Şimdi Ara

Akıllı telefon dünyasında barış; HTC ile Apple, anlaşma sağladı (5. sayfa)

Daha Fazla
Bu Konudaki Kullanıcılar: Daha Az
2 Misafir - 2 Masaüstü
5 sn
114
Cevap
0
Favori
2.971
Tıklama
Daha Fazla
İstatistik
  • Konu İstatistikleri Yükleniyor
0 oy
Öne Çıkar
Sayfa: önceki 23456
Sayfaya Git
Git
sonraki
Giriş
  • Tim Cook daha önceki haberlerde bu patent davalarından hiç hoşlanmadığını defalarca bell etmişti.Demekki söylediklerinde samimiymiş.
  • Yazık lan şunların kavga ettiği sebeplere bak
  • quote:

Orijinalden alıntı: DH Misafiri

Hah şöyle hizaya gelsin Anrdoidçiler. Kendilerini birşey sanıyorlar
    Adam olun adam yoksa öyle bir tokat yersiniz ki nereden geldiğini anlayamazsınız.

malmısın mülkmüsün.

< Bu ileti mobil sürüm kullanılarak atıldı >
  • Sanki bana Apple sivazlama asamasind gbi geldi.Bakti patent davalariyla bir yere varamayacak,hemen onla bunla baris ilan ediyor.

• iki şirkette mutlu olmuş
  • Apple düşmanımın düşmanı dostumdur diyor. Samsung'u mahrum bıraktığı telif haklarına sahip olduğu şeyleri HTC ile paylaşarak Samsung'un a.b.d'deki yegane rakibine avantaj sunuyor. Böylece Samsung'un yüksel satışlarına htc'yi de ortak etmek istiyor. Htc a.b.d'de zorlanıyordu bu anlaşmaya seve seve kabul etmiştir. Bakalım samsung nasıl tepki verecek buna...

• sahalar da görmek istediğimiz hareketler
  • Samsungla Motorola birleşse benim S3 e 3300 mAh pil gelse... Başka bişey istemiyorum
  • quote:

Adam olun adam yoksa öyle bir tokat yersiniz ki nereden geldiğini anlayamazsınız.

Ne diyor la bu ?

< Bu ileti mobil sürüm kullanılarak atıldı >
  • quote:

• Hala Samsung ulan!!11!1birbir!1
  • TEKELCİ samsung Apple için ürettiği A5 çiplere %20 zam yapmış! İşte GÖRÜN TEKELİN ne olduğunu ... ister istemez İphone almak isteyenler samsung kazığını bilinç altı böyle yiyor. Bakalım yavaş yavaş Apple bütün siparişlerini başka firmalara yaptırır artık umarım. Çip yapan firmalar TSMC-Qualcomm-TI-STE gibi, ben olsam SELAMI SABAHI KESERİM samsungla, KEDİ-KÖPEK yiyici koreliler KENDİNİ ÇOK AKILLI YAPIYORLAR sanki MİLLET APTAL!

Not:Samsung aşığı milletimiz yanlış anlamasın niyetim HAKARET ETMEK DEĞİL, bi koreliyi getirin bakalım mahalleye 1-2 günde mahallede KEDİ-KÖPEK kalıyormu, çatır çatır YİYİYORLAR, hem de yemeden önce dövüyorlar eti yumuşasınmış diye, iyi araştırın yamyamları, BUNLAR GERÇEK!

• Atılımlar iyidir samsung yinede önde.
  • hıyarlısı be gülüm
  • quote:

Orijinalden alıntı: Aziz Kancar

Htc aciz bi halde samsung buna yanasmaz dahi..

samsungun sadece donanımı iyi fakat kullandıkları malzeme kalitesi htcnin yanına yanasamayacagı bariz belli htc hem donanım hem malzeme kalitesi bakımından samsunga toz yutturur en basitinden S3 OneX karşılaştırmasına bakarsanız ne demek istediğimi anlarsınız

• Apple ı ölümüne savunan arkadaşlar aç kalsa Apple onlara iş vericek sanki.Bu ne körü körüne bağlılıktır anlamış değilim.Seversin tamam da Samsung'u veya diğer markaları bu denli karalamak niye?Sizin mi cebinize para giriyor sanki,adamlar kazanıyo siz burda birbirinizi yiyosunuz.
    Not: Yazdıklarım yanlış anlaşılmasın,çünkü her zaman dikkatimi çekmiştir,Apple fanları rakip firmaların fanlarına göre sanki biraz daha saldırgan.
  • Bence 1 Apple, 1000 HTC'yi yok eder.
  • quote:

Orijinalden alıntı: carnador

Aslında, Apple'ın minimalist çizgisi, HTC'nin arayüzü, Samsung'un donanımı bir araya gelse nasıl bir cihaz ortaya çıkardı acaba?

Fazla hayalci ama..

Derdimi anlatamadım, daha doğrusu hep bir açığı arandı galiba söylediklerimin.

Ben apple'ın donanımı güçlü ve yeterli buluyorum ki, tercihim genelde Apple oluyor ama diğer arkadaşlarla kavga çıkmasını istemediğim için böyle yazdım. Neden ortalığı karıştırmaya hala çabalıyorsunuz anlamak güç.

HTC'nin sense'inden daha dandik bir arayüz daha yok.
  • quote:

Orijinalden alıntı: wildlove

quote:

Orijinalden alıntı: carnador

Aslında, Apple'ın minimalist çizgisi, HTC'nin arayüzü, Samsung'un donanımı bir araya gelse nasıl bir cihaz ortaya çıkardı acaba?

Fazla hayalci ama..

Derdimi anlatamadım, daha doğrusu hep bir açığı arandı galiba söylediklerimin.

Ben apple'ın donanımı güçlü ve yeterli buluyorum ki, tercihim genelde Apple oluyor ama diğer arkadaşlarla kavga çıkmasını istemediğim için böyle yazdım. Neden ortalığı karıştırmaya hala çabalıyorsunuz anlamak güç.

HTC'nin sense'inden daha dandik bir arayüz daha yok.

Herkesin bakış açısı farklıdır, saygı duyarım :)

• Htcyi yanına al, samsung'a karşı daha güçlü ol, samsungu alt et, htc'ye yol ver, htcye karşı daha güçlü ol htcyi alt et.

Ama yemezler.

• 
Sayfa: önceki 23456
Sayfaya Git
Git
sonraki
- x
Bildirim
mesajınız kopyalandı (ctrl+v) yapıştırmak istediğiniz yere yapıştırabilirsiniz.