Şimdi Ara

Alınık Sony Ericsson BST 33 pil w960i için aksesuar !

Daha Fazla
Bu Konudaki Kullanıcılar: Daha Az
2 Misafir - 2 Masaüstü
5 sn
17
Cevap
0
Favori
1.098
Tıklama
Daha Fazla
İstatistik
  • Konu İstatistikleri Yükleniyor
0 oy
Öne Çıkar
Sayfa: 1
Giriş
  • elinde fazla veya sıfır Sony Ericsson BST 33 pil satan varmı ? orjnal pil ikinci elde olur .izmir olursa cok iyi olur

< Bu mesaj bu kişi tarafından değiştirildi kuduzcan -- 29 Kasım 2009; 20:42:29 >

• arkadaşlar w960i kullanıp satdıkdan sonra elinde aksesuarları kalan arkadaş yokmu

pil +kılf +kulaklık alabilirim
  • w960i kullan bu kadar azmı sitede?

bst 33 ve kulaklık lazım kulakiçi olanlardan veya w960i akseuar olan arakadaşlar bana ulaşsın
  • valla bende var dostum ama aramızda bayağı mesafe var trabzondayım
  • quote:

Orijinalden alıntı: zaferli

valla bende var dostum ama aramızda bayağı mesafe var trabzondayım

merhaba elinde neler var ?
  • pil ve kulaklık var kılıfta bulurum ama izmirde nasıl olmaz benim anlamadığım o
  • quote:

pil ve kulaklık var kılıfta bulurum ama izmirde nasıl olmaz benim anlamadığım o

izmirde vr yok deyilde ben orjn olsun ve makul olsun diye yazdım . seninkiler sıfırmı ikici elmi ve fiyatları
  • hee anladım ya bende kulaklık fazla kullanılmamıs batarya sıfır kılıfta bulurum telefoncuda calısıorum valla orjinal istiorsan kulaklık 15 batarya 40 kılıfta 15-20ye ayarlarım
  • quote:

hee anladım ya bende kulaklık fazla kullanılmamıs batarya sıfır kılıfta bulurum telefoncuda calısıorum valla orjinal istiorsan kulaklık 15 batarya 40 kılıfta 15-20ye ayarlarım

batarya pahalı
  • quote:

Orijinalden alıntı: kuduzcan

quote:

hee anladım ya bende kulaklık fazla kullanılmamıs batarya sıfır kılıfta bulurum telefoncuda calısıorum valla orjinal istiorsan kulaklık 15 batarya 40 kılıfta 15-20ye ayarlarım

batarya pahalı

orjinal istemedinmi ?
  • ornj istiyomda suan 40 tl ayıramam pil için biraz pahalı
  • ebay dan al
  • ebayde ornj fiyatları nasıl
  • Ben orjinal bst-40 modelini P1 icin aldim.Kargo dahil 25tl aldim.Burda 55ytl satiliyor yari fiyatina.
  • quote:

Orijinalden alıntı: hunlu

İzmir'deyim.
    Elimde üç tane masaüstü standı var, bir tane hiç kullanılmamış şarj aleti, bir tane p1i için olan batarya, iki tane kalem, bir tane kılıf, bir tane de hiç kullanılmamış orijinal p1i kulaklığı var.
    Ne istiyorsunuz, konuşalım, elden verebilirim isterseniz.

ben kuzenime p1 il aldım ondan bi stand bendede var.kalem uymuyo ve kulaklık da benim isdedigim gibi deyil. pill konusunu bimiyorum benim pill bst 33 p 1 in bst 40 uyarımı bilmiyom.

ama elindeki ürünlerin resmini çekermi

kılf+kulaklık= ?
    şarj aletş=?
    pil=?
  • önclikle ilgin için sagol . benim kuznime p1 aldım ve onunda bu aartlardan var satıyom sh.com da :)

asya telekomda kulak içi modeller 15 tl bu modeller 10 ve sıfır. kılf baya pahalı 20 ye derileri var. o kadar para vercek olcam yeni alırım benim bi acelem yok hani almış kullanmayan evin bi yerin oöyel yatn aksesuar varsa onun alıyım dedim . ama hiçyiaç olura alıım
  • kılf ve kulaklı girili şarj altine en son ne diosun ?
  • 
Sayfa: 1
- x
Bildirim
mesajınız kopyalandı (ctrl+v) yapıştırmak istediğiniz yere yapıştırabilirsiniz.