Şimdi Ara

Aliexpress Sorunları (3 ay kargo gecikme içerir)

Daha Fazla
Bu Konudaki Kullanıcılar: Daha Az
2 Misafir - 2 Masaüstü
5 sn
14
Cevap
0
Favori
2.477
Tıklama
Daha Fazla
İstatistik
  • Konu İstatistikleri Yükleniyor
0 oy
Öne Çıkar
Sayfa: 1
Giriş
  • arkadaşlar yaklaşık 3 ay önce aliexpressden mekanik klavye siparişi verdim. Fakat sipariş 1 aralıktan beridir uçakta gözüküyor, dolayısıyla dispute açtım. Bende, dispute açtığım zaman satıcıdan mesaj geldi.
    kargo sorunu değilde kişisel sorun dan yaparsan paranı iade ederim. Diye fakat ben bunun sorumlusu olmasını istiyorum kargo sorunu yaşattı ve oyaladı 3 ay boyunca madur etti beni bu yüzden paramı geri alamıyorum ne yapacağım yardımınıza ihtiyacım var.

< Bu mesaj bu kişi tarafından değiştirildi Calimeastro -- 15 Ocak 2017; 21:16:16 >

• Bizim de bi siparis vardi gelmedi yurtdisindan aylar oldu iptalini istedik
  • ne yapacağımı bilmiyorum paramı iade etmiyor, 31 dolar verdim az parada değil
  • 18 gun var benımkının gelmesıne

< Bu ileti mini sürüm kullanılarak atıldı >
  • 1 gün sonra ek verdiği sürede dolucak bakalım o zaman nolcak 1 günü kaldı dispute açtım 3 gün önceden hala sonuç yok iptal nedeni olarak '' kişisel sorun '' yapmamı istiyor onlardan dolayı değilde benden dolayı olursa iptal edermiş bak bak sen
  • Bende 25 kasımda sipariş verdim daha gelmedi. Başka satıcıdan bi sipariş daha vermiştim aynı gün o 15 gün oldu geleli ama diğeri piyasada yok. Yarın PTT ye gidip sorucam durumu orda da yoksa iptal Edicem.

< Bu ileti tablet sürüm kullanılarak atıldı >
  • 2 ay önce 4 farklı sipariş verdim hala ses seda yok sanirim pttden kaynaklı bir sıkıntı var
  • Benim de kargolarımdan biri 12 Aralık, diğeri 20 Aralık'tan beri Türkiye'ye girmedi.

Son hareket: leaving Shanghai Int'l Airport going to next airport/seaport

Bundan sonraki hareket Türkiye'ye ulaştığı bilgisi olacak ama genel bir sorun var kargolarda galiba.

Elinde kargo takip bilgileri varsa dispute sorununu kargo olarak seç ve kanıt olarak ekran görüntüsü koy.
  • Emre D kullanıcısına yanıt
    kanıt olarak bu iş görürmü hocam siz anlıyorsanız bi bakın
  • quote:

Orijinalden alıntı: Calimeastro

Görür. China Post'sa zaten Aliexpress kesin kabul eder dispute'u çünkü sana iletilene kadar takip ediliyor kargo. İletilmiş olsa sistemde görünürdü. Seninki de aralıktan beri kıpırdamamış. Yeni yıl tatili falan derken bayağı bir şeyler oldu galiba. Hayırlısı.

Şuradan daha detaylı takip edebilirsin.

track-chinapost.com/startairmail.php?code=RM743966903CN

Ayrıca, anlaşmayı falan kabul etme sakın. Her şey senin lehine. Satıcı çakallık yapmaya çalışıyor.

< Bu mesaj bu kişi tarafından değiştirildi Emre D -- 15 Ocak 2017; 21:33:38 >

• Bir önceki siparisim 3 hafta 6 hafta arasi gelmisti bu sefer biri 3 hafta olmadan geldi kalan oarcalardan 4 5 hafta olan var hala ses yok bu aralar bir gecikme var sanki
  • quote:

Orijinalden alıntı: Emre D

quote:

Orijinalden alıntı: Calimeastro

Görür. China Post'sa zaten Aliexpress kesin kabul eder dispute'u çünkü sana iletilene kadar takip ediliyor kargo. İletilmiş olsa sistemde görünürdü. Seninki de aralıktan beri kıpırdamamış. Yeni yıl tatili falan derken bayağı bir şeyler oldu galiba. Hayırlısı.

Şuradan daha detaylı takip edebilirsin.

track-chinapost.com/startairmail.php?code=RM743966903CN

Ayrıca, anlaşmayı falan kabul etme sakın. Her şey senin lehine. Satıcı çakallık yapmaya çalışıyor.

teşekkür ederim hocam yardımcı olduğunuz için

• ben de ürünü aldığım kredi kartını iptal etmiştim üründe sorun çıktı dispute açtım ve onaylandı iadeyi nasıl alabilirim bilgisi olan var mı?
  • Benimki de en son havaalanına girdi, hala hareket yok. Bekliyorum bakalım

• 
Sayfa: 1
- x
Bildirim
mesajınız kopyalandı (ctrl+v) yapıştırmak istediğiniz yere yapıştırabilirsiniz.