Şimdi Ara

Aion Online - Genel Konu (69. sayfa)

Daha Fazla
Bu Konudaki Kullanıcılar: Daha Az
2 Misafir - 2 Masaüstü
5 sn
1.767
Cevap
5
Favori
204.052
Tıklama
Daha Fazla
İstatistik
  • Konu İstatistikleri Yükleniyor
0 oy
Öne Çıkar
Sayfa: önceki 6768697071
Sayfaya Git
Git
sonraki
Giriş
  • İlk seferde bende de oluyordu, eu yerine us serverına bağlanmaya çalışıyormuşum.
    Settings den hangi bölge seçili ona bakabilirsiniz, ya da dedikleri gibi yoğunluktan da olabilir %90.

quote:

Orijinalden alıntı: Swordspecftw

quote:

Orijinalden alıntı: Tasslehoffb

Arkadaslar selam,

Oyuna girerken login bilgilerimi girdikten sonra 'cannot connect to the authorization server' hatasi verip oyundan atiyor.

Benzer hata alan var mi acaba?

Aynı sorun bendede var, sebeb nedir bilen varmı acaba?
  • Teşekkürler ben denememiştim deneyen varsa cevap verir belki diye mesaj yazdım,
    Dediğiniz gibi ise uğraşmaya değmezmiş.
    Hoşçakalın.

quote:

Orijinalden alıntı: yaman01

quote:

Orijinalden alıntı: freshap

Hello everyone,I would like to announce that Infinite Aion is now officiallycompatible with the 1.5.0.3 Client of Aion. Please update your clients asyou will not be able to login to the game unless you have the most up todate client from retail. We have just about everything working that wasworking on the 1.0.2.14 client but there are a few things that we mighthave forgot. From here on out we will be improving on the client as much aswe can while the official beta is out.

Key e, 50€ + ayda 14€ vermeye gerek yok girin infinite aion a çatır çatır oynayın.

Çatır çatır oynadın mı sen?
    Akşam 8 den bu yana oyun açılmadı, sunucuları online görüp oyunu açana kadar offline oluyorlar. Yönetim rezalet, çözemedikleri sorunla ilgili bütün konuları ya siliyorlar yada kilitliyorlar. Bu sunucu bu hali ile her 2-3 günde bir wipe yer. Sağlıklı bir şekilde çalışan sunucu için 2010 u beklemek gerekiyor bence. O zamana kadar türeyen sunucularda sadece sen çatır çatır oynayabilirsin.

• arkadaşlar bende başlamak istiyorum elinde fazla key olan pm atarsa çok sevinirim.
  • quote:

Orijinalden alıntı: Vito Scaletta

http://gamers.eurogamer.net/giveaways.php?id=86963&claim=true

key isteyenler buradan alabilir.

Bitmiştir. Bilgi için BelieveMe'ye teşekkürler.
  • beyler şimdi aylık 15€ ödeyeceğiz peki ilk kayıt olurken + para verecekmiyiz ? o 50 60€ luklardan almak zorundamıyız yani ?
  • Aion EU açılış server isimleri geldi

[ENG] Spatalos
    [ENG] Telemachus
    [ENG] Castor
    [ENG] Perento
    [ENG] Gorgos

[GER] Kromede
    [GER] Thor
    [GER] Votan
    [GER] Balder

[FRA] Urtem
    [FRA] Vidar
    [FRA] Suthran

Bir kaç msj yukarıda verdiğim server IP lerinden tracert bakarak size en uygun serverı seçebilirsiniz.

edit: Benim kendi tracert sonuçlarımda En iyi latencyli server > PERENTO 55ms , Telemachus 62ms , Spatalos 68ms , Castor 72 ms , Gorgor 82ms

< Bu mesaj bu kişi tarafından değiştirildi disorderpunk -- 10 Eylül 2009; 10:25:33 >
  • beyler ben biryerden beta key bulmayı başardım :D şimdi oyunu denemek için nereden indirmem gerekiyor?
  • http://eu.aiononline.com/uk/about/download/
    quote:

Orijinalden alıntı: JoKeRiZiNaTioN

beyler ben biryerden beta key bulmayı başardım :D şimdi oyunu denemek için nereden indirmem gerekiyor?
  • arkadaslar Ben az olaya fransız kaldım Simdi oyun Beta lakin ayin 25'inden sonra FULL sürüm olacak ve aklimdaki bir kac soru:
    *Beta oyanayabilirmiyim su an
    *Oynayabilirsem betaya yapmıs oldugum karakter full sürümde de gecerli olacak mi? (karakter yapılandırma amaclı sruyorum)
    *full surumde oyun keyini gamesultan satiyor bildigim kadari ile ve key dısında her premium almamiz gerekecek tahmini bi fiyat söz konusumu?
    *coluk cocuk gleip aga kas beni para pls kufur olacakmi ? (biraz önemlisi bu)
    *beta kullanan oyuncular icin sorum (oyunda lag veya dusme sournları varmı) memnunmusunuz ^^
  • lag düşme yok en azından bende
    çoluk çocuğa rastlamadım kasma para isteme olayı yok
    http://eu.aiononline.com/uk/ dan 50€ ya satın alabilirsin kutu istemiyorsan
    diğer cevapları bilmiyorum

bende fransız kaldım sayılır dandik bi char yaptım galiba
    herşey için aiontr ye bakabilirsin
  • http://www.mavishop.com/vitrin/product_info.php?products_id=2337 türkiye fiyati 90 lira biras pahali olmuş ya
  • Ondeden çin serverında lvl 15 e kadar kasmışdım wow kadar olmasada güzel ve değişik bir oyun gecen 85 ytl ye aldım akkontuda oluşturdum şimdi oyunu indiriyom %58de server lar açılınca başlayıp görelim ne kadar tat verecek