Şimdi Ara

Airties modemi windows 7 tanımıyor?

Daha Fazla
Bu Konudaki Kullanıcılar: Daha Az
1 Misafir - 1 Masaüstü
5 sn
9
Cevap
0
Favori
3.579
Tıklama
Daha Fazla
İstatistik
  • Konu İstatistikleri Yükleniyor
0 oy
Öne Çıkar
Sayfa: 1
Giriş
  • Arkadaşlar win 7 yukledik modemi görmüyo. Yani görüyoda tanımıyor. Tanınmayan ağ diyor. Airties 5020 modem ve servisi aradım onlarda kurulumu yapan yere götürün modemi tanıtsın dedi ben tanıtamazmıyım nasıl yapabilirim yardımlarınızı bekliyorum

• airties rt-101 var bende usb naptıysam tanıtamadım ama ethernet ile bağlanınca çalışıyor.

Zaten Windows 7 Upgrade Advisor ile taratınca modemin driverını tanıyamayacağını gösteriyodu ben nette bu modem ile ilgili ne bir konu nede ilgili driver buldum Windows 7 nin Xp uyumluluk modu var onunlada deneyebilirsiniz ama bende işe yaramadı.
  • Aynen bende de işe yaramadı sistem tanımıyor ben ethernetle bağlandım. Acaba bu soruna çözüm bulamayacagım gibi me gelıyor
  • Arkadaşlar sorun ne olabilir sizce önerilerinizi bekliyorum.
  • Ethernetle nasıl bağlanılıyor.Bende rt-204 var masaüstü bağlnmıyor kablosuz laptoptan bağlanabiliyorum.
  • ethernet kartlarınızın güncel driverlarını kurun arkadaşlar ancak öyle sorun ortadan kalkar
    win 7 bazen yapar böyle şeyler
  • kardeşim aynı sorunu bnde yasadım ve lan dan bagladm cd sini takdım kurulum wardı yüklerken hata verdi kurulum dosyasını pc ye attım yükledi sonra win 7 ile uyumlu olmadıdıganı anladım kurulum dosyasını sag tıkladım özellikler>uyumluluk >windows xp service pack 3 yapdım oldu bukadar
  • yukarda yazılan gibi yaptım gene olmuyor netcez:S
  • tanımlanmayan ag hatasini win7 kaynaklı verebiliyor. Elle ip yazmadiginizdan emin olun pc yide modemide kapatip acin duzelir. bu sekilde cok karsilastik cihazlardan biri arizali olmadiginda bu yontemle duzeliyor.
  • 
Sayfa: 1
- x
Bildirim
mesajınız kopyalandı (ctrl+v) yapıştırmak istediğiniz yere yapıştırabilirsiniz.