Şimdi Ara

ALLAH RIZASI ICIN BANA SUNUN NE OLDUGUNU SOYLEYIN

Daha Fazla
Bu Konudaki Kullanıcılar: Daha Az
2 Misafir - 2 Masaüstü
5 sn
22
Cevap
0
Favori
690
Tıklama
Daha Fazla
İstatistik
  • Konu İstatistikleri Yükleniyor
0 oy
Öne Çıkar
Sayfa: 12
Sayfaya Git
Git
sonraki
Giriş
  • connot connect thıs account ıs bolocked blockıng reason:extra blockrelated chargeback completıontıme:19 mayıs 2107persembe 15:09:57

ARKADASLAR BEN BUNUN NE OLDUGUNU ANLIYAMADIM WE CHARIMA GIREMIYORUM LUTFEN YARDIM EDIN

• 2107 diyor 100 seneliğine banlanmışın bot falan mı kullanıyorsun yada silk aldınmı son günlerde ?
  • silk almışsın muhtemelen paypaldan silk i kullanmışsın ama joymax e para gelmemiş, onalrda görevlerini yapmış
  • WALLA BENDE ANLAMDIM NE DEMEK ISTEDIGINI ORDA NE YAZIYOSA BENDE BURAYA GECIRDIM HICBIR DIGISKLIK YOK
  • Arkadaşım banlanmışsın.2107 yılına kadar.Ya bot kullanıyodun.Ya başka bişey oldu.Ama o char'dan ümidi kes.Ama güzel yanıda şu.Torunlarına miras bırakabileceğin bir charın var...
  • KARDEŞ BAK MUTFAĞA DOĞRU YÜRÜ Bİ BARDAK SOĞUK SU KOY İÇİNEDE 3 TANE BUZ AT İÇ ......... (ANLADIN SEN ONU) AMA ŞU DA ÖNEMLİ VASİYETİNE ACCOUNT BİLGİLAERİNİ EKLERSİN TORUNALRININ TORUNLARINI TORUNLAINI TORUNLARI OYNAR SANA BOL BOL FATİHA OKUR ZORLANMAZLAR Bİ DAHA EX İÇİN
  • offffff offff gıttı caharımmmmmmmmmmm

• bot faLan değiL .. charge back >> silk aLmı$sın ödeme geri ÇekiLmi$..
  • Bak 19 Mayıs perşembe günü gir bazen tarih hataları oluyor .. Eğer paypal dan silk almışsan item mall yani nomadın bu yüzden blocklanan char için yapacakları şeyler yazıyor onu dene...Eğer bot kullandıysan kusura bakma elveda de ! Ben spamming yaptıgımdan dolayı 1 aylıgına blocklanmışım ama 1 günmüş yarın açıldı..Bot kullandıysan hiç uğraşma onun için banlanmışsındır ..

Eğer silk yüzündense nomadın konusu var blocklanmış charlar diye onu oku ve yap

< Bu mesaj bu kişi tarafından değiştirildi spydevil -- 19 Mayıs 2007; 14:47:14 >
  • gecmis olsun benim de char banlandi lv 44 blader idi seniin lv kac

yasadigim hayal kirikligiyla sroyu biraktim

amaaaaaaaaaaa

artik fos oynuyom
  • ben ne bot nede sılk aldım sabah kalktıgımda chara gırmedı kafayı yrdımm yaaaaa
  • 65lwl dı blade ful str elındekı som ful+3 du adam gıtttıııııııı
  • o kullanıcı adını yada parolanı yanlış yazınca gelir bide ona kodu geliyor ya (örnek:Bfe8AA3)gibi onu 3 kere yazınca gelir sen 29 mayıs perşembe saat15.09.57 de 3 kere yanlış girmişin o deiklerimi
  • ben sımdı bu charı bıdaha gıremıcem mı?
  • Bi dene bakalım şuan giriyosa girersin tazmanyak'In dediğine göre girmezse gitti o char.

< Bu mesaj bu kişi tarafından değiştirildi Adem Özkur -- 19 Mayıs 2007; 15:03:12 >
  • ya banda oldu ooff 2107 dedi tony hwaks oynadım 10 15 dk girdi
  • tok arkadaslar bu char gıttı gırmıo
  • Weray korkmana gerek yok, bak Nomad a pm at o sana paypaldan block yiyen hesaplar nasıl açtırılıyor öğretsin. Şansın var, ha banlandıysan açılması için burdan kalkıp GM lere lahmacun kola falan ısmarlaman lazım. Ama ciddiyim baq paypal dan block yiyen acc ler açılabilir.
  • ama hiç silk almadım demiş alla alla
  • Sen çarşamba günü girmeyi dene bence o zaman girecek
  • 
Sayfa: 12
Sayfaya Git
Git
sonraki
- x
Bildirim
mesajınız kopyalandı (ctrl+v) yapıştırmak istediğiniz yere yapıştırabilirsiniz.