Şimdi Ara

Aliexpress'ten Avantajix İadesi

Daha Fazla
Bu Konudaki Kullanıcılar: Daha Az
2 Misafir - 2 Masaüstü
5 sn
19
Cevap
0
Favori
1.311
Tıklama
  • Konu İstatistikleri Yükleniyor
0 oy
Öne Çıkar
Sayfa: 1
Giriş
  • Aliexpress'ten alışverişi avantajix üzerinden girerek yapıp, iade alan var mı?

Avantajix'te "Alıcı ürünün eline ulaştığını konfirme edecektir. (Bu süreçlerin uzunluğundan dolayı, işlemlerin takip edilmesi ve onaylanması 60 günü bulabilmektedir. Avantajix bu komisyonu alması durumunda ödeme yapmaktadır.)" ibaresi bulunmakta. Yani alabilirsek öderiz diyor anladığım kadarıyla.

Bu konuda tecrübesi olanlar bilgi verirse sevinirim.

< Bu mesaj bu kişi tarafından değiştirildi elisa38 -- 13 Ocak 2016; 17:51:41 >

• Evet cevap bekliyoruz

< Bu ileti mobil sürüm kullanılarak atıldı >

• < Bu ileti mobil sürüm kullanılarak atıldı >
  • quote:

Orijinalden alıntı: elisa38

Aliexpress'ten alışverişi avantajix üzerinden girerek yapıp, iade alan var mı?

Avantajix'te "Alıcı ürünün eline ulaştığını konfirme edecektir. (Bu süreçlerin uzunluğundan dolayı, işlemlerin takip edilmesi ve onaylanması 60 günü bulabilmektedir. Avantajix bu komisyonu alması durumunda ödeme yapmaktadır.)" ibaresi bulunmakta. Yani alabilirsek öderiz diyor anladığım kadarıyla.

Bu konuda tecrübesi olanlar bilgi verirse sevinirim.

Gec olsa da sorun yok odeme yapiyor.

• 30 aralık da 313 dolarlık bir ürün aldım
    avantajix geri dönüşü alabilir miyim acaba
  • rungormus kullanıcısına yanıt
    Teşekkürler, mobil üzerinden de 4$ indirim yapıyor ama alacağım ürün yaklaşık 400$ olduğu için bu daha avantajlı olacak.
  • quote:

Orijinalden alıntı: elisa38

Teşekkürler, mobil üzerinden de 4$ indirim yapıyor ama alacağım ürün yaklaşık 400$ olduğu için bu daha avantajlı olacak.

İslemi avantajix uzerinden yap 4$ bosver iade alirsin. Tahmini 60-72 tl arasi iade olur

• Aliexpresste avantajix hic aklima gelmemisti. Yazik oldu eski alisverislere

• Aliexpressde satıcıyla kıyasıya pazarlık edin fiyatı indiriyorlar. Geçen pazarlıkla en ucuz fiyatı 8$ olan ürünü 4$a aldım

• quote:

Orijinalden alıntı: emre0111

Aliexpressde satıcıyla kıyasıya pazarlık edin fiyatı indiriyorlar. Geçen pazarlıkla en ucuz fiyatı 8$ olan ürünü 4$a aldım

Fiyatı nasıl indiriyor ilan fiyatını mı düşürüyor?

• Ben alışverişi yaptım ürün geldi,ama avantajx te görülen bir şey yok halen.Sonradan mı yansıyor yoksa kayıt oluşturalım mı?
  • aman ne başarı,4 dolar için kıran kırana bir pazarlık

< Bu mesaj bu kişi tarafından değiştirildi righteous@ -- 13 Ocak 2016; 22:49:15 >
    < Bu ileti mini sürüm kullanılarak atıldı >
  • quote:

Orijinalden alıntı: righteous@

aman ne başarı,4 dolar için kıran kırana bir pazarlık

O örnekti 4 ay önce 400$ lık alışverişi pazarlıkla 325$ e indirdim

< Bu mesaj bu kişi tarafından değiştirildi emre0111 -- 14 Ocak 2016; 12:41:08 >
  • quote:

Orijinalden alıntı: turkeytv

quote:

Orijinalden alıntı: emre0111

Aliexpressde satıcıyla kıyasıya pazarlık edin fiyatı indiriyorlar. Geçen pazarlıkla en ucuz fiyatı 8$ olan ürünü 4$a aldım

Fiyatı nasıl indiriyor ilan fiyatını mı düşürüyor?

Fiyatınıda düşürebiliyor, ürünü alıp parasını ödemediğiniz zaman fiyatı değiştire biliyor.

• < Bu ileti mobil sürüm kullanılarak atıldı >
  • Bugün yaptığım 390$'lık alışverişim sonucu Avantajix'te 65,39 TL onayda iade oluştu. Ödemede de sıkıntı olmaz umarım. Her halükarda Aliexpress'ten alışveriş yapacak olanlar Avantajix'i unutmasın.
  • Bu kadar çöp bir sistem görmedim 18 lira iade gelicekti 10 lira kesilmiş alın 8 lirada sizin olsun bir daha kullanmam beruby'dan vazgeçmemek lazımmış
  • quote:

Orijinalden alıntı: Marrusia

Bu kadar çöp bir sistem görmedim 18 lira iade gelicekti 10 lira kesilmiş alın 8 lirada sizin olsun bir daha kullanmam beruby'dan vazgeçmemek lazımmış

Paypal mefta yalniz

• quote:

Orijinalden alıntı: Tiglat Pileser

quote:

Orijinalden alıntı: Marrusia

Bu kadar çöp bir sistem görmedim 18 lira iade gelicekti 10 lira kesilmiş alın 8 lirada sizin olsun bir daha kullanmam beruby'dan vazgeçmemek lazımmış

Paypal mefta yalniz

Malesef berubydaki iadelerde nasil alincak acaba :/

Avantajix kullanmam hic cashback almiyayim daha iyi :)

< Bu ileti mini sürüm kullanılarak atıldı >
  • 
Sayfa: 1
- x
Bildirim
mesajınız kopyalandı (ctrl+v) yapıştırmak istediğiniz yere yapıştırabilirsiniz.