Şimdi Ara

Akü ve marsla ilgili bi kac soru

Daha Fazla
Bu Konudaki Kullanıcılar: Daha Az
1 Misafir - 1 Masaüstü
5 sn
11
Cevap
0
Favori
242
Tıklama
Daha Fazla
İstatistik
  • Konu İstatistikleri Yükleniyor
0 oy
Öne Çıkar
Sayfa: 1
Giriş
  • Herkese merhabalar abilerim bende 2008 ybr 125 var motor marsla calismiyor marsa basinca paneldeki lambalar zayifliyor ama calismiyor sonra ayakla calistiriyorum ilk basta boş lambası fln bayagi sönük oluyor devir saati calismiyor sonra 4-5 dk calisinca devri 5-6 bine getirince cok parlak yanıyor mesela dün yarım saat gezdim cok güzel yaniyordu bos lambasi ama frene basinca gidiyor parlaklik on lambayi acincada gidiyor üstelik 8 bin devirde bile sönük yanıyor mars ve korna ilk baslarda calisiyordu simdi hic calismiyor sizce sorun neyde motorla 30 dk gezdim 15 dk flnda rolantide calisti ama sarj etmiyor heralde ne yapabilirim duzelmesi için

< Bu ileti mobil sürüm kullanılarak atıldı >

• Merhaba hocam benimde 2014 model motorumda aynı sorunlar var çözümleri bekliyorum

• tamirciler niye var ? konjetör bozulmuş
  • Eski ybrler ise onlarda kronik bir elektrik sorunu vardi yanlis hatirlamiyorsam sanayi yolu gozukuyor size

• Servis diye bir şey var.
  • Haklisiniz tamirci gerekli ama gittim sorun akuden fln dedi pek aciklayamadi o yuzden sordum

• Aküden olabilir aküyü değiştirin ya da bir elektrikçiye gösterin.
  • Peki herkese teşekkürler değerli bilgileriniz için

• aküden kaynaklı bir problemdir
  • Benzer problemi ben de yaşadım. Birkaç hafta binmediğim için akünun zayifladigini düşündüm. Aküyü soktum ve şarj ettim artık problemsiz çalışıyor.

• Teşekkur ediyorum

• 
Sayfa: 1
- x
Bildirim
mesajınız kopyalandı (ctrl+v) yapıştırmak istediğiniz yere yapıştırabilirsiniz.