Şimdi Ara

Akbank kredi kartı üyelik ücreti iptal

Daha Fazla
Bu Konudaki Kullanıcılar: Daha Az
4 Misafir (2 Mobil) - 2 Masaüstü2 Mobil
5 sn
7
Cevap
0
Favori
1.865
Tıklama
Daha Fazla
İstatistik
  • Konu İstatistikleri Yükleniyor
0 oy
Öne Çıkar
Sayfa: 1
Giriş
  • Bu ay ekstreme 75 TL üyelik aidatı yansıtmışlar. Hemen 444 25 25 i aradım ve ücretin iptal edilmesini istedim. Müşteri hizmetlerindeki bağyan konuya vakıf olacak ki hemen iptal ediyorum dedi. Geçen sene de aynı işlemi yapmıştım. Yapıkredi'de ücreti iade ediyor yalnız onlar şart koşuyolar (3 ay içinde şu kadar harcama yapmak gibi). Kart ücretini iade eden başka banka varsa buraya yazalım. Yardımı olur belki.

• up up
  • benim play kart ekstresine 20 tl üyelik ücreti yansıtılmış. şartsız şurtsuz iptal edebilen oldu mu ?
  • Akbank gerçekten anında olaya müdahale ediyor tabi biraz telefon rezilliği çektikten sonra..

Garanti etmiyor onu biliyorum..
  • quote:

Orijinalden alıntı: rude.

Akbank gerçekten anında olaya müdahale ediyor tabi biraz telefon rezilliği çektikten sonra..

Garanti etmiyor onu biliyorum..

Ben rezillik çekmedim. Hemen iade ediyoruz dedi ve etti.
  • aradım. iade istiyorum dedim. tamam dedi etti. bide şifre verdi akbank direkte girin 5 tl de çip para verelim dedi.

sağolsun..gayet memnun kaldım bu konuda akbanktan..
  • hiç uğraşmayın ben geçen yıl tüketici hakları mahkemesine dilekçe verdim benim adıma bankaya dava açtılar ve ödediğim parayı geri aldım..
    10 yıl geriye dönük tüm kartlarınız için başvurabiliyorsunuz arkadaşlarımdan bu şekilde 500-600 lira geri alanlar oldu.
    bankanın esiri olmayın haklarınızı arayın !
  • 
Sayfa: 1
- x
Bildirim
mesajınız kopyalandı (ctrl+v) yapıştırmak istediğiniz yere yapıştırabilirsiniz.