Şimdi Ara

Alien 5 (Neill Blomkamp's Alien) (6. sayfa)

Daha Fazla
Bu Konudaki Kullanıcılar: Daha Az
2 Misafir - 2 Masaüstü
5 sn
109
Cevap
2
Favori
3.144
Tıklama
Daha Fazla
İstatistik
  • Konu İstatistikleri Yükleniyor
0 oy
Öne Çıkar
Sayfa: önceki 23456
Sayfaya Git
Git
Giriş
  • Aylar sonra ilk defa bugun Neill hocamız 2 görsel çizim paylaştı. Birtanesi Alien 2 den tanıdıgımız UD-4L Cheyenne Dropship , diğeri ise büyük ihtimalle aklındaki sahnelerden biri.. Havalandırmadan saldıran bir Alien.Tahminim iki kare de düşündüğü filmden sahneler..

Alien 5 (Neill Blomkamp's Alien)

Alien 5 (Neill Blomkamp's Alien)

< Bu mesaj bu kişi tarafından değiştirildi Devian -- 27 Aralık 2017; 16:1:39 >

• Ridley Scott için boşuna yaşaya en iyi ve en kötü yönetmenlerden biri demiyorlar. Bir filminin kalitesi diğerini tutmuyor. Alien miti hakkında her şeyi açıklayacağım diye girdi yeni filmlere ama hala bir şey açıklamadı hatta gereksiz karmaşık bir hale getirdi diyebiliriz. Yeni filmin güzel bir film olacağını düşünüyorum umarım Disney'in satın alması işleri değiştirmez. Gerçi olan çizgisini bozmayacağız dediler ama belli de olmaz.
  • quote:

Orijinalden alıntı: 2K

Ridley Scott için boşuna yaşaya en iyi ve en kötü yönetmenlerden biri demiyorlar. Bir filminin kalitesi diğerini tutmuyor. Alien miti hakkında her şeyi açıklayacağım diye girdi yeni filmlere ama hala bir şey açıklamadı hatta gereksiz karmaşık bir hale getirdi diyebiliriz. Yeni filmin güzel bir film olacağını düşünüyorum umarım Disney'in satın alması işleri değiştirmez. Gerçi olan çizgisini bozmayacağız dediler ama belli de olmaz.

aslında disneyin satın alması hem iyi hem kötü.. Kötü yanı Disney olması :) İyi yanı da Disney kesin 3 leme düşünüyordur , film ı çıkartmıcaksa satın almaz idi.Disneyin ayakta durması oyuncak ıvır zıvır satması demek buda satmak için filmi yapması demek özellikle de seri olarak.Bu iyi yanı bol bol alien ve predator serisi görebiliriz.

İşin düşündüren yanı Disney in hiç Rated R filmi yok.. Ama Alien rated R bir film... Nasıl olacak bilemiyorum doğrusu..

• quote:

Orijinalden alıntı: Devian

quote:

Ridley Scott için boşuna yaşaya en iyi ve en kötü yönetmenlerden biri demiyorlar. Bir filminin kalitesi diğerini tutmuyor. Alien miti hakkında her şeyi açıklayacağım diye girdi yeni filmlere ama hala bir şey açıklamadı hatta gereksiz karmaşık bir hale getirdi diyebiliriz. Yeni filmin güzel bir film olacağını düşünüyorum umarım Disney'in satın alması işleri değiştirmez. Gerçi olan çizgisini bozmayacağız dediler ama belli de olmaz.

aslında disneyin satın alması hem iyi hem kötü.. Kötü yanı Disney olması :) İyi yanı da Disney kesin 3 leme düşünüyordur , film ı çıkartmıcaksa satın almaz idi.Disneyin ayakta durması oyuncak ıvır zıvır satması demek buda satmak için filmi yapması demek özellikle de seri olarak.Bu iyi yanı bol bol alien ve predator serisi görebiliriz.

İşin düşündüren yanı Disney in hiç Rated R filmi yok.. Ama Alien rated R bir film... Nasıl olacak bilemiyorum doğrusu..

