Şimdi Ara

Alibaba.com Playstation 4

Daha Fazla
Bu Konudaki Kullanıcılar: Daha Az
2 Misafir - 2 Masaüstü
5 sn
10
Cevap
0
Favori
908
Tıklama
Daha Fazla
İstatistik
  • Konu İstatistikleri Yükleniyor
0 oy
Öne Çıkar
Sayfa: 1
Giriş
  • Merhaba arkadaşlar Alibaba.com üzerinden 2 adet playstation 4 almak istiyorum satıcının biri ile whatsapp üzrinden konuştuk minimum sipariş 2 adet olduğunu söyledi 2 adet ps 4 için 300 dolar istiyor yaklaşık 750 tl gibi bir rakam Türkiyede 1 adetini 1000 tl den aşağı bulmak imkansız gibi birşey sizce güvenilir mi daha önce bu siteden alım yapan tecrübeli arkadaşlardan yardım bekliyorum şimdiden teşekkürler

• z

< Bu ileti mobil sürüm kullanılarak atıldı >
  • " 2 adet ps 4 için 300 dolar istiyor "
    allah için, sence?
  • gümrüğe takılır...gümrük sınırı 75 euro.. senin ürüne %20 gümrük vergisi ödettirirler + kardiyo ordiyo + komisyoncu damga pulu vs vs

< Bu mesaj bu kişi tarafından değiştirildi -Mctolga- -- 31 Mart 2015; 20:12:29 >
  • Pa4 abdde 400 dolar iken 2 tanesine 300 dolar? Mantıksız. İçinden babayaro çıkabilir.

• İçinden hıyar çıkacak. Kardeşim az biraz düşünün, 64 gb diye sattıkları usb'ler bile 8 falan çıkıyor, siz gidip ps4 alalım diyorsunuz. Sakın.

• quote:

Orijinalden alıntı: ForeverAlone06

Merhaba arkadaşlar Alibaba.com üzerinden 2 adet playstation 4 almak istiyorum satıcının biri ile whatsapp üzrinden konuştuk minimum sipariş 2 adet olduğunu söyledi 2 adet ps 4 için 300 dolar istiyor yaklaşık 750 tl gibi bir rakam Türkiyede 1 adetini 1000 tl den aşağı bulmak imkansız gibi birşey sizce güvenilir mi daha önce bu siteden alım yapan tecrübeli arkadaşlardan yardım bekliyorum şimdiden teşekkürler

feedback leri nasıl hocam

< Bu ileti mini sürüm kullanılarak atıldı >
  • [simage]http://i59.tinypic.com/34o3fh3.png [/simage] buda reklam bannerleri yanında 1 extra kol ve 8 tanede oyun veriyolarmış banada pek inandırıcı gelmedi sadece oyunlar Türkiye fiyatıyla 1000 tl yi bulur adamla konuştuğumda usa fiyatından çok aşağı olmadığını söyledi piyasa fiyatının 50 dolar kadar altında satıyoruz dedi. Ancak sitedeki tüm ps 4 satıcıları aşağı yukarı bu fiyatlara satıyorlar hepsinin dolandırıcı olma ihtimali düşük sanırım bide siz inceleyin isterseniz.
  • hediye kutusu falan yapınca gümrükten geçiyor derler var mı aslı
  • Yanaşma

• 
Sayfa: 1
- x
Bildirim
mesajınız kopyalandı (ctrl+v) yapıştırmak istediğiniz yere yapıştırabilirsiniz.