Şimdi Ara

Akustik gitar onerisi

Bu Konudaki Kullanıcılar:
1 Misafir - 1 Masaüstü
5 sn
7
Cevap
0
Favori
670
Tıklama
Daha Fazla
İstatistik
  • Konu İstatistikleri Yükleniyor
0 oy
Öne Çıkar
Sayfa: 1
Giriş
  • Arkadaşlar şu anda elimde ibanez Sa120cn var.Bunu satıp yerine elektro akustik almayı düşünüyorum ibanezi alalı 1.5yıl oldu sizce 2.el nekadara gider??

eksiklik vardı

< Bu mesaj bu kişi tarafından değiştirildi esalp -- 2 Ağustos 2009; 12:54:02 >

• Ibanez SA120CN 250 TL civarı gider diye düşünüyorum.

Elektro akustik olarak ne kadarlık birşey düşünüyorsun?

< Bu mesaj bu kişi tarafından değiştirildi Whiskey -- 2 Ağustos 2009; 13:10:48 >
  • quote:

Orijinalden alıntı: esalp

Arkadaşlar şu anda elimde ibanez Sa120cn var.Bunu satıp yerine elektro akustik almayı düşünüyorum ibanezi alalı 1.5yıl oldu sizce 2.el nekadara gider??

eksiklik vardı

Bu aralar elektro almayı düşünüyordum , pedalın yok sanırım . Deneyerek görmek isterim fakat sanırım uzağız birbirimize . Öncelikle bir sorunuu varmı gitarın , neden satmak istiyorsun ?
  • ya sorunum yok gitarla ben kırıkkaledeyim çiziği bile yok o kadar temiz de ben akustiği denemek istiyorum daha bir guzel geldi sesi

G.Eroğlu

ya 250 az gibi geldi 450ye aldım gitarı hafif pena çiziklerinden başka bişeyi de yok akustiği de işte bunu satıp üstüne 100 150 tl ekleyebilirim
  • Ortalama 300 liraya satabilirsin o gitarı ki eğer sabırlı davranırsan daha yükseğe de gider herhalde.

Senin ihtiyacını karşılayacak bir akustik gitar muhtemelen en fazla 200 lira olur. Dediğin rakamdan çok uzak olsa da cidden iyi birşey istiyorsan şuna gözatmanı öneririm:

http://www.turkrock.com/ftopic111880.html

Şu adresin arama kısmına gir, alım-satım forumunu seçip arama kısmına "akustik" yaz. Karşına pek çok sonuç çıkacaktır.

www.turkrock.com/forums

• sağolun oraya da bakayım
  • ad 850 ce satayım sana temiz
  • 
Sayfa: 1
- x
Bildirim
mesajınız kopyalandı (ctrl+v) yapıştırmak istediğiniz yere yapıştırabilirsiniz.