Şimdi Ara

aktif edilmeyen altyapı

Daha Fazla
Bu Konudaki Kullanıcılar: Daha Az
2 Misafir - 2 Masaüstü
5 sn
10
Cevap
0
Favori
592
Tıklama
Daha Fazla
İstatistik
  • Konu İstatistikleri Yükleniyor
0 oy
Öne Çıkar
Sayfa: 1
Giriş
  • superonline binaya kutu koyalı 2 ayı buldu hala aktif etmediler arkadaşlar niye böyle oldu?

• Esenyurt bölgesindemisiniz

• Keyiflerine bağlı aciyorlar benim arkadaşın bina 5 ay sonra açıldı

< Bu ileti mobil sürüm kullanılarak atıldı >
  • Hocam biraz darlamanız veya araya tanıdık sokmanız gerekiyor. Bizim binada kutu dahi yoktu ancak sokakta fiber vardı. LinkedIn üzerinden CEO'ya yazdım, Superonline müşteri hizmetlerini arayıp fiber istiyorum dedim, Twitter'dan yazdım, Şikayetvar'dan yazdım ve son olarak BTK şikayet portalından yazdım. Binaya 4 günde fiber çektiler sinyal geldi ve aboneliğimi aldılar. Eylülde kazı yapılmıştı 11 Nisan'a kadar binaya kutu getirmediler ben biraz darladım ve şansıma hızlıca geldi. Bir de bizim bölgede satış yapan firma sağ olsun o da binada 6 satışım var diyerek genel müdürlüğe iletmiş onun da faydasının olduğunu düşünüyorum.

Edit: Bizim bina 50 dairelik bir site, haliyle müşteri potansiyeli yüksek diye hızlıca getirmiş de olabilirler.

< Bu mesaj bu kişi tarafından değiştirildi Kyletri -- 17 Nisan 2023; 3:9:34 >
  • Kyletri K kullanıcısına yanıt

50 Dairelik site olduğu için sizinkini hızlı şekilde aktif etmişler, bazılarının kablosu olduğu gibi kapı girişinde duruyor hocam bask kutusu montajının takılması süresini geçtim aktivasyon sürecide biraz ayları bulabiliyor. Tamamiyle bölgedeki ekiplerin iş emri hızına kalmış.

• imate kullanıcısına yanıt

Doğrudur ancak binadakilerin SOL'e geçmeye pek hevesli olduklarını düşünmüyorum veya öyle bir izlenim gözükmüyor. Belki benim gibi biraz darlasa sonuç alabilir bir şey kaybetmez en azından.

• Kyletri K kullanıcısına yanıt

Genelde o tur binalarda hat açılınca geçiş yapmayan kalmıyor 😀

Şahsen bizde öyle oldu binadaki herkes superonline da şuan.

• Bizim binadakilerin yaş ortalaması yüksek sanmıyorum ama takip ederim

• 
Sayfa: 1
- x
Bildirim
mesajınız kopyalandı (ctrl+v) yapıştırmak istediğiniz yere yapıştırabilirsiniz.