Ne olacak Star Wars'da yaptıkları gibi filmi komedi filmine dönüştürürler karakterler 5 dakikada bir espri patlatır sorun yok Ha bir de oyuncak satabilmek için değişik değişik alienlar gösterirler.

• Disney CEO'su R Rated fimleri bozmayacağız merak etmeyin Deadpool, Alien olduğu gibi kalacak diye açıklama yaptı ama ne kadar doğru çıkar bilinmez. Alien serisi artık iyi gişe yapmıyor, iyi yapmıyor derken süper kahraman filmleri gibi 700 milyonları görmüyor. Sebebi Alien evrenine hakim biri olarak benim bile 'ne anlatıyor şimdi' diye tepki vermeme neden olan filmler hem de insanlar Alien'ın ne kadar önemli bir IP olduğunu bilmiyor. O yüzden yeni nesile ve ya insanların geneline tanıtmak için R Rated kısmını bozmasa bile oynamalar yapabilirler. Zaten Alien oyuncukları çok tutan ürünler, biliyorsunuz Disney'de oyuncak diyip geçmeyin milyon dolarlar kaldırıyor oyuncaklardan o yüzden yeni filmler gelecektir ama nasıl olacak şüpheli.

Disney'in 21st Century Fox'u satın alması çok kötü oldu. Sırf Alien için değil Fox kanalı bizdeki ATV gibi olmasına rağmen film tarafı tamamen zıt bir firma. Hep Rated umursamadan cesur işler çıkaran bir firma. Aynı zamanda risk alan bir firmada. Şimdi X-Menlere ya da diğer süper kahraman filmlerine bakıp dandik firma diyenler olabilir ama genel olarak başarılı bir firma. Ee Disney'i de biliyoruz risk alan bir firma değil ne tutuyorsa ona devam eden bir firma.

• quote:

Disney CEO'su R Rated fimleri bozmayacağız merak etmeyin Deadpool, Alien olduğu gibi kalacak diye açıklama yaptı ama ne kadar doğru çıkar bilinmez. Alien serisi artık iyi gişe yapmıyor, iyi yapmıyor derken süper kahraman filmleri gibi 700 milyonları görmüyor. Sebebi Alien evrenine hakim biri olarak benim bile 'ne anlatıyor şimdi' diye tepki vermeme neden olan filmler hem de insanlar Alien'ın ne kadar önemli bir IP olduğunu bilmiyor. O yüzden yeni nesile ve ya insanların geneline tanıtmak için R Rated kısmını bozmasa bile oynamalar yapabilirler. Zaten Alien oyuncukları çok tutan ürünler, biliyorsunuz Disney'de oyuncak diyip geçmeyin milyon dolarlar kaldırıyor oyuncaklardan o yüzden yeni filmler gelecektir ama nasıl olacak şüpheli.

Disney'in 21st Century Fox'u satın alması çok kötü oldu. Sırf Alien için değil Fox kanalı bizdeki ATV gibi olmasına rağmen film tarafı tamamen zıt bir firma. Hep Rated umursamadan cesur işler çıkaran bir firma. Aynı zamanda risk alan bir firmada. Şimdi X-Menlere ya da diğer süper kahraman filmlerine bakıp dandik firma diyenler olabilir ama genel olarak başarılı bir firma. Ee Disney'i de biliyoruz risk alan bir firma değil ne tutuyorsa ona devam eden bir firma.

Aslında Promethus fena değil idi 400-500 milyon yaptı ama Covenant çok fena çakıldı..Allahın belası Ridley Scott yüzünden.Bu kadar adilik olamaz güzelim serinin içinde etti.Keşke James Cameron yapsa idi.. Şimdide eğer yapabilirse yeni 3. film de David ana karakter olacak bütün film yapay zeka üstüne odaklanacakmış..

Yahu bu nasıl saçmalık insanlar bunu istemiyor ki.. Ben bir Alien fanatiği olarak Colonial Marines görmek istiyorum.. Pulse Rifle sesi duymak istiyorum.. Askerler ile Xenomorphlar birbirine girsin istiyorum... APC görmek istiyorum Dropship görmek istiyorum... Alienlarla savaşabilmek için Robosuit giyen askerler görmek istiyorum.. Queen istiyorum queen.. Ben Alienın geçmişini merak etmiyorum benim için "Perfect Organism" dir bu kadar.Deli bir anroid tarafından yaratıldıgını bilmek istemiyorum.Ben ve birçok kişi de kabul etmiyor bunu zaten..

Hiçmi aklında fikir yok önünde Alien İsolation var.Mükemmel bir senaryo.. Alien ve Aliens filminden sonra Alien ile ilgili çıkan en güzel şeydir İsolation.. Al onu birebir yap gerçek bir korku filmi olsun 1. film gibi.. Oyundaki gibi androidleride kullan işte filmde birer korku öğesi olarak.. Yada ben sana hemen mükemmel bir senaryo sölim kafadan atıyorum şimdi.. Yıl alien evreninde günümüz.. yani 4. filmden sonra.. Askeri bir konuşlanma gezegenini ile irtibatı kesilir dünyanın.. Bir grup asker dünyadan bu gezegene teftişe gidelerler niye irtibat kesildi diye.. Meğer o gezegende Waylandin askeri kısmı alienler üstünde deney yapıyormuş onları silah haline getirmek için.. Tabi alienlar kaçmış kuluçkalamışlar herkesi , Ripley ölmüş ama kızı Amanda yaşıyor ve hikayeyi biliyor onuda yanlarına alırlar oldu bitti işte.. Bu herkesin istediği başka birşey değil...

Bu işi yapacak adam Neill Blomkamptır.. Belki 100 milyonlar gişe yapmaz ama gerçek Alien severleri silahlarla askerlerle çatışmalarla doyuracak tek adamdır.Senaryoda kendinin olacak tamamdır varya rüya gibi olur..

< Bu mesaj bu kişi tarafından değiştirildi Devian -- 28 Aralık 2017; 17:30:20 >

• İptal olmadı mı bu film?

< Bu ileti mobil sürüm kullanılarak atıldı >
  • Mr.Prestige kullanıcısına yanıt
    İnşallah olur! Çünkü herkesin unuttuğu, atladığı vs. bir şey var:

ALIEN, ASLEN BİR KORKU FİLMİDİR! SAVAŞ FİLMİ DEĞİLDİR!

Cameron, işe burnunu sokup savaş filmine döndürmüş olabilir (tamam geren,korkutan sahneleri de vardı). Ama orijin olarak Korkudur. ve bana göre de en iyi filmler 1 ve 3'tür.
    Cameron'un milyon tane Alien ile başaramadığını, bu iki film tek Alien ile harika bir şekilde başarmıştır.
    Kaldı ki, en başarılı Alien oyunu 'Alien Isolation' da tek yaratıkla korkuyu iliklerimize kadar hissettirmiştir.

Blomkamp'ın bu filmi de mümkünse olmasın; neymiş, kafalarına birer alet takıp Alien'ları kendi safımızda savaştıracakmışız. Lan onlar; engel tanımaz ölüm makineleri, en büyük düşmanları da insanlar!
    Sen git de, herkesin beklediği District 9'un devamını çek asıl. District 9, Chappie gibi harika filmler çek!

Edit: Bir önceki sayfada neredeyse birebir aynı şeyleri yazmışım, neredeyse kelimesi kelimesine! Demek ki O KADAR HAKLIYMIŞIM :) Şaka bir yana bu da dursun burada!

< Bu mesaj bu kişi tarafından değiştirildi yazar11 -- 28 Aralık 2017; 23:4:1 >

• 1999 yılında çıkan Aliens versus Predator oyununda da alienları makinalaştırma vardı. Rifle takılı ya da lazer atanları. Güzel oyundu aklıma geldi şimdi. Sanırım ordan bir arak var yahut çizgiroman evreninden almışlar.

< Bu ileti mobil sürüm kullanılarak atıldı >
  • 
Sayfa: önceki 23456
Sayfaya Git
Git
- x
Bildirim
mesajınız kopyalandı (ctrl+v) yapıştırmak istediğiniz yere yapıştırabilirsiniz.