Şimdi Ara

AKIŞMETRE(DEBİMETRE) TEMİZLEME

Daha Fazla
Bu Konudaki Kullanıcılar: Daha Az
1 Misafir - 1 Masaüstü
5 sn
4
Cevap
0
Favori
4.717
Tıklama
Daha Fazla
İstatistik
  • Konu İstatistikleri Yükleniyor
0 oy
Öne Çıkar
Sayfa: 1
Giriş
  • BİR SÜREDİR FAZLA YAKIT TÜKETİMİ VE ALT DEVİRLERDE ÖLÜLÜK YAŞIYORDUM SERVİSE Bİ ÇOK KEZ GİTTİM GELDİM FAKAT SORUNUM ÇÖZÜLMEDİ ARAŞTIRMALARIMDA ASKIŞMETRE TEMİZLEMENİN FAYDALI OLACAĞINI DUYDUM VE BİR KONTAC SPREY ALIP HASSAS BİR ŞEKİLDE TEMİZLEDİM YAKIT TÜKETİMİM 650KURUŞTU 450 KURUŞA DÜŞTÜ VE ÖLÜLÜK YÜZDE 60 ORANINDA KAYBOLDU GERÇEKTEN ÇOK İŞE YARADI SİZLERLE BU BİLGİMİ PAYLAŞMAK İSTEDİM UMARIM YARARLI OLUR

• merhaba aracınız kaç model ve yaptığınız işlemi biraz daha detaylı anlatırsanız memnun olurum
  • aracım 2006 subaru impreza 2.0r hava filtresine bağlı veya kutunun tam üstünde bulunur hava akışını ecuya bildirir zamnla kirlenmesi durumunda yüzde yüz verimli çalışmayabilir ve benzin tüketiminin artmasına veya çekiş kaybına neden olabilir kontact sprey ile akışmetreyi çıkarıp fiziksel bir uygulamada bulunmadan iç kısmına doğru spreyi uygulamanız yeterli ztn uçucu bir maddedir ve zarar vermez 3-4 dk içinde tamamen kurur akışmetreyi sökmek çok basit bir işlem önce kablosunu çıkarın klipslidir ztn çok basit ve 2 vidayı açık çekmeniz yeterlidir tüm araçlarda aynı mantıkla monte edilmiştir
  • Faydalı bir bilgi teşekkürler.
  • 
Sayfa: 1
- x
Bildirim
mesajınız kopyalandı (ctrl+v) yapıştırmak istediğiniz yere yapıştırabilirsiniz.