen bence stuvidz gibi sitelere uye ol. Ve dil yardimi icin arkadas aradigini yaz. Sana burdaki turklerden daha duyarli sekilde yardimci olurlar.

Dilini gelistirmek istersen yasli insanlar bul. Hem yardim edersin, hemde bu insanlarin konusacak kimseleri olmadigindan sana cok daha duyarli olurlar. Yardim ederler. Apple kullaniyosan eger bu tarz sesli appleri mevcut. Pons un kitaplari var dil uzerine. Gayet basarili. Schritte serisinin cd leride var. Sprechen ve hören icin yardimci olur.

• quote:

Orijinalden alıntı: afd92

Tabii ki de kino.to
    Almanca dublajlı dizi falan dolu. Bir çoğu da online izlenebiliyor. Ama şu anda girilmiyor nedense

Korsan film dağıtmaktan site sahipleri tutuklanmış.
  • ezgifilm.net diye bir site var orda Almanca filmler bölümü var Asya ve Bollywood filmlerini de Almanca dublajlı izleyebilirsin:)

< Bu mesaj bu kişi tarafından değiştirildi tiffany_tech -- 23 Haziran 2011; 15:19:57 >
  • Butun almanca Filmler bu sitede :https://ay.link/l5aJQn
  • Biohackers
  • 
Sayfa: 1
- x
Bildirim
mesajınız kopyalandı (ctrl+v) yapıştırmak istediğiniz yere yapıştırabilirsiniz.