Şimdi Ara

ALANYA Alaaddin Keykubat Üniversitesi YARDIM

Daha Fazla
Bu Konudaki Kullanıcılar: Daha Az
2 Misafir - 2 Masaüstü
5 sn
2
Cevap
0
Favori
2.463
Tıklama
Daha Fazla
İstatistik
  • Konu İstatistikleri Yükleniyor
0 oy
Öne Çıkar
Sayfa: 1
Giriş
  • Arkadaşlar internetten çok baktımda pek bilgi yok okuyan arkadaşlar varsa nasıl bir üniversite ? Ben 12.sınıfım ve bu sene sınava gireceğim alacağım puan 310 350 arası.Fakat istediğim bölüm işletme mühendisliği ve taban puanı 276.Puanı nedense çok düşük acaba ilk senesi diyemi böyle ? Ortamı nasıl ve işletme müh. okuyan birisi varsa dersler vs. ilerde mezun olduktan sonra iş hayatı maddi manevi nasıldır ? Tavsiye edermisiniz ? Yoksa yakın olarak endüstri müh. çok üniversitede oldugundan puanım idealinde üniversiteyemi gitmeliyim.İşletme müh. 4 üniversitede var ve puanlar birbirinden uzak ve nedense bu ünininki digerlerine göre dusuk ve devlet üniversitesi.Bu düşüklük yeni açılmasındanmı kaynaklanıyor yoksa başka bir neden mi var.Sizce napmalıyım ? Aslında sorabileceiğim çok şey varda bunlar baştakiler.Yarcımcı olursanız çok memnun olurum.

• okul bu sene açıldı, eskiden akdeniz üniversitesine bağlı idi hatta şuan o okulda okuyan 3 ve 4 sınıflar tercihlerine göre akdenizden mezuniyet alacaklar, puanlarının düşük olması muhtemelen yeni açılmasından kaynaklanıyor herşey oturmuş değil,alanyada ev kiralayacaksan bilki istanbul ile yarışır neredeyse, benim kuzen orda doçent, oldukça iyi diyor okul için, bende alanyalıyım zaten.

okul ile ilgili pek bilgi yok, işine yarar umarım
    https://www.okulagi.com/index.php?section=institute&id=156850971092715&tab=branch&branch=518

• 
Sayfa: 1
- x
Bildirim
mesajınız kopyalandı (ctrl+v) yapıştırmak istediğiniz yere yapıştırabilirsiniz.