Şimdi Ara

Akıllı cep telefonlarının ekranlarını korumak için yeni bir alternatif,'Rhino Shield' (2. sayfa)

Daha Fazla
Bu Konudaki Kullanıcılar: Daha Az
1 Misafir - 1 Masaüstü
5 sn
31
Cevap
0
Favori
797
Tıklama
Daha Fazla
İstatistik
  • Konu İstatistikleri Yükleniyor
0 oy
Öne Çıkar
Sayfa: önceki 12
Sayfaya Git
Git
Giriş
  • ben iphone 4 için zagg invisible shield kullanıyorum daha iyisini gormedim, bu ürün insallah zagg dan da iyi olur,

• quote:

Orijinalden alıntı: H34RTL3SS

quote:

Orijinalden alıntı: gokooo28mm değil de 2,8mm olabilir mi acaba?
    0.29mm ilk videoda katmanları saydıktan sonra söylüyor

sitesinden altıntı 0.028 cm
    Thin and Transparent High transparency. Yet, only 0.028 cm in thickness, which makes it very case-friendly. (thickness of typical screen protector, ranges from 0.015 to 0.020 cm)

• Zagg gibi pütürlü bir görüntü verecekse kalsın...

• istidiği kadar iyi olsun orijinal görüntüsü kadar iyi olmaz,
    niye 1500-2000 lira verdiğimiz makinaya gözümüz gibi bakmakmıyorsonuz anlamıyorum ki...
    söz gene cihazlara bakımdan açılınca aklıma gene elma resmi gözüksün diye ekranı tarafını masanın üzerine koyup ekranı boydan boya çizilen ayılar aklıma geldi...

• Koruması haricinde parmak izi olayına çözüm getirmesi de başlıbaşına olay.
  • eşşek yüküynen para verdim,eşşek gibide kullanırım

• İlk defa demeyeyim ama epeyden beri, Zihni Sinir projesi gibi olmayan ve gerçekten de iyi ve yararlı olan bir Kickstarter projesi görüyorum.

Bir ekrandan beklenen her şeyi sunuyor. Parmak izi tutmama, kolay temizlenebilme, sağlamlık ve incelik.

Hakikaten alkışlanacak ürün...

• Güzel alması alinir

• Akıllı cep telefonlarının ekranlarını korumak için yeni bir alternatif,'Rhino Shield'
  • quote:

Orijinalden alıntı: med_cezir91

Planlı eskitme nedir ne değildir herkez bilmelihttp://hdbelgesel.net/planli-eskitme-izle/ adresindeki belgeseli izlerseniz planlı eskitmeden bir haber olan arkadaşlar için oldukça yararlı olacaktır. O zaman bu teknoloji şirketlerinin ne derece kan emici şirketler olduğunu o kadar para verdiğimiz ürünlerin nasıl aslında maliyet açısından firmalara bir yükü yokken daha dandik ürünler yaptıklarını anlayacaksınız.

Arkadaşım. Böyle bir videodan haberdar olmama vesile olduğun için sana teşekkür etmek istiyorum.
    Gerçekten bilinçli tüketime bu zamanda çok ihtiyacımız var. Umarım izleyecek olan kişilerde tüketim bilinci açısından bir farkındalık meydana getirir.

• quote:

Orijinalden alıntı: ALBAY

Akıllı cep telefonlarının ekranlarını korumak için yeni bir alternatif,'Rhino Shield'

Güzel olmuş
  • 
Sayfa: önceki 12
Sayfaya Git
Git
- x
Bildirim
mesajınız kopyalandı (ctrl+v) yapıştırmak istediğiniz yere yapıştırabilirsiniz.