Şimdi Ara

AKK aşınca 0.6 mbps hıza düştü. M. Temsilcisi bu normal diyor ?

Daha Fazla
Bu Konudaki Kullanıcılar: Daha Az
1 Misafir - 1 Masaüstü
5 sn
9
Cevap
0
Favori
382
Tıklama
Daha Fazla
İstatistik
  • Konu İstatistikleri Yükleniyor
0 oy
Öne Çıkar
Sayfa: 1
Giriş
  • Arkadaşlar Bu normal olabilir mi ? 3 mbps'ye düşmüyor muydu ?

Kotayı aştık diye hızımı 0.6 mbps'ye düşürme hakları var mıdır yahu .. Aradım Müşteri temsilcisini 0 ile 3 mbps hızına düşer dedi .. Bir de kalaylayacak nerdeyse. Benim bildiğim en az 3 değil mi ? Ozaman ne anladım ben 1 mbps yerine artık 3 mbps olmasını ?

• Benim yaptığımı yapın. "Benim sorunumu anladıysanız lütfen ne anladığınızı bana söyleyin" deyin. En son bu sözü söylediğimde "seninle mi uğraşıcam üff" deyip birisi yüzüme kapatmıştı Sorunun ne olduğunu anlamıyorlar, artık ben buna kanaat getirdim. Yoksa bir insan evladı öyle bir şey diyemez ya da firma "-'e kadar" kelimesi koymuştur. Ancak AKK için "x'e kadar" durumu yok. 3Mbps tanımlanır, hat destekliyorsa 3Mbps kullanılır. Internet protokolü vs ile 2.5-3Mbps arası bir sonuç çıkar hız testlerinde.
  • AKK 0.6 Mbps hiç normal değil.

Böyle olması gerekiyor.

AKK aşınca 0.6 mbps hıza düştü. M. Temsilcisi bu normal diyor ?
  • Srcn81 kullanıcısına yanıt
    hocam şu fiber veya hipernet görünce içim gidiyor.
  • hocam bu tt'net herşeyi yapar hala AKK'yi sonlandırmadılar.
  • Doping adsl müşteri hizmetleri ile görüşmem aklıma geldi. 3-5 cümle ezberlemiş temsilci sıra ise söylüyor. Adsl ile VDSL in farkını 100 kere anlattım anlamadı. Bilmiyorsun diyince de bana hakaret ediyorsun diyordu hanım efedi. Aç google a yaz da öğren dedim en son.

Bana 24mbs interneti adsl üzerinden veriyorlardı vdsl üzerinden almak istiyorum demiştim. 4. müşteri temsilcisi anlayabildi beni anca. 2 hafta sonra anca düzeltme yapabildiler.

24 mb adsl olamaz diyor kadın bana
  • quote:

Orijinalden alıntı: KURSAD.

Arkadaşlar Bu normal olabilir mi ? 3 mbps'ye düşmüyor muydu ?

Kotayı aştık diye hızımı 0.6 mbps'ye düşürme hakları var mıdır yahu .. Aradım Müşteri temsilcisini 0 ile 3 mbps hızına düşer dedi .. Bir de kalaylayacak nerdeyse. Benim bildiğim en az 3 değil mi ? Ozaman ne anladım ben 1 mbps yerine artık 3 mbps olmasını ?

En az 3 değil hocam en fazla 3'e kadar düşer ama 0.6 normal bir değer değil. MH'yi ara download margin değerini öğren. 10db'in altındaysa sorun vardır
  • o zaman akk yi geçenin internetini kessin 0 mbps
  • KURSAD. kullanıcısına yanıt
    Sorununun kesin olarak çözülmesini istiyorsan direk BTK'ya yaz derim.Bunların mayası ondan götürüyor.İyilik yaramıyor bu konuda çok ciddiyim.Müşteriyi temsil etmeyen müşteri temsilcisi.Öyle yattığın yerden maaş almak yok.

Btk sıkıştırdığı zaman hemen nasıl halloluyor bak kendin gör
  • 
Sayfa: 1
- x
Bildirim
mesajınız kopyalandı (ctrl+v) yapıştırmak istediğiniz yere yapıştırabilirsiniz.