Şimdi Ara

Aliexpress Alışveriş Rehberi (3. sayfa)

Daha Fazla
Bu Konudaki Kullanıcılar: Daha Az
2 Misafir - 2 Masaüstü
5 sn
170
Cevap
32
Favori
29.831
Tıklama
Daha Fazla
İstatistik
  • Konu İstatistikleri Yükleniyor
0 oy
Öne Çıkar
Sayfa: önceki 12345
Sayfaya Git
Git
sonraki
Giriş

Orijinalden alıntı: Gregor Mendel

bulunsun ininal kartı alınca yapıcam alısveriş

Innial kullanabiliyoruz demi hocam

< Bu ileti mobil sürüm kullanılarak atıldı >
  • mükemmel konu, teşekkürler.
  • Mesajım bulunsun, lazım olacak.
  • Nihayet Tracking numberdan bilgi aldım ama ne anlama geliyor acaba ? Location deniyor nerden takip edebilirim bölgesini....

item No. Year Status location Destination Country Date
    RC279771162CN 2013 Collection 10061400 TR 20131211 1518
  • s.a aliexpresten 4 tane sipariş yapttım 4 üde geldi sorunsuz olarak fakat son siparişlerimde 2 tanesi nin kargo takibinden girdiğimde öğe yurt dışına yollanmıştır diyor 14 gün ile 10 gün oldu ayrı ayrı yurt dışı yazısı geleli fakat daha yurt içi dağıtıma çıkmadı RB327311849CN RB975339931CN daha da önemlisi ise diğer siparişlerim 3 tane ve üçününede kargo takibi yapamıyorum RB683549046CN RC359293355HK son olan cep telefonu singapur ile gelecek RF191209791SG son 3 tanenin takip numaralarını sorgulayamıyorum lütfen yardımcı olabilir misiz

• hocam benim gönderi ne durumda?

Aliexpress Alışveriş Rehberi
  • Ödeme onay aşamasında bir saatten az kalmış onaylanmasına..
  • quote:

Orijinalden alıntı: Teodor34

Ödeme onay aşamasında bir saatten az kalmış onaylanmasına..

hocam parayı karttan cekti ama
  • axarayliyazz A kullanıcısına yanıt
    Son 3 siparişinizi hangi tarihte verdiniz?Henüz sisteme yansımamış..Diğer gönderileriniz için biraz daha bekleyin herhangi bir sorun yok sadece yoğunluk var bu aralar..
  • Sorun yok hocam ödeme onaylanır rahat olun Aliexpress'in genel prosedürüdür 24 saatte onaylanır ödemeler..
  • Hocam ; Enpara'nın kartı olan encard ile alabilir miyiz herhangi bişey?
  • aykts A kullanıcısına yanıt
    Hiç denemedim ama standart kredi kartlarının hepsi kullanılıyor..
  • hocam son üç sipariş 28 kasım 5 6 aralık bide arada 4 aralık var o çinden çıkmış
  • quote:

Orijinalden alıntı: Teodor34

Son 3 siparişinizi hangi tarihte verdiniz?Henüz sisteme yansımamış..Diğer gönderileriniz için biraz daha bekleyin herhangi bir sorun yok sadece yoğunluk var bu aralar..

hocam 28 kasımda biri 5 6 aralıkta diğer ikisi 4 aralıkta var o gözüküyor takipte
  • kargo ücreti yok mu?
  • Hocam bir ürünün takipli ya da takipsiz kargo olduğunu nasıl anlarız ?
  • merhaba ali express ten saat satın aldım.

https://store.donanimhaber.com/ec/52/5a/ec525abdacb12d7a7d999f3111b0d860.pnghttps://store.donanimhaber.com/ec/52/5a/ec525abdacb12d7a7d999f3111b0d860.png

Alım işleminde sorun var mı acaba?

sorun yok gibi duruyor fakat kredi kartımdan çekilen bir ücret gözükmemekte. şu anda yapmam gereken birşey var mı acaba?

yardımcı olabilirseniz çok sevinirim

• quote:

Orijinalden alıntı: swest

merhaba ali express ten saat satın aldım.

https://store.donanimhaber.com/ec/52/5a/ec525abdacb12d7a7d999f3111b0d860.pnghttps://store.donanimhaber.com/ec/52/5a/ec525abdacb12d7a7d999f3111b0d860.png

Alım işleminde sorun var mı acaba?

sorun yok gibi duruyor fakat kredi kartımdan çekilen bir ücret gözükmemekte. şu anda yapmam gereken birşey var mı acaba?

yardımcı olabilirseniz çok sevinirim

Hayırlı olsun öncelikle.İnternet bankacılığından giriş yaparsanız muhtemelen alışverişin üzerinden çok az bi zaman geçtiği için provizyondakiler kısmında gözükür.Siparişin verilmesinden 3-4 gün sonra takip numarasıyla kargonuzun nerede olduğunu öğrenebilirsiniz.

• 2 hafta önce telefonum için kılıf almıştım, bugün elime ulaştı.
  • 
Sayfa: önceki 12345
Sayfaya Git
Git
sonraki
- x
Bildirim
mesajınız kopyalandı (ctrl+v) yapıştırmak istediğiniz yere yapıştırabilirsiniz.