Şimdi Ara

Alanya mı daha güzel los angeles mı?

Daha Fazla
Bu Konudaki Kullanıcılar: Daha Az
2 Misafir - 2 Masaüstü
5 sn
26
Cevap
0
Favori
555
Tıklama
Daha Fazla
İstatistik
  • Konu İstatistikleri Yükleniyor
0 oy
Öne Çıkar
Sayfa: 12
Sayfaya Git
Git
sonraki

Alanya mı daha güzel los angeles mı?

(En Son Oy Tarihi: 6.12.2023)
Giriş
  • Sizce dünyada birbirine en çok benzeyen bu iki şehirden görsel doğal ve şehirsel güzellik olarak hangisi daha güzel? hangisi yaşamak ve denizde yüzmek için daha uygun?

• "Dünyada birbirine en çok benzeyen bu iki şehirden.. "

Ok.

O dediğin esencılıs olmasın kardeş beylikdüzüne giderken sağda
  • LA' i hiçbir şeye değişmem...

• Ankara’yı şıklara eklersen oy veririz
  • Cem_Alim C kullanıcısına yanıt

Sen de eyü bilirsin ki torpak torpağı çeker.. Şincik sendeki LA sevgisi tavan yapmış durumda emme, bir süre urlarda yaşadıktan sonra memleket torpağı gözünde tütecek, özlem duygusu ağır basacak ve yukardaki hadise gerçekleşip kendi torpaklarına ister istemez dönmek isteyeceksin...

• alanya net daha güzel

los angeles'ta arabasız yaşayamazsın meksikalı kekolar ve çete olayları da cabası
  • İkisi de görsel ve doğal olarak güzel şehirler. Kötü ve iyi tarafları var. Alanya'da suç oranı daha düşük olduğu için bana göre Alanya'da yaşamak daha uygun ve güvenli.
  • baltalimanı seks ofisi kullanıcısına yanıt

Metro 1 USD ve her yere gidiyor, bu yüzden arasba ihtiyacı hissetmedim...

• sioux kullanıcısına yanıt

coğrafi olarak birbirlerine benziyorlar.her iki şehrinde kuzeyinde dağlar var ve alanyadada tıpkı tepedeki hollywood yazısı gibi i love alanya yazısı var.bu kadar benzerliği göremeyip kürt ve suriye yatağı esencılısı los angelesa benzetiyorsan söyleyecek söz bulamıyorum.aşağıdaki konuya bak los angeles ve alanya birbirlerine ne kadar benziyorlar gör.

https://forum.donanimhaber.com/alanya-cografi-olarak-ve-gorsel-gorunum-olarak-los-angelesa-benziyor-mu--157034145

• Cem_Alim C kullanıcısına yanıt
    los angeles belediyesi çalışıyor
  • Cemo94 kullanıcısına yanıt

ankarada deniz yok ki.

• Tabiki LA harika kizlari ve ortami  

• Tarafsiz Goz kullanıcısına yanıt

yazın alanyaya gelen yabancı rus alman hollandalı iskandinavyalı sarışın mavi gözlü turist kızlar LA kızlarından daha güzel ama.

kardeş ben hep merak etmişimdir los angelesta neden arabasız yaşanamıyor? şehir çok dağınık ve otobanlarla dolu olduğu için mi?

• istanbul kurtköy ara mahalleleri

• Kılıç Ustası kullanıcısına yanıt
    dışa doğru büyüyen bir şehir olduğunu için hocam

dağınık ve otoban dolu olmasının sebebi bu ve araba olmadan bir yerlere gitmen çok zor oluyor hiçbir yere yürüyemiyorsun

iyide los angelesın her bölgesinde kaldırımlar var.yani bölgelerin kendi içlerinde yürüyebilirsin.ama bulunduğun bölgeden farklı bir bölgeye gittiğinde o zaman bencede araba şart.birde toplu taşıma var mı? otobüs metro falan?

• Kılıç Ustası kullanıcısına yanıt
    kaldırım var hocam tabi yürünür de şehir planlaması çok geniş olduğundan her şey uzak kalıyor

mesela bir kıyafet almaya gideyim desen los angelesta yürüyerek mağazaya gidilmez ama new yorkta gidilir

toplu taşıma konusunda çok bilgim yok hocam ama amerikalılar kendileri diyorlar arabasız yaşanmıyor diye

Üstelik havaimanından geldiğimde kart kabul etmediğini otobüste öğrendim ve üzerimde hiç nakit olmadığı halde şoför 1,75 USD' lik otobüs bileti ücreti almadı.

Yine havalimanına dönüşte aldığım kartta yetersiz bakiye olmasına rağmen otobüs şoförü binmeme izin verdi.

Vahşi kapitalizm diye eleştirirler ama insanlıkta bizden ileride oldukları muhakkak...

• L.A. Santa Monica güzel.

• 
Sayfa: 12
Sayfaya Git
Git
sonraki
- x
Bildirim
mesajınız kopyalandı (ctrl+v) yapıştırmak istediğiniz yere yapıştırabilirsiniz.