Şimdi Ara

alfa 166 nasıl bilirsiniz??

Daha Fazla
Bu Konudaki Kullanıcılar: Daha Az
2 Misafir - 2 Masaüstü
5 sn
13
Cevap
0
Favori
1.355
Tıklama
Daha Fazla
İstatistik
  • Konu İstatistikleri Yükleniyor
0 oy
Öne Çıkar
Sayfa: 1
Giriş
  • herkeze selam. alfa 166 alma niyetindeyim. bu araç hakkında görüsleriniz nedir. kullananlar varsa yorumlarını alabilirmiyim.
    istedigim model 2.5 v6. aracı alıp full bakıma sokacağım. debriyaj,baskı balata, yağ, vs.vs. hepsini yenisiyle degistirmek istiyorum. bunların fiyatlarını en uygun nasıl halledebiliriz? birde motorun sağlam ve km si ile oynanmamıs oldugunu nereye gösterebiliriz. herkeze teşekkürler.

• air flow meter sorunu, lambda sensörü, debimetre sorunu, yakıt işeme sorunu, yağ yakması,

tıkırtı sesleri ibrelerin arkasından gelen, ön takım hassaslığı özellikle tıkırtı burçları ile rot, rotiller.

2.0 turbosundada aynı sorunlara ek olarak turboda yağlama, sürekli boost düşüşü ve motor harareti devamlı çıkma, conta yakma gibi

sorunları mevcuttur. Aldığınızda istanbulda iseniz maslak Alfa Rosso Corsaya gösteriniz. 2. kısım 35. sok ta bulursunuz

Fırat abi çok deneyimli o araç üzerinde mutlaka gösterin. Aldığınızda kompresyon testinide yaptırın ve

Eğer kesenize uyarsa içinize sinerse alın aracı. Unutmayınki 2. elde birçok araç var emsallerinide görün gösterin Fırat abiye.

Fırat Küçükbaş ayrıca turbo, modifikasyon vs vs konuda birçok markada deneyimlidir.

alfa 166 nasıl bilirsiniz??

< Bu mesaj bu kişi tarafından değiştirildi Unforgiven3 -- 19 Aralık 2009; 10:47:48 >

• Yani şimdi bu arkadaşımız 166 alınca bu sorunların hepsi ile karşılaşacak öyle mi??
  • yardımınız için teşekkür ederim. zaten sorunsuz bir araç bulmak oldukça zor. ama basım agrıyacaksa hiç girmem bu işe
  • Bizim bir arkadaş yanlışlıkla Alfa 145 almış tabi kelepir fiyat 6.500lira şahin alacağıma bunu alırım demiş ama şimdi aklımı dikiyim diyip duruyor
  • quote:

Orijinalden alıntı: Passione

Yani şimdi bu arkadaşımız 166 alınca bu sorunların hepsi ile karşılaşacak öyle mi??

malesef
  • ARKASI YAYLA GİBİ ANTALYADA YAŞIYORSAN TAVSİYE EDERİM .2 TANE NATAŞA ALIYOR DENEDİM
  • doktoru avukatından sonra oto tamirci nataşa da mı gelmeye başlası?

quote:

Orijinalden alıntı: PHI.

ARKASI YAYLA GİBİ ANTALYADA YAŞIYORSAN TAVSİYE EDERİM .2 TANE NATAŞA ALIYOR DENEDİM
  • istersen sende gel
  • ben oto tamirden anlamam. anladığım iş de sana yaramaz.
  • quote:

Orijinalden alıntı: alper83

quote:

Orijinalden alıntı: Passione

Yani şimdi bu arkadaşımız 166 alınca bu sorunların hepsi ile karşılaşacak öyle mi??

malesef

Hani ilk defa Alfa adını duysam ilk defa kullansam veya hiç kullanan tanımasam inanıcam da bu söylenenlere bende ama "maalesef" inanasım gelmiyor çünkü biliyorum ne taş gibi 166'lar var içindeki sürücüsünü eskiten.

• quote:

Orijinalden alıntı: karamel

yardımınız için teşekkür ederim. zaten sorunsuz bir araç bulmak oldukça zor. ama basım agrıyacaksa hiç girmem bu işe

Sen fırata göster aracı selamımıda söyle o sana söyler sorunu varmı yokmu durumu kondisyonu nedir ve sorun çıkarıcak bi yeri varmı diye.

Bu arada Passione bende bloklusun bişi desende cvp yazmıorum haberin olsun saygılar.

< Bu mesaj bu kişi tarafından değiştirildi Unforgiven3 -- 19 Aralık 2009; 22:22:56 >
  • quote:

Orijinalden alıntı: UrbanRacer

quote:

Orijinalden alıntı: karamel

yardımınız için teşekkür ederim. zaten sorunsuz bir araç bulmak oldukça zor. ama basım agrıyacaksa hiç girmem bu işe

Sen fırata göster aracı selamımıda söyle o sana söyler sorunu varmı yokmu durumu kondisyonu nedir ve sorun çıkarıcak bi yeri varmı diye.

Bu arada Passione bende bloklusun bişi desende cvp yazmıorum haberin olsun saygılar.

Çok üzüldüm bloklanmama, saygı bizden..

• 
Sayfa: 1
- x
Bildirim
mesajınız kopyalandı (ctrl+v) yapıştırmak istediğiniz yere yapıştırabilirsiniz.