Şimdi Ara

alerji-astımlılar için en iyi süpürge (2. sayfa)

Daha Fazla
Bu Konudaki Kullanıcılar: Daha Az
2 Misafir - 2 Masaüstü
5 sn
97
Cevap
0
Favori
126.132
Tıklama
Daha Fazla
İstatistik
  • Konu İstatistikleri Yükleniyor
0 oy
Öne Çıkar
Sayfa: önceki 12345
Sayfaya Git
Git
sonraki
Giriş

Orjinalden alıntı: lookout

VALLA ARKADAŞLAR BEN AYLARDIR BAKINIYORUM VE ÇOK İNCE ELEYİP SIK DOKUDUĞUMDAN HALA KARAR VEREMEDİM
    BİRİNCİSİ SULU SİSTEM HARİCİ SİSTEM ALMIYACAM ÇÜNKÜ DİĞER TÜM SİSTEMLERİN TEMİZLİĞİDE EMİŞ GÜCÜDE BİR SÜRE SONRA MUTLAKA PROBLEM ÇIKARMAYA BAŞLIYACAK
    SULU SİSTEMLER İÇİNDE HALI YIKAMA MAKİNELİ OLSUN İSTEDİM
    FAKİRİN DUO SUNU ALMAM EMİŞ GÜCÜ DÜŞÜK VE AKSAMLARI ACAYİP DANDİK
    GERİYE KALAN TÜM MAKİNELER İÇİNDE ÜÇ SEÇENEK ÇIKARTABİLDİM KENDİME
    1. LİBELLE: 1200 YTL CİVARI (+/- 100) VE BUHAR MAK. HEDİYELİ
    BUHAR MAKİNESİNE KANMAYIN 3-5 KULLANIMDAN SONRA KOYACAK YER BULAMAYACAKSINIZ
    LİBELLE SÜPER BİR ALET ASLINDA KÜÇÜK VE HALI YIKAMASIDA VAR EN ÖNEMLİ ÖZELLİĞİ JET MOTORU OLUŞU ÇEKİM SIRASINDA PİSLİK VE AKARLARI SUYA ÇOK ÇOK HIZLI GÖNDERMESİ VE BÖYLECE DIŞARI TOZ ÇIKIŞININ ASLA OLMAYIŞI BUNUNLA BERABER MOTOR GÜCÜ VE ÇEKİMİNİN ASLA DÜŞMEYECEK OLMASI BİDE İKİ MODELİ VAR BİRİ DIGITAL BUNA DİKKAT EDİN
    2. THOMAS: ALET LİBELLE NİN DAHA AZ ÖZELLİKLİ AMA ÖDÜLLÜ BİR ÖRNEĞİ EV KULLANIMI İÇİN İDEAL
    RAKAMLAR 800-850 ARASI
    3. KARCHER: BEN BUNUN PAZARLAMASI İÇİN Bİ EĞİTİM ALMIŞTIM DAHA ÖNEC KESİNLİKLE TAVSİYE EDERİM AMA 1200 YTL CİVARI VE MAKİNE BİRAZ BÜYÜK

BEN PARAM OLMADIĞI İÇİN THOMASI ALACAM GALİBA AMA 700-750 YTLYE LİBELLE ÇOK İYİ FİYAT
    Bİ ARAŞTIRMA DAHA ÇIKTI BANA ANKARADA BİLEN VARMI ACABA LİBELLE UCUZA NERDEN ALINIR
    BU ARADA BİDE FANTOM H2O VAR SULU SİSTEM+HALI YIKAMA BENCE SÜPER BANA KALSA KESİN BUNU ALIRDIM 150-200 YTL SAMANPAZARINDA ANKARADA AMA HANIM KIZDI:)

Bu Karcher ile başka bir topic vardı. Özellikleri ve fiyatı konusunda 1-2 soru sordum ama cevap veren çıkmamıştı. Makine mühendisi bir arkadaş şiddetle tavsiye ettiğini bildiriyordu. Siz detayları biliyorsanız bilgi verebilirmisiniz?

• quote:

VALLA ARKADAŞLAR BEN AYLARDIR BAKINIYORUM VE ÇOK İNCE ELEYİP SIK DOKUDUĞUMDAN HALA KARAR VEREMEDİM
    BİRİNCİSİ SULU SİSTEM HARİCİ SİSTEM ALMIYACAM ÇÜNKÜ DİĞER TÜM SİSTEMLERİN TEMİZLİĞİDE EMİŞ GÜCÜDE BİR SÜRE SONRA MUTLAKA PROBLEM ÇIKARMAYA BAŞLIYACAK
    LİBELLE SÜPER BİR ALET ASLINDA KÜÇÜK VE HALI YIKAMASIDA VAR EN ÖNEMLİ ÖZELLİĞİ JET MOTORU OLUŞU ÇEKİM SIRASINDA PİSLİK VE AKARLARI SUYA ÇOK ÇOK HIZLI GÖNDERMESİ VE BÖYLECE DIŞARI TOZ ÇIKIŞININ ASLA OLMAYIŞI BUNUNLA BERABER MOTOR GÜCÜ VE ÇEKİMİNİN ASLA DÜŞMEYECEK OLMASI BİDE İKİ MODELİ VAR BİRİ DIGITAL BUNA DİKKAT EDİN
    2. THOMAS: ALET LİBELLE NİN DAHA AZ ÖZELLİKLİ AMA ÖDÜLLÜ BİR ÖRNEĞİ EV KULLANIMI İÇİN İDEAL
    RAKAMLAR 800-850 ARASI
    3. KARCHER: BEN BUNUN PAZARLAMASI İÇİN Bİ EĞİTİM ALMIŞTIM DAHA ÖNEC KESİNLİKLE TAVSİYE EDERİM AMA 1200 YTL CİVARI VE MAKİNE BİRAZ BÜYÜK

BEN PARAM OLMADIĞI İÇİN THOMASI ALACAM GALİBA AMA 700-750 YTLYE LİBELLE ÇOK İYİ FİYAT
    Bİ ARAŞTIRMA DAHA ÇIKTI BANA ANKARADA BİLEN VARMI ACABA LİBELLE UCUZA NERDEN ALINIR
    BU ARADA BİDE FANTOM H2O VAR SULU SİSTEM+HALI YIKAMA BENCE SÜPER BANA KALSA KESİN BUNU ALIRDIM 150-200 YTL SAMANPAZARINDA ANKARADA AMA HANIM KIZDI:)

Bir de bu libelle'yi İzmir'de nerede bulabilirim. Yardımcı olabilecek var mı acaba?

• quote:

RAKAMLAR 800-850 ARASI

:)) dostum sen üç senedır düşünüyosun helal olsun da ben üç gündür bunu arastırıyorum basım ilk günden dönmeye basladı dandık mandık alıyımda kurtulıyım diyom artık thomas a baska aynı fıyata alternatifleri yok anlaslan aksama internetten siparisi vermeyi düşünüyom...

• http://www.ozelsiniz.com/default.asp?git=12&arakelime=Thomas&arakategori=0
    arkadaslar su siteye bakarmısınız Thomas manyak indirimli promosyon da diyo ama sitenin güvenliği konusunda bıraz endiseliyim taksitli almayı düşünüyorum nasıl emin olabilirim...
    kdv dahil fiyatı 828,04 YTL
    not:bu süpürgenın daha düşük modelleri bile diyer sitelerde daha pahalı
  • Bence Thomas alın.Dediğim gibi Alman malı.Güvenilir bence.Ama siteyi bilemiyorum.
  • Arkadaşlar libellenin bi sitesi var izmirden bi telefon numarası veriyo orayı arayabilirsiniz
    ama biraz araştırmanız lazım ben unuttum çok zaman oldu çünkü
    thomas için özelsiniz.com gerçekten çok uygun fiyat veriyo ordan yunus emre diye bir arkadaşla temas halindeyim numarasını veririm kayserideymiş yerleri ve ups ile kapıdan ödeyebiliyorsunuz
    karsher için makine mühendisi olan arkadaşla mailleşmiştik
    kendisi çok beğenmişti ben buhar makinesini biliyorum
    o zmnlar bu teknolojinin üstüne kurulmuş bi süpürge üzerinde çalışıyor ama büyüklüğünden yakınıyorlardı
    belliki hala küçültememişler halı yıkamaları çok büyük ve kaba
    yanlızca suya çeken süpürge modelide büyük aslında ve açıkcası 500-550 karchere verene kadar 800 thomasa verir halı yıkamada alırım diye düşünüyorum
    libelle karcher ve thomas için benim iletişim kurduğum telefonları siteye koymaya çalışacağım biraz uğraşmam lazım

• dostum bu usp de kapıdan kıredı kartıyla ödeme yapabiliyozmu ben taxsitli alıcamda...
  • ARKADAŞLAR BANA GELEN MAİLİ AYNEN YOLLUYORUM THOMAS İÇİN

Estafurullah arkadaş,

Biz bu ürünün yetkili satıcısıyız. Size göndereceğimiz thomas tiwinin üzerinde yetkili servisinin numarası yazayor. o numarayı arıyorsunuz sonra onlar ürünü ücretsiz bir şekilde tanıtıyorlar ve garanti tarihini başlatıyorlar.

İşyeri numaramızı arayabilirsiniz.İsmim yunus emre

0352 2322791

İyi Günler
  • BUDA KARCHER İÇİN
    ARKADAŞLAR ÜRÜN ALAN YORUM VE FOTOĞRAF YOLLASINDA
    FORUMU DAHA ETKİN KULLANALIM
    BİDE ÜRÜNLERİN MALZEMESİNE DİKKAT EDİN
    THOMASIN KAPAĞI PEK HOŞUMA GİTMEDİDE
    Karcher Servis Ticaret A.Ş.
    9 Eylül Mah. 307 sok. No:6 Gaziemir İZMİR
    Telefon : 0 232 2520708
    Faks :0 232 2522536
  • arkadaslar THOMAS süpergiyi ümranıyede bi milyar on taxsite aldım süpürge beklentileriminde üstünde cıktı umarım uzun omurlu olur kullandıkca ve sağlığıma faydaları üstündeki etkilerini umarım zamanla sizlerle paylasırım
    saygılar...
  • quote:

Orjinalden alıntı: duru911

arkadaslar THOMAS süpergiyi ümranıyede bi milyar on taxsite aldım süpürge beklentileriminde üstünde cıktı umarım uzun omurlu olur kullandıkca ve sağlığıma faydaları üstündeki etkilerini umarım zamanla sizlerle paylasırım
    saygılar...

Hayırlı olsun.O süpürgenin sorun çıkaracağını zannetmiyorum,çünkü aynı kasa halı yıkama bende 8 yıldır sorunsuz,Alman malı.En iyilerden birini aldınız.Umarım sağlık sorunlarınızın en yakın zamanda çaresi olur.
  • eyvallah dostum cok sağol umarım bu baslık bu konuda bilgisi olmayanlara yardımcı olur cünkü cok önemli astım lıların couğu oturdukları evdeki toz ve akatlar yüzünden kırıze giriyolar ama haberleri yok...
  • quote:

Orjinalden alıntı: duru911

eyvallah dostum cok sağol umarım bu baslık bu konuda bilgisi olmayanlara yardımcı olur cünkü cok önemli astım lıların couğu oturdukları evdeki toz ve akatlar yüzünden kırıze giriyolar ama haberleri yok...

Kullanım tecrübelerinizi de aktarırsanız seviniriz. Emiş gücü, temizlik kafası halı döven cinsten mi vs gibi.
  • arkadaşlar merhaba.
    ben oğlum toza(mite) karşı alerjisi olduğu için evdeki süpürgemi aura cleanmax(1500 ytl)ile değiştirdim.alalı 2 yıldan fazla bir zaman oldu maşaallah daha tık demedi.ne periyodik bakım yapıldı nede başka bişey çok hor kullanmamıza rağmen.sadece toz filtresini değiştirdim yedeği kutusunda vardı o kadar.özellikle halı ve yaylı yatakları temizlemesi için elektrikli gırgırı var.uzun lafın kısası faydası var zararı yok.tabe biraz pahalı forumda geçen markalara göre..saygılarımla.
  • aura cleanmax su filtreli değil sanırım toz torbasımı vsr yoksa bir haznedemi birikiyor
  • quote:

Orjinalden alıntı: celen1

aura cleanmax su filtreli değil sanırım toz torbasımı vsr yoksa bir haznedemi birikiyor
    Su fitreli süpürgedir.Attaki hazneyi suyla dolduruyorsunuz,su toza çarpıp ayrışıyor ve temiz hava dışarı çıkıyor
  • arkadaslar mrb yaklasık bir aydır thomas süpürgemi kullanmaktayım aksatmadan üç günde bir evde hem süpürme hemde halı yıkama yaptım sonuç inanılmaz bendeki alerjik astım inannılmaz azaldı umarım nazar deymez uzun arastırmalar sonucunda en doğru tercih yaptıgımada emın oldum üç bes kurus az oduycem diye sakın evde alerjik asttım veya alerjisi ya da ssadece astımı olanlar varsa ucuz torbalı süpürgeleri alıp kullanarak bu hastalıkları tetiklemeyin bu süpürge bosuna ingiltere alerji kurumu onaylı deyil anlamıs oldum cektiği pisliği suyun renginden anlayabilirsiniz kullanım kılavuzu ve cd sindeki talimatları harfiyen yerine getirirseniz hiç sorun cıkacağını sanmam koku yapma yok toz tormalarıyla uğrasma yok sadece suyu doldur kullan sonra suyu dok içini temizle o kadar
    baska alternatif dülşünenler olursa dyson alabilirler ama ben hiç kullanmadım uzun sözün kısası süpürge alıken dikkat etmeleri gereken sulu hepa filtre elerji derneği kurumları tarafından onaylı olsun ayrıca bulunduğunuz ülkedeki teknik serfis imkanlarını da baz alın ben thomas ı almam daki bir diyer etken de tohomasın türkiye genelinde 250 servisinin olması umarım bu konuda sıkıntı cekenlere yardımcı olabilmisimdir
    saygılar sevgiler...

• Merhaba arkadaşlar,

Thomas twin temizlik robotunu satmaktayız.

havale ile : 871,04 YTL

kredi kartı ile: 897,98 YTL bonus kredi kartına peşin fiyatına 2 + 6 toplam 8 taksit

Aynı zamanda kapıda ödeme kolaylığı tek çekim yada nakit olarak da bu ürünü alabilirisiniz.

Almak isteyen arkadaşları bekliyoruz.

http://www.ozelsiniz.com/default.asp?git=9&urun=117942
  • 1 müşteriyi kaçırdın kardeş eheheheh
  • quote:

Orjinalden alıntı: candogan62

1 müşteriyi kaçırdın kardeş eheheheh

evet artık bir dahaki sefere
  • 
Sayfa: önceki 12345
Sayfaya Git
Git
sonraki
- x
Bildirim
mesajınız kopyalandı (ctrl+v) yapıştırmak istediğiniz yere yapıştırabilirsiniz.