Şimdi Ara

Alıntı ve mesaj karışık

Daha Fazla
Bu Konudaki Kullanıcılar: Daha Az
1 Misafir - 1 Masaüstü
5 sn
3
Cevap
0
Favori
656
Tıklama
Daha Fazla
İstatistik
  • Konu İstatistikleri Yükleniyor
Konunun Etiketleri
Beta Test Etiketleri #Arayüz Önerisi
0 oy
Öne Çıkar
Sayfa: 1
Giriş
  • Alıntılanan mesajla yazılan cevap ayırt edilemiyor. "haberi okumamışsınız..." ile başlayan yorum üst kısımda kalan alıntılanan.

Alıntı ve mesaj karışık

Cihaz: iPhone8,2 (10.3.2)
    Sürüm: 2.0 (21999)

< Bu ileti DH mobil uygulamasından atıldı >

• Sürekli konu açmamak için alıntı kısmındaki bence sorun olan konuyu buranın devamında anlatıcam:

Alıntı ve mesaj karışık alıntı karmaşası görünürde çözülmüş ama iki sıkıntı olmuş
    1 ) en çok beğenilen yorumlar alıntı yapılıp yapılmadığı belli olmuyor.

2 ) normal mesajda alıntı olduğunu görsen tıkladığında mesajın üstünde yazı beliriyor, bu da şu sıkıntıları doğruyor ,
    dikkatim başka yerde olsa yazı alıntısı mı değil mi ayırt edici birşey yok, ayrıca bir kişinin kimden ne alıntıladığını görmem için çaba sarfetmem gerekiyor.

Alıntı ve mesaj karışık

Bu mesajda en alttaki kişi üstündekini alıntılamış, ortadakide üstündekini sonuç ortaya karışık ve bir birimden bağımsız ayrı sınırları olan mesaj kutuları çıkıyor.

< Bu mesaj bu kişi tarafından değiştirildi Holy-Ghost -- 14 Haziran 2017; 7:45:32 >

• Alıntı ve mesaj karışık

Yazdıktan sonra farkettim alıntılayan kişi üste geldikten sonra birde yanıt tuşu var, onunla beraber ortaya böyle çoban salatası çıkıyor.

+++
    Üstteki mesajı düzenlerken server hatası yazıyor ama yeni mesaj atabiliyorum

Alıntı ve mesaj karışık

< Bu mesaj bu kişi tarafından değiştirildi Holy-Ghost -- 14 Haziran 2017; 7:49:17 >

• 
Sayfa: 1
- x
Bildirim
mesajınız kopyalandı (ctrl+v) yapıştırmak istediğiniz yere yapıştırabilirsiniz.