Şimdi Ara

Akvaryuma hangi balık önerirsiniz

Daha Fazla
Bu Konudaki Kullanıcılar: Daha Az
1 Misafir - 1 Masaüstü
5 sn
12
Cevap
0
Favori
608
Tıklama
Daha Fazla
İstatistik
  • Konu İstatistikleri Yükleniyor
0 oy
Öne Çıkar
Sayfa: 1
Giriş

• akvaryumun boyultları ne kaç litre dekorasyonu nasıl vs söyleyin ki ona gre bişeyler önerebilelim
  • quote:

Orijinalden alıntı: yido2

akvaryumun boyultları ne kaç litre dekorasyonu nasıl vs söyleyin ki ona gre bişeyler önerebilelim

büyükse ciklet normalse lepistes ve çeşitleri küçükse hiçbişe
  • pirana
  •  Akvaryuma hangi balık önerirsiniz
  • quote:

Orijinalden alıntı: yido2

akvaryumun boyultları ne kaç litre dekorasyonu nasıl vs söyleyin ki ona gre bişeyler önerebilelim

boyutunu bilmiyorum ancak orta boy çok büyük değil ama çok küçükte değil beta düşünüyorum
  • akvaryumun ölçülerini verseydin daha iyi olurdu ama 30-40 litrelik bi akvaryumsa kesinlikle lepistes derim.100 civarıysa ciklit türleri olabilir.yardımcı olması için:

www.akvaryumforum.com

aradığın herşeyi bulabilirsin bu sitede
  • Ben 120 LT. Ciklet Kullanıyorum Ama Ciklet Alcaksan Yanına Mutla Vatos(Çöp Balığı) al.Ve Kesinlikle Zebra Alma Ben O Zebralardan çok Çektim Bütün Akvaaryumu Telef Etti Herkesi Yedi
  • quote:

Orijinalden alıntı: Lemi123

Ben 120 LT. Ciklet Kullanıyorum Ama Ciklet Alcaksan Yanına Mutla Vatos(Çöp Balığı) al.Ve Kesinlikle Zebra Alma Ben O Zebralardan çok Çektim Bütün Akvaaryumu Telef Etti Herkesi Yedi

Evet ama büyük boylu bi vatos olsun yoksa cikletlerin arasnda sonu felaket olur. orta boysa ciklete pek yanaşma,canlı doğurana yönel..

• endlers-makrakanta-tetrazon bunlardan birini tek tür besleyebilirsin .
  • astronot
  • beta al çok asil balık çokta akıllı bişi
  • 
Sayfa: 1
- x
Bildirim
mesajınız kopyalandı (ctrl+v) yapıştırmak istediğiniz yere yapıştırabilirsiniz.