Şimdi Ara

Akıbetimiz - Nat Geo Belgesel

Daha Fazla
Bu Konudaki Kullanıcılar: Daha Az
1 Misafir - 1 Masaüstü
5 sn
18
Cevap
12
Favori
1.788
Tıklama
Daha Fazla
İstatistik
  • Konu İstatistikleri Yükleniyor
0 oy
Öne Çıkar
Sayfa: 1
Giriş
  • Uzun süre önce nat geo tv de izlemiştim. Hoşuma gitmişti, bugün tekrar aklıma geldi, izliyeyim dedim. Sizin de izlemenizi tavsiye ediyorum.

adındanda anlaşılacağı gibi dünyada x değişirse durumumuz ne olur gibi bir belgesel serisi 4 bölümden oluşuyor

Nüfus artınca;

Petrol olmadan;

Dünya durunca;

Güneş sönünce

bunu tam bulamadım bulunca ekleyeceğim ya da bulan olursa eklesin.

iyi seyirler...

• Süper bir paylaşım. Hepsini izliyeceğim.
  • evet güzel paylaşım ve izlenmesi gereken bir belgesel ama bu forumun zeka kapasitesini aşar malesef
  • sevdim bak şimdi seni
  • Hepsini izlemeye basliyorum tesekkurler

< Bu ileti mobil sürüm kullanılarak atıldı >
  • quote:

Orijinalden alıntı: oNrr

sevdim bak şimdi seni

önceden gıcık mı oluyordun hocam
  • Bunları ben de düşünüyorum ara sıra. Nüfus artıyor. Çiftçiler tarlalarını müteahhitlere veriyor. Artan nüfus ne yiyecek?
  • quote:

Orijinalden alıntı: pronefroz

Bunları ben de düşünüyorum ara sıra. Nüfus artıyor. Çiftçiler tarlalarını müteahhitlere veriyor. Artan nüfus ne yiyecek?

aynen nüfus artınca belgeselide tamda bunu anlatıyor
  • Sık kullanılanlara ekledim sabaha izleyeceğim.

Paylaşım için teşekkürler böyle belgeselleri çok seviyorum.İnsanlığın sonu, kıyamet senaryoları falan
  • abartmışda abartmışlar kendi b.k'larını temize çıkarmak adına nüfusu bahane ediyorlar.o kadar nükleer atık biyolojik atık nereye gidiyor bunlar tutturmuş insan pisliği.

tamam nüfus artıyor diye çocuk yapmayalım şimdiki avrupa gibi çalışan nüfus kıtlığı çekelim.bir tanesini açtım 20 dk anca dayandım 1980 lerden beri petrol 30-40 yıl içinde bitecekmiş diyorlar yıl olmuş 2012 hala 40 yılı daha var.amerikanın oyunları diyince gülüyorsunuz yalanmı ama
  • Bunun bir tanesi daha vardı güneş hep tepedeydi uyku saatleri azalıyordu.

< Bu ileti mobil sürüm kullanılarak atıldı >
  • quote:

Orijinalden alıntı: Forth Minor

Bunun bir tanesi daha vardı güneş hep tepedeydi uyku saatleri azalıyordu.

evet güneş sönünce bölümü o sanırım onu daha bulamadım bulunca ekleyeceğim
  • quote:

Orijinalden alıntı: Whiskey In The Jar

quote:

Hayır ''Dünya Durunca'' bölümünden bahsediyor adam. 6 ay gündüz meselesi anla işte.
  • Digiturk abonesi olmadan önce NatGeo,History vb kanalları ahım şahım birşey zannederdim hatta sırf bu yüzden abone olunca bu belgesel paketini aldım hiç düşünmeden..3-4 yıllık süre içinde tüm bu kanallar içinde en çok keyif aldığım kanallar zone reality,natgeo adventure ve wild..History kanalı çok istisna yayınları hariç tam bir hayal kırıklığıdır benim için aynı şekilde discovery science kanalı da..Yerli belgesel kanalı olarak iz tv'yi beğeniyorum ancak yapımları çok tekrar ediyor kendini ve anladığım kadarıyla mütevazi sayılabilecek bütçelerle programlar yapıyorlar o yüzden zaman zaman yavan kalıyor..

Konuyla alakası yok pek ama paylaşmak istedim..
  • quote:

Orijinalden alıntı: Gitαrist

quote:

Orijinalden alıntı: Whiskey In The Jar

quote:

Hayır ''Dünya Durunca'' bölümünden bahsediyor adam. 6 ay gündüz meselesi anla işte.

pardon hocam karıştırdım

@Phaldor

evet hocam iz tv güzel de bence ellerindeki düşük bütçeye rağmen güzel işler çıkartıyorlar

• izliyorum
  • akşam eve gidince izliycem
  • 
Sayfa: 1
- x
Bildirim
mesajınız kopyalandı (ctrl+v) yapıştırmak istediğiniz yere yapıştırabilirsiniz